0

Zaraz, zaraz kto mówił, że Puig, Fati i Araujo nie mogą grać w barażach do Segunda, bo się kontuzji nabawią i nie pomogą w LM. No co prawda jakoś w tamtym czasie Araujo złapał kontuzję, ale kontuzję zawsze złapać można Setien i tak na niego raczej by nie postawił w LM, ale Puig i Fati czekali w odwodzie na ... ? I to z Setienem było pewne więc ryzyko kontuzji 3 młodzików to niewielkie ryzyko jeśli Barca B by miała awans do Segunda. Ogrywaliby się chłopcy, a tak to niepewność co sezon.

1

@Peciak tylko, że Real bramkarza lepszego miał, a my najleszego piłkarza na pozycji oddajemy w taki sposób, że nie kupiliśmy Depaya. To było głupie.

0

@normasubiektywna tak cięli, że płacą gościowi całą pensje Rakitica, żeby strzelał dla Atletico. Mistrzowskie zagranie. Ja tam byłem za transferem grubego, ale nie takim...

0

@Jacob94 dokładnie, Barca na tę chwilę w obronie ma największy problem i może ta 9 by się przydała, więc nie ma sytuacji, że ktoś przyjdzie na ławkę, tylko raczej sobie pogra.

1

@4Fabregas4 bierz połowę ;) ciekawe ile Dzbanbele strzeli goli... w Fifie, zanim się znów nie połamie.

0

@PIWOSZ89 hahaha

0

@Recha_0684 jak mówiłem odnajduję się raczej w LM, a w 96 miałem dwa lata. Co do historii to kiedyś jakiś Nottingham Forrest wygrał ówczesną LM dwa razy z rzędu, ale nie pasjonują mnie gównoligi, a do takich liga węgierska się zalicza. Nie wiem i nie chce wiedzieć kto jest najbardziej utytułowaną drużyną w Albanii Estonii czy na Łotwie :D

1

Większość fanów jest mądrzejsza od trenera, który z gówna ulepił 7-0 i 6 pkt. Skład praktycznie nie zmieniony, ale może właśnie o to chodzi, by zrobić jakąś stabilność i wyróżniającym dawać szanse. Zmian jest aż 5 co jest korzystne i pozycje można zmieniać nawet 2 razy. Sevilla to mocy rywal i może nie warto posyłać na nich jeźdźców bez głowy. A zawsze po nawet 30 minutach można coś zmienić.

0

@MarshallLAW przypomnij sobie ile rasowych 9 miała Hiszpania gdy miażdżyła w Europie i na świecie ;)

0

@Recha_0684 zobaczyłem na historię tej drużyny to musisz być rzeczywiście wielkim fanem piłki, bo Węgrzy zaczęli grać, na poziomie Legii u nas, od 3-4 lat. Pewnie interesujesz się LE, bo że tak powiem poza jednym sezonem gdzie Feren właśnie tam grało to był anonim pokroju Piasta. Ja kojarze pewnie z 99% zespołów z LM jak dla mnie LE to kupa i tylko ze względu na polskie kupiaste zespoły włączam LE.

0

@pax zgadzam się w obronie szczególnie w drugiej połowie Roberto zagrał dobrze, pamiętam jego jeden świetny blok, który praktycznie uratował nam skórę. Może powinienem do jego oceny podejść bardziej indywidualnie i dać 8, a nie 7. Jednak ten gol z ostatnich sekund meczu zaliczyłbym na poczet dobrej gry Barcy, geniuszu Messiego i faktu, że już Celta wiedziała, że przegra i jedna bramka nic już nie zrobi. Chociaż uderzenie samo w sobie wyborne. Inaczej się jednak strzela na luzie niż jakby to było 0:0.

0

@Rewolucja123 podsumowanie może i dokładne, ale każdy kto oglądał mecz powie Ci, że Cou >> Griz. W sumie w ciemno można było typować, kto zejdzie za Araujo. Widać też było jak gra ucierpiała po zejściu Cou.

2

@pax whoscored bazuje głównie na strzelonych golach i jak zawodnik strzeli przy stanie 5:0 dwie bramki, bo przeciwnik się położy to nagle jeśli nie zrobił karygodnych błędów może stać się zawodnikiem meczu.

0

@Dasty Neto gra poprawnie, ale tak jak niegdyś Valdes wiele zyskuje na tym, że obrona daje radę. Dwa czyste konta robią jednak wrażenie. Ciekawe jakie staty wykręci MATS z taką obroną. W tamtym roku wiele razy ratował dupsko.

