4

Ktoś tego Pjanica kupi chociaż za pół ceny? Tragedia...

3

Raz Barca gra świetnie i każdy zawodnik praktycznie daje radę. Raz gra chu*owo jak dziś, no cóż tak jest w sporcie. Mam taką flaszkę co ją miałem z ziomeczkami wypić jak Barca zagra w finale LM. No ale cóż są jakieś plusy, bo alkohol szkodzi na zdrowie, a może za 6 lat będzie lepiej smakować.

Visca el Barca :)

0

@joshua244 ale my się koncentrujemy, że zespoły grają kupę, zamiast na tym, że przecież połowa ligi to rzeźnicy i trzeba na nich może zastosować inną taktykę. Szkoda tych zmian w 88 minucie, bo widać, że były na przeczekanie.

0

@joshua244 co się stało z Messim? Bo też wyłączyłem. Troszkę mnie zdenerwowali swoją postawą i niezbyt dobrą grą w obronie.

0

@pacior95 pamiętam też tym, że zanim przyszedł Laporta tego pokolenia nie było. Może to fart, a może dobre zarządzanie. Widać też, że chłop nie odwali takiego gówna transferowego jak Bartek.

0

@pacior95 Font ma taki projekt, że nie ma projektu, a Laporta ma chociaż doświadczenie i za jego kadencji Barca zdobywała puchary.

1

@gs99416 gość ma rację, Font to szuja, która gra na czas, a Barca czasu nie ma jak również 9. Nawet jakby ten Depay był bardziej LS to nawet na tej pozycji jest bieda i takie wzmocnienie w obliczu kontuzji Fatiego, potencjalnej kontuzji Dembele i gorszej kondycji Leo jest jak złoto.

4

Ten Font to jest idiota i szuja pokroju Bartka. Jedynie co Barcy potrzeba to Depaya za 5 mln i Laporty jako prezydenta, a nie cwe*a Fonta, który dba tylko o swoje korzyści, a dupie ma to, że Barca nie ma 9, a posiada graczy porównywalnych z Garcią na obronie.

0

@Artur97 czy ja wiem? Puig nie ma wiele do stracenia, a ma wiele do zyskania. I tak gra tyle co kot napłakał, a to trener decyduje nie kibice.

0

@Eryx_10 jak dla mnie Allison czy Tibo Kurła też mają dobre mecze. Oblak tylko 6 straconych goli w lidze. MATS jest bardzo dobry i w tej top5 zwykle jest, ale czy jest najlepszy,drugi, trzeci czy czasem piąty ciężko stwierdzić. Jak dla mnie największym kotem jest Oblak chyba. Lecz to inny styl bronienia.

0

@Patointeligent nie no MATS wyjął wszystko prócz karnego w 120 minut, a było kilka ładnych strzałów. Mocne 8 za mecz na pewno. Jednak wybronienie 2 karnych z 5 plus tam się jeszcze dobrze rzucił przy słupku. No bezsprzecznie to jest mecz wybitny. Takie spotkania zdarzają się bardzo rzadko i najwyższa nota się należy. De Jong ciężki mecz do oceny, ale Araujo też bardzo dobry mecz na 8-9.

0

Najlepszy może nie, ale nawet takie stabilne top5 nam starczy. Przydałby się jeszcze jakiś napadzior top10, bo Brajtłajt chęci ma, ale technikę niczym ja jak grałem na orliku.

0

Za 10 lat Koeman pewnie powie: no wygrałem tyle i tyle, ale powiedzcie kto wprowadził Pedriego, kto dawał szansę Araujo. Kto się wreszcie poznał na Ryśku? :D

12

@czar007 widzę dalej w swoim świecie. Palenie się jeszcze nie skończyło.

0

@AxelF Fuente jest jeszcze młody i tak na prawdę to mało kto wie jak on gra w Barcy A. Jak on by grał w Barcy A na stałe. Czasami rzucanie młodych zawodników do oceanu może skończyć się jak z Bojanem. Tego myśmy też nie chcieli.

1

@Artur97 no nie przesadzajmy. Strzelenie karnego to niestety smutny obowiązek każdego gracza czy to Messi, Puig, Ramos czy Lewandowski. Raczej dziwny karny Grizmana świadczy o problemie.

