jeykey1543
Dołączył/a: sierpień 2016
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Pique jest już za stary i wypadałoby żeby Araujo częsciej grał w 11, a nie wtedy gdy jest ich 10.
2
@Calc nie zesraj się po jednym meczu z Węgrami, bo tak łatwego meczu już Barca może nie zagrać w tym meczu takim składem.
0
@cisman jak mu rywal pozwala wypuścić piłkę na 10 metrów to jest turbodzban, ale wolałbym go pochwalić po sezonie niż po jednym dobrym meczu z ogórkami.
1
Najwierniejszy kibic Barcy Grizman. Dobrze, że sobie lornetki z papieru toaletowego nie robi.
0
Fajnie że Koeman rotuje.
4
@ZygmuntTrzeciFaza może on ma z 23 lata dlatego tak dobrze gra ;)
0
@Sobol84 nie pyskuj ;) Dobrze, że mamy tego Fatiego może on coś pociągnie
1
I wróciła stara, dobra Barcelona za czasów Ernesta :D
0
Widzę, że telenowali dajmy Messiemu niech okiwa 5 albo zrobi karnego ciąg dalszy. A takie dwa ładne mecze były w lidze na początku.
0
@Kismeth https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_Europy_w_Pi%C5%82ce_No%C5%BCnej_2012/Fina%C5%82 obczaj sobie ten skład np.
0
@Kismeth były mecze gdzie bodajże Fabregas grał na 9.
0
@olek10 luisito też wiele okazji marnował, to że pamiętamy, że z 5 setek strzelił 2 gole to wcale nie sprawia, że był taki świetny szczególnie ostatnimi czasy.
0
@olek10 widzisz mamy inne podejścia. Suarez by w tym meczu też nic nie strzelił, bo znowu grali w chodzonego.
2
@Uukasz_93 Hiszpania za czasów, kiedy wygrywała wszystkie trofea.
3
@martin3131 a nogi masz chociaż zdrowe, bo widzę z głową nie bardzo.
0
@ramon59 Hesasem Burdelasem.
0
@VenoM w PSG wszystkie ostatnie mecze grał na LS LN lub N. Obaj z Geymarem chyba wolą na lewym grać, więc wychodzi jakieś śmieszne ustawienie LP i LN.
0
@mikokarla Netoi podstawa dobre mi jaja :D
0
@Peciak nie wiem czy wy to widzicie, ale Koeman stara się stawiać na zespół, który się uzupełnia i mimo, że też chciałbym zobaczyć Dembele w akcji to mogłoby się to źle skończyć dla zesołu. Chyba każdy kto grał w piłkę wie, że jak jest jeden indywidualista, który gra pod siebie to traci na tym drużyna.
0
@VenoM https://www.flashscore.pl/mecz/OYTa8uJm/#szczegoly-meczu
0
@VenoM https://www.transfermarkt.pl/kylian-mbappe/profil/spieler/342229
1
W tym chyba 3 z karnych...
0
@Greenalley natura nie lubi próżni szczególnie jeśli chodzi o to, że próżnia równa się mniejsze zyski. Z jakiś Hazardów czy innych Baleów można nadmuchać gwiazdy na koszulki. Może nie aż takie, ale po odejściu Leo na pewno będą chcieli zrobić gwiazdę z Fatiego. Młody, dobry, czarny.
0
@Murazor oczywiście, że przynosi, ale że tak powiem w sytuacji kiedy ludzie na mecze nie przychodzą, baa meczów nie ma, to Leo nadal bierze pensje.
0
@Lucassito wiesz są jeszcze takie rzeczy jak zmiany, nawet 5. To powinno być dla Barcy bardzo korzystne.
0
@Lucassito problemem w Barcy nie był poziom grajków tylko, że oni stali nie biegali.
0
@Kismeth może odejdzie Pikej i Busi.
0
@Greenalley On chyba bierze 100 baniek brutto, więc akurat to spore obciążenie da budżetu. A on z roku na rok lepszy nie będzie.
0
@Morf94 jak dla mnie ciągłe zmiany Trinaco i Pedri są też słabe. Ogólnie fajnie, ale gdy schodzi taki kreator jak Cou to powinien wejść Puig. Za Griza czasem Brejtłajt. Zmian i tak jest 5, więc nie tylko Pedri i Trinaco co by się w meczu nie działo. Araujo to jest kot. Dzbandele też bym z chęcią zobaczył na końcówkę np. No i zdjęcie Messiego to by było ciekawe, bo Messi ma mecze, w których mu nic nie wychodzi.
3
@FC1899Barca akurat rezerwowi grali w dużej mierze...
PS. 2014 to nie jest ten mundial co Hiszpanie poszli spać po fazie grupowej?