1

Jest młody prezentuje się całkiem przyzwoicie. Pewnie sporo pogra w tym sezonie jeśli nie zacznie odwalać jakieś maniany. To lubię, młody talent ściągnięty za grosze.

21

Barcelona to specyficzny klub. Dopiero jak jej jakaś legenda jak Pep czy Koeman karze zapie*dalać to piłkarze zapie*dalają.

0

@Fifty Leo chciał odejść, więc opcja albo krzyżyk na drogę i niech idzie za kasę albo wycałowanie stópek i niech idzie za darmo. Sytuacja, która się wydarzyła jest kuriozalna. Cud, że Koeman to jakoś ogarnął, bo by była telenowela z niezadowolonym Messim przez rok. Napisać, że Leo jest większy niż przyszłość klubu, mógł tylko ktoś niespełna rozumu. Widziałeś mecz z Celtą? Leo jako żołnierz daje najwięcej, a nie jako prezes i trener Barcelony.

0

Kibice to też dodatkowe środki dla klubu.

1

@Iwczak można by tak kombinować, ale ... po co? Poza tym na tę chwilę to mamy w sumie 3 ŚO. Akurat w tej formacji to nie mamy za bardzo czym szastać, więc lepiej, żeby ustawiać PO w zależności od przeciwnika.

0

Komentarz usunięty

0

@FioletoweOczy kocham Messiego za jego grę, ale jeśli chodzi o jego charakter to nie jest lekko. Każdy jest człowiekiem i lepiej mieć Messiego w swoich szeregach niż przeciwnika, dlatego dobrze, że Koeman przejął Barcę. Pod względem umiejętności ma dobry zespół, musi pracować nad psychiką zawodników. Ernesto pierwszy sezon miał magiczny przecież. Do czasu... Roma i Levante...

0

@usek1 Dest z Albą pójdą w atak, a Pique z Lengletem obsrane portki :D

3

@Boromir4 tyle ile goli tyle robi zmian :D

0

Oby Griz zamknął usta kibicom, którzy w niego nie wierzą, bo Barca będzie miała problem...

0

@gaijin bo widzisz, Leo potrafi pracować w obronie, potrafi presować, potrafi dać przykład. Tylko, że dopiero jak przyszedł sierżant Koeman to on to pokazał. Wszyscy mówią, że Leo męczennik, robi za cały zespół, ale czy on tego nie chciał przypadkiem? Czy mu to nie pasowało? Jak pokazał wczorajszy mecz ten zespół nie jest tak zdowniony, że tylko Leo musi ciągnąć wózek. Co prawda jego cudne zagrania przyczyniły się do wczorajszego wyniku, ale odpowiedzialność za grę wzięło na siebie wielu piłkarzy. I teraz pytanie czy piłkarze Barcy teraz się dopiero ocknęli, że tyle czasu grali gówno czy może jednak było to podyktowane zdaniem kogoś kto miał największy autorytet?
Ile Barca razy musiała się ośmieszyć, żeby Leo zrozumiał, że nawet on musi pracować w obronie? 8:2 w LM? Dwucyfrówka z Realem?
Ale ty jesteś teraz wielkim magiem i czarodziejem, przewidziałeś, że będzie 8:2 i przewidziałeś, że Leo zacznie się ruszać w obronie. Wyślij kupon na wszystkie mecze Barcy do końca sezonu na pewno będziesz bardzo bogaty.

0

@Yoshi94 jeśli jakaś drużyna pojawiła się w Twoim zestawieniu więcej niż raz to znaczy, że to nie jest aż taki wypadek.

0

@Recha_0684 no właśnie może dlatego, że to jest drużyna jak Legia u nas to nie słyszałem. Chociaż Legia raz w LM zamieszania narobiła, a to Fere chyba awansowało pierwszy raz od 15 lat do LM.

1

@michalciesla założenie tiki taki jest jak dla mnie, że piłka chodzi szybko od nogi do nogi. Może Barca nie gra takiej tiki taki jak kiedyś, ale ten nowy styl szybkopodaniowy do przodu mi się podoba dużo bardziej.

7

Mi się najbardziej podobała gra z kontry. Pyk 3 podania i jest zagrożenie. To jest właśnie tiki taka, 3-4 podania i napastnik ma okazję do strzału, a nie katowanie w poprzek i do tyłu. Fajnie komentatorzy zauważyli, że ciekawe jak to będzie z autobusami.

0

Szkoda, że ostatnimi czasy to bramkarzy mamy najpewniejszych, bo jeden będzie siedział zawsze. Może jakiś puchar króla w przyszłości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?