9

Pique jest już za stary i wypadałoby żeby Araujo częsciej grał w 11, a nie wtedy gdy jest ich 10.

2

@Calc nie zesraj się po jednym meczu z Węgrami, bo tak łatwego meczu już Barca może nie zagrać w tym meczu takim składem.

0

@cisman jak mu rywal pozwala wypuścić piłkę na 10 metrów to jest turbodzban, ale wolałbym go pochwalić po sezonie niż po jednym dobrym meczu z ogórkami.

1

Najwierniejszy kibic Barcy Grizman. Dobrze, że sobie lornetki z papieru toaletowego nie robi.

0

Fajnie że Koeman rotuje.

4

@ZygmuntTrzeciFaza może on ma z 23 lata dlatego tak dobrze gra ;)

0

@Sobol84 nie pyskuj ;) Dobrze, że mamy tego Fatiego może on coś pociągnie

1

I wróciła stara, dobra Barcelona za czasów Ernesta :D

0

Widzę, że telenowali dajmy Messiemu niech okiwa 5 albo zrobi karnego ciąg dalszy. A takie dwa ładne mecze były w lidze na początku.

0

@Kismeth były mecze gdzie bodajże Fabregas grał na 9.

0

@olek10 luisito też wiele okazji marnował, to że pamiętamy, że z 5 setek strzelił 2 gole to wcale nie sprawia, że był taki świetny szczególnie ostatnimi czasy.

0

@olek10 widzisz mamy inne podejścia. Suarez by w tym meczu też nic nie strzelił, bo znowu grali w chodzonego.

2

@Uukasz_93 Hiszpania za czasów, kiedy wygrywała wszystkie trofea.

3

@martin3131 a nogi masz chociaż zdrowe, bo widzę z głową nie bardzo.

0

@ramon59 Hesasem Burdelasem.

0

@VenoM w PSG wszystkie ostatnie mecze grał na LS LN lub N. Obaj z Geymarem chyba wolą na lewym grać, więc wychodzi jakieś śmieszne ustawienie LP i LN.

0

@mikokarla Netoi podstawa dobre mi jaja :D

0

@Peciak nie wiem czy wy to widzicie, ale Koeman stara się stawiać na zespół, który się uzupełnia i mimo, że też chciałbym zobaczyć Dembele w akcji to mogłoby się to źle skończyć dla zesołu. Chyba każdy kto grał w piłkę wie, że jak jest jeden indywidualista, który gra pod siebie to traci na tym drużyna.

1

W tym chyba 3 z karnych...

0

@Greenalley natura nie lubi próżni szczególnie jeśli chodzi o to, że próżnia równa się mniejsze zyski. Z jakiś Hazardów czy innych Baleów można nadmuchać gwiazdy na koszulki. Może nie aż takie, ale po odejściu Leo na pewno będą chcieli zrobić gwiazdę z Fatiego. Młody, dobry, czarny.

0

@Murazor oczywiście, że przynosi, ale że tak powiem w sytuacji kiedy ludzie na mecze nie przychodzą, baa meczów nie ma, to Leo nadal bierze pensje.

0

@Lucassito wiesz są jeszcze takie rzeczy jak zmiany, nawet 5. To powinno być dla Barcy bardzo korzystne.

0

@Lucassito problemem w Barcy nie był poziom grajków tylko, że oni stali nie biegali.

0

@Kismeth może odejdzie Pikej i Busi.

0

@Greenalley On chyba bierze 100 baniek brutto, więc akurat to spore obciążenie da budżetu. A on z roku na rok lepszy nie będzie.

0

@Morf94 jak dla mnie ciągłe zmiany Trinaco i Pedri są też słabe. Ogólnie fajnie, ale gdy schodzi taki kreator jak Cou to powinien wejść Puig. Za Griza czasem Brejtłajt. Zmian i tak jest 5, więc nie tylko Pedri i Trinaco co by się w meczu nie działo. Araujo to jest kot. Dzbandele też bym z chęcią zobaczył na końcówkę np. No i zdjęcie Messiego to by było ciekawe, bo Messi ma mecze, w których mu nic nie wychodzi.

3

@FC1899Barca akurat rezerwowi grali w dużej mierze...

PS. 2014 to nie jest ten mundial co Hiszpanie poszli spać po fazie grupowej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?