3

@plesniak Dembele bierze grę na siebie, strzela dogrywa coś próbuje, umie kiwnąć obrońcę. Jego ogólna inteligencja nie jest za wysoka, ale na tej pozycji nikt nie oferuje więcej. Taki Trinkał tylko próbuje nieudolnie podać i opóźnia grę. Dzbandele daje możliwość gry z kontry i jest to nieocenione przy niezbyt bogatej w warianty Barcelonie.

1

@KokoVIB redakcja nie lubi oceniać wysoko. No, a jeśli MATS nie dostanie 10 to będzie kiszka. Znając życie to jednak dadzą mu 8 lub w porywach 9. To chłop przecież mógł obronić pierwszego karnego Orayzabala i by miał mocne 8 :D

0

@Rioletto ale Ricky to taki ŚPO, a Trinkał to PS. Chociaż patrząc na to co się dzieje na skrzydłach to może nawet dać temu Rickiemu tam pograć.

0

@zabibarca Sam moim zdaniem był sporo lepszy od Araujo teraz, a nawet Pique, ale kontuzje mogą zniszczyć wszystko. Nie wiem jak tam u niego ze zdrowiem. Ostatnio grał świetnie, ale też był mecz gdzie grał padakę. Ciężko tu wyrokować co jest dla Barcy lepsze, czy niedoleczony i drogi Big Sam, który potrafi grać, ale zdrowie może nie pozwolić czy wprowadzanie Minguezy lub czekanie na lepszą formę Lengleta i powrót Pique. Raczej obrońcy nie musimy kupować poza darmowym potencjalnie Garcią, bo w Barcy B na obronie jeden grajek gra wszystko, więc może będzie z niego pożytek.

1

@milosz00 Pique jest już stary i nawet jak trzyma poziom to trzeba szukać choćby zmiennika. Pamiętasz problemy Puyola ze zdrowiem. Z Pique może być podobnie, ale Araujo jak dla mnie nr 1 w obronie, potem walka jest zacięta między starym Pique, niezbyt mądrym Lengletem, młodym i nie doświadczonym Minguezą, a leczącym się u szamana Umtitim. Ale przynajmniej jest z kogo wybierać w przeciwieństwie do LS, PS, N.

1

@milosz00 kluczowe było, że MATS wybronił 2 karne. Łatwiej jest strzelić niż zrobić dobry grunt pod interesy.

7

@zabibarca Araujo jest potwornie szybki w przeciwieństwie do Pique. Dziś to było widać jak wyjaśnił 1 na 1.

0

@VeVoS no nie byłbym taki pewny toż to puchary są. Potencjalnie z Bilbao może się nam grać gorzej. Na pewno trudniej w ofensywie.

1

@ramon59 Trinkał na wypożyczenie :D

10

Kilka dni temu Grizman o Ty mój słodziutki, teraz Grizman durniu. Aż się miło robi na tej stronie. Ter Stegen pięknie karne bronił i w meczu też. No chłop więcej nie może robić jako bramkarz. No nie będzie asystował. Rudy daje i zabiera za złe mecze np. Dest. Ciekawe co teraz zrobi z Puigiem. Szału nie było i ciężko tu porównywać grę gości po 90 minutach i świeżego zawodnika, ale widać, że Ricky radzi sobie całkiem nieźle. Jeśli chodzi o brak zaangażowania w treningi czy coś tam to może niech schowa dumę do kieszeni i Koeman będzie musiał na niego postawić. Martwi mnie Coutihno i potencjalne 20 mln za niego. Koeman bardzo średnio sobie radzi jeśli chodzi o wydobywanie blasku z drogich transferów. Ale kupców na Cou pewnie okrągłe 0.

1

Rudy specjalnie chciał dogrywkę, żeby dać Puigowi 30 minut :D

1

@Alan_fcbfan nie wiadomo co z Destem, ale ostatnio zagrał słabiej i zostaje Rudemu Puig na ławce. A oni się chyba za bardzo nie lubią.

0

Nie ma kogo zmieniać same asy zostały.

1

@Zielony55 w sierpniu to miejsce gwarantujące LE byłoby sukcesem. Teraz po przepracowanym pół roku jesteśmy trzeci z ogromną stratą do lidera, ale trzeci. Jest ogromny progres.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?