jeykey1543
Dołączył/a: sierpień 2016
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Naturopata bo najważniejsze jest żeby Ricky był szczęśliwy xD
36
Koeman przede wszystkim nie boi się, ma swoje zdanie, ma cojones. Może to nie będzie trener na lata, może będzie drugim Guardiolą, ale od początku twierdzę, że robi dobrą robotę.
Może nawet uda mu się wygrać jakiś puchar. Jednak startował z takiego mułu, że to co mówił o nim Font lub małoletni kibice z tej strony, że wypad tylko Xavi jest śmieszne. Dać mu sezon na pewno trzeba i myślę, że w drugim można by zbierać jakieś owoce i dopiero się zastanowić czy Xavi czy nie Xavi. Chociaż patrząc jak rozwija się młodzież to jestem wniebowzięty. Messi też zaczyna zmieniać się za Koemana co jest dla Barcy kluczowe. Kolejna metamorfoza z gościa, który musiał ciągnąć wszystko do roli nauczyciela i mistrza. Nakłonić go do zmiany stylu gry i pogodzenia się z Grizmanem musiało być cholernie ciężko. Nasza legenda ma chyba dużo cięższy charakter niż się większości kibiców zdaje.
2
@Peciak dałem Ci nawet plusa, bo się zgadzam, ale jakby mecz był sędziowany dobrze, ale by było 4:0 dla P$G to pewnie byś się powstrzymał od takiej oceny ;)
1
@Peciak trochę łatwiej się dobrze ocenia, gdy jedynymi represjami dla Barcy była czerwień dla trenera bramkarzy i żółta dla półmózgiego Alby ;)
3
@pax Busi miał chyba 111 interakcji z piłką z tego co pamiętam. Tu jest opisane po może 5-10 każdego zawodnika. Akurat jak mnie Busquets wkurzał to jubileuszowy 600 mecz zagrał wybornie jak za dawnych lat i jego ocena i u redakcji i u mnie jest taka sama. Jednak wychodzi na to, że prawa strona wyglądała bardzo przeciętnie, a zaczęła dopiero tak wyglądać po zmianach. Dembele "asystował" przy dwóch golach. Dest też nie popełniał błędów by dać mu 4. Chyba po prostu Barca nie przyzywczaiła w tym sezonie do tak dobrej zespołowej gry. Nawet Messi coś tam biegał. Siadła mu piłka z wolnego i strzelił też drugiego gola. Grizman był królem w tym meczu, ale Messi też ten stary z dawnych lat.
5
Nie licząc rezerwowych to średnia pierwszego składu wyniosła trochę więcej niż 6 pkt, gdzie 5 to wyjściowa czy 6? No to nieźle polecieliście redakcjo. 4 zerko na wyjeździe po ładnej grze, skutecznej, dobrej w obronie. Chyba na 10 to Messi musiałbym zaśpiewać hymn Barcy dupą, a Dest za każdym razem ma grać jak Dani Alves w optymalnej formie (tak Dani potrafił zagrać kaszanę straszną, nie raz nie dwa, szczególnie jak nie musiał walczyć o przedłużenie kontraktu). Dembele wyjściowo za to zawsze musi robić taką asystę. W sumie 5 to jest chyba poniżej wyjściowej nawet.
Nie za duże oczekiwania? To nie jest Barcelona z 2009 roku tylko klub, który musi walczyć z każdą drużyną o przeżycie. 2009 już raczej nie wróci.
0
@pax oceny trochę jakby się zebrały przedszkolaki i dyskutowały kogo to lubią. Zespół wygrał 4:0 i na prawdę pokazał się z dobrej strony jako zespół