jeykey1543
Dołączył/a: sierpień 2016
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi nie poda nawet jak 4 wokół niego...
0
Mecz oglądałem niestety wyrywkowo, ale doszły mnie słuchy, że to było najlepiej rozegrane taktycznie spotkanie Koemana z Barcą, poza tym z Juve u nich na stadionie. Więc się pytam czy wy nie przesadzacie z tymi ocenami, gdzie większość zawodników ma +1 do wyjściowej, a najlepsi +2/+2,5 ?
0
@Rambo3 z tego co oglądam mecze to Grizowi na każdej pozycji centralnie z przodu nie idzie. Może jak grałby jako 10 to by było lepiej. Zobaczymy jak to wyjdzie.
2
Myślę, że Dest zasłużył na kolejny mecz. Dziwi mnie, że znowu ktoś z dwójki Pedri/Grizman zagra tam gdzie nie lubi. Może czas podczas kontuzji Coutihno dać im wyszaleć się na ŚPO, a na PS i LS mamy przecież zawodników.
0
@Kismeth nikt nie zabrania wygrywać w każdym meczu 10:0, ale każdy kibic umiejący dodać 2 do 2, wie że mistrzostwa wygrywa się meczami 1:0 po męczarniach. No i wtedy czynnik sędziowania może dużo namieszać. Nie trzeba szukać daleko przykładów Sevilla i Getafe to straty punktów, które mogą kosztować mistrza, a były głównie zasługą sędziego. Nie zgodzę się także z tym, że inne drużyny sobie radzą, bo radzą sobie jak Getafe chamstwem, a sędziowie w la liga wolą dawać kartki za pyskówki czy faule taktyczne niż kopanie się po nogach, bo grać się nie umie. Takie zachowanie sędziów nie służy niczemu.
1
@Kismeth piszesz jakby arbitrzy w la lidze to byli fachowcy, a to są właśnie klowny.
0
@Arekvip no jak tak dalej będzie Messi zaangażowany to grając w 10 może byc LE.
0
@Peciak praktycznie przy każdym rzucie rożnym/wolnym zdarzają się przepychanki i faule. Niestety nie każdy umie zrobić taki piękny lot jak Ramos. Jakby tak chciał to by mu to nie wyszło. Sędzia jeśli chodzi o cały mecz może nie był aż tak beznadziejny jak lachociąg Lahoz, ale ten jeden błąd był kluczowy.
0
@ViscaBarca123 Trochę nie rozumiem, że jak wyjściowa ocena jest 5 no to taki Dest na prawdę zasłużył na +2. Był wszędzie i swoją robotę robił dobrze. Tak samo Ansu. Strzelił gola był aktywny. Co mógł zrobić więcej w obronie? Co mógł poradzić, że sędzia sedziował pod Real?
3
@AxelF poszedłby z Leo na yerbę to od razu by mu się lepiej grało. A tak to go Messi nie lubi.
0
@Zawszewierny1991 chciał iść do City, bo wiedział, że z Koemanem może nie być tak łatwo jak z Valverde czy Setienem. Niestety Koeman musi się podrapać po rudej głowie, bo dalej robi to co Messi chce. Wkurza mnie też to rzucanie zawodników gdziekolwiek. Fajnie, że eksperymentuje, ale już widzimi po tych kilku meczach, który zawodnik gdzie się czuje najlepiej. Może oprócz Griza i Messiego, który powinien na ławce przemyśleć swoje zachowanie czasem. Obaj biorą największy hajs, a nie przekłada się to na boisku, na którym bardzo stara się młodzież.
1
Może nie jest tak źle jak pisze AS, ale widać, że Messi ma negatywny wpływ na kreowanie akcji i grę zepołową. Szkoda, że nie odszedł do City za 200 mln. Jak go żegnałem to się wszyscy pukali w głowę, a teraz mamy primadonnę, która się obraża na kolegów, że próbują.
1
@neeed na pewno aktor Ramos i Zidane.
0
@KhabibFCB tylko, że Barca zmienników też potrzebuje. Niech trochę starzy powalczą o 11, a jak nie to się pożegnać. I tak trzeba mu płacić teraz, a konkurencja nikomu źle nie wyszła. Poza tym w reprze też chłop gra.
0
@pluszek kiedyś myślałem jak skończy się era Messi CR7, przecież to niemożliwe. Ronaldo uciekł do Juve, Messi pewnie też zwieje i się skończy.
0
@Senyer Messi, Busi, Pique.
3
Najlepsze:
-postawa Desta
-kolejny gol Fatiego
-Alba po kontuzji prezentuje dobrą grę
Najgorsze (nie licząc sędziowania, na które nie ma wpływu):
-nasi ŚO co mecz odwalają jakąś manianę
-Busi to człowiek strata
-Pedri na PS po prostu nie gra to jest ŚPO na zmianę za Cou
-Messi jak nie idzie to stoi i patrzy, a nawet jak idzie to robi zbyt wiele bezsensownych pojedynków, które czasem coś dadzą, ale zwykle to nie dają
-Zbyt późne zmiany, bez ładu i składu, Messi dalej to święta krowa i mimo, że w danym meczu pachnie że jego pobyt jest bezsensowny to dalej się go trzyma.
Na kolejne mecze widziałbym skład taki:
B - Neto -> domyślnie MATS
LO - Alba
PO - Dest
ŚO - Araujo + Lenglet/Pique
ŚPD - De Jong + Pjanic/Busi
LP - Fati
PP - Dzbandele/Trincao
ŚPO - Cou/Pedri
N - Messi/Grizman
Widać, że z Leosiem Francuz nie pogra. Może z rodakiem na PP. Może cofnięty.
0
Komentarz usunięty
5
Sędziowanie tragiczne to fakt. Karny ustawił mecz.
1
@DamianPSV Suarez akurat dobrze, że wyleciał, zobacz co robił Messi na koniec. To by sobie razem z Messim stali i robili miny.
4
Dest zagrał bardzo dobre zawody. Póki Rudy będzie się bał zmienic Messiego to tak będzie. Jak nie ma dnia to niech siedzi. Pedri ostatnio świetnie, ale teraz też słabo. To pokazuje, że na swojej pozycji grają dobrze, a jak są rzucani jak gnój po polu to im nie idzie.
8
A Messi dziad stoi jak widły w gnoju. Amigosów ma brakuje.
1
Chyba Messi już dziś też nie ugra, możnaby dać szanse Grizmanowi, Dzbanowi i Pjanicowi, mało czasu jest. Obym się mylił.
3
Zmieniłbym Pedriego bo chłop nie istnieje. Dawać Dzbana niech chociaż narobi zamieszania jakiegoś. Busi katastrofa.
0
@Zawsze_Wierny oglądaj mecz uważniej.
0
Zagraliśmy najłatwieszy mecz w sezonie nie licząc PK. Wynik spoko, ale mankamentów jest sporo i znowu Messi, który decyduje czy podać czy przedryblować o wszystkim. No fajnie, dobrze gra, ale w meczach z lepszymi będzie odcięty i inni będą musieli sobie radzić.
2
@Marcin2p szczególie przy straconym golu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@JarekS Pique to dzban meczu i powinien usiąść na ławie, bo Araujo i Lenlet nie grają wcale gorzej, a są młodsi.
1
@milosz00 lepiej żeby wchodził na takie końcówki niż robił co teraz Grziman. To jest bardzo utalentowany zawodnik ciekawe czy jeśli chodzi o podejście jest mniejszym dzbanem. Jak tam idzie mu nauka języka?