0

@A_eS nie dodawaj mu asyst ;) w perspektywie, gdy ktoś wystawia 200 mln albo latem Messi idzie do City to 200 mln nie śmierdzi. Sezon prawdopodobnie i tak na straty. Pytanie jak przy Messim będą rozwijać się nasze gwiazdy, bo chyba średnio rozgarnięty koczkodan wie o tym, że Messi pełni funkcje Xaviego czy Iniesty z ich ostatnich 3 sezonów. Myślę, że 2-3 lata to maks ile może pograć chyba, że dokona jakiś drastycznych zmian. Dziś mecz a ataku bardzo dobry, ale to jest wszystko w kratkę.

1

@Lucassito dzisiejszy mecz pokazał jaki jest Leo. W ataku nadal może być wybitny, ale czasami traci takie piłki, że głowa boli. Jak najszybciej trzeba ograniczać jego udział w każdej akcji. Fajnie pokazał się Dembele, który się nie boi, dojdzie Fati, który sam też potrafi zrobić coś z niczego. Zaczął strzelać Pedri. W takiej konfiguracji i mając jakiegoś ŚPD zamiast drewniaka Busquetsa może coś by z tego było. Możnaby sprzedać Coutihno, nie ze względów, że nie ogarnia, ale by odzyskać trochę kasy, nie płacić 20 mln, a także by stawiać więcej na młodszych zawodników m.in. wybitnie grającego jak na swój wiek Pedriego.

2

Elegancka asysta drugiego stopnia Leo :) dobrze, że był zapas.

2

Patrząc po kolei. Wyniki sportowe nie były dobre, ale nie raz nie dwa my wyprzedzaliśmy Real o włos w lidze, więc powiedzmy taka chwila musiała nadejść, że la liga padnie łupem piłkarzy z Madrytu. Przegrana w PK, no cóż słabsze mecze się zdarzają. Najbardziej boli kompromitacja w LM, ale jakoś zdążyłem już przywyknąć. Na pewno jeśli chodzi o wyniki można też dodać dużą stratę do Atletico i słabe losowanie, które było wynikiem braku rozstawienia.

Problemy instytucjonalne i finansowe są, ale liczę, że nowy zarząd się z tym trochę upora.

Wizerunek cóż nowy prezydent będzie pracował nad lepszym.

Styl gry od lat był słaby. Praktycznie od przyjścia Valverde, a za Koemana wygląda to lepiej, ale nie równo.

Jednak to co mnie osobiście najbardziej denerwuje to polityka transferowa Barcy i zarządzanie składem. To cud, że praktycznie znikąd Barca wytrzasnęła Fatiego, Pedriego, Araujo, Minuezę. A może nie cud tylko jestem już tak przyzwyczajony do głupiej polityki transferowej, że normalne zarządzanie rozpatruje w kwestii cudu. Idąc dalej sprzedaż Pereza, kupno Brajtłajta, wymiana Artura, oddanie Vidala, Rakitica, Suareza za chłam no to woła o pomstę do nieba. Tak nie można zarządzać klubem. Blamaże zdarzają się czasem, ale takie zarządzania kadrą to jest jakaś tragedia.

17

Patrząc na opcje ankiety czuję się jak kobieta w sklepie z sukienkami. Nie wiem co wybrać, wszystko takie zachęcające :D

0

@dawid230188 założenie, że nominalny ŚPD nie ogarnia nic w obronie to jest złe założenie... On może sobie asystować, nawet strzelać bramki, ale po pracy jaką wykona w defensywie. Jeśli będzie super podawał Messiemu i puszczał każdą piłkę albo nawet wystawiał przeciwnikowi to na chu* nam taki zawodnik na boisku?

1

@dawid230188 on jest ŚPD i ma być dobry w defensywie. Od zagrywania piłek mamy innych zawodników, a przez tego patałacha mogliśmy stracić dwa głupie gole. Tragedia... Gość w obronie nie wie co się dzieje, a ma wspierać nie atak tylko właśnie obronę.

1

@dawid230188 chyba ty oglądałeś inny mecz. Busi w grze obronnej jest tragiczny...

4

Busi powinien już mieć bana na grę do końca sezonu...

0

Umtiti kolejny profesor...

0

@michalch9 dokładnie bezsensowne zagranie. Wpuścić już nawet Puiga czy Grizmana...

2

Wyje*cie tego patałacha Busquetsa, nogi mu połamcie, nie wiem...

0

@Alustic wyciągnął zespół z 2 ligi z końca na czoło, potem awansował, potem spadł. No nie jest to jakieś osiągnięcie wybitne chociaż i zasoby miał niewielkie. No, ale takich sytuacji jest na pęczki, że przychodzi jakiś gość, trenuje dobrze w niższej lidze, potem awansuje potem spada. Samo to nie uczyniłoby z Kloppa świetnego trenera.

0

@Koriolan nie chodzi mi, że za to karnych nigdy nie było tylko, że takich karnych być nie powinno.

6

Wszedł Busi od razu Barca w opałach...

0

Tak w ogóle to ten karny dla nas był z dupy, nie? Bo dla mnie to tak wyglądało. I czerwień to w ogóle by była pogwłacenie przepisów...

0

@4Fabregas4 pierdolisz głupoty jak Font. Żaden Xavi Szczavi nie zrobi tutaj roboty, bo po pierwsze będzie wystawiał swoich ziomków, a po drugie jakoś wątpię, by dorósł już do roli trenera Barcy. Jak możemy grać z kontry jak nasi dwaj najlepsi skrzydłowi są na L4. Jakby byli zdrowi to i gra z kontry wyglądałaby inaczej. Czas tiki taki minął i boomerzy, którzy za nią płaczą mylą się. Takich technicznych zawodników jak Xavi czy Iniesta już nie ma. Trzeba zrobić coś nowego, bo narzekanie na złą trawę nam punktów nie da. Widać jak Messi nie zwalniał gry to to jakoś wyglądało. Teraz zanim zabierze się z piłką to często ją traci. Jego genialne zagrania są zbytnio skomplikowane dla kolegów. Brakuje szybkości i zaangażowania w obronie. To jest klucz, którego raczej Xavi nie będzie chciał zastosować.

1

@yla nie zesrajta się z tym Puigiem. Kibicem którzy krzyczeli niedawno Setien out hura Koeman...

1

@Undertaker87 też nie zrobił w dwa dni, a wcześniej w Mainz nie pokazał nic.

1

@4Fabregas4 nie ma trenera, który ten burdel ogarnie mając tylu zawodników. Nikt mocny też nie przyjdzie na ławkę, więc niech Koeman dokończy sezon i zobaczymy, czy mamy do wyboru lepszego trenera.

#Koeman in

2

Teraz mamy trzeci mecz u siebie z Valencią, trzeba to wymęczyć i wygrać. Może do serii wyjazdów nam przybędzie trochę zdrowych zawodników w formie.

4

@4Fabregas4 ty out.

1

@catalunya77 ja mu dałem chyba 7, robił dym.

1

Druga połowa do zapomnienia, oby nic Pedriemu i 3 pkt w kieszeni najważniejsze. Teraz musimy wygrywać, nie ważne jak. W pierwszej ładniej pograli i się podnieśli po golu.

1

@yoli ja też po marihuanen miałem takie schizy...

0

Griz mógł strzelić na pustaka, ale póki grał to coś się działo. No i nie mamy skrzydeł.

1

Nieźle to wygląda, ale Socieded też nie broni w 11. Dziś zanosi się na dobry mecz i 3 punkty na koncie.

3

@OskarR01 mógł wszystko zrobił nic

0

@Lucassito gdyby nie Leo to byśmy byli bici, ale byśmy szli w jakimś kierunku. Teraz jesteśmy bici i stoimy w miejscu. Na prawdę lepiej już żeby grali sami młodzi, ogrywali się, uczyli grać bez Leo, ponosili porażki, ale też zwycięstwa niż jak mamy zapewniać, żeby Leo się fajnie ostatnie lata przed emeryturą spędziło w Barcy. Jak już ktoś powiedział. Nie ma Leo to ten jest na tej pozycji ten na tamtej, cała drużyna ma się wracać do obrony i pressować. Gdy jest Leo to nie wiadomo gdzie on się pojawi, lepiej mu oddać piłkę, bo się obrazi. W ataku jest bałagan, obrony nie ma wcale, bo nikt nie wie za co jest odpowiedzialny. Ci gracze nie są na takim poziomie, by grać z Leo jak łyse konie na pamięć, ale pokazali, że umieją walczyć i klepać ze sobą. Będą przegrywać, ale na prawdę bierze mnie na wymioty jak widzę 20 chłopa w polu karnym, zero szybkości, zero finezji, bo Leo musi rozegrać. Jakby te akcje szły wolniej to chyba w kierunku bramki Ter Stegena by musiały iść. No i pressing jak jest w zespole Leo to jest jakieś gówno, ale grając jednego mniej w pressingu to czego się spodziewać?

0

@czar007 hehe ja też nie trawię PO, PiS i SLD. Najgorsze z możliwych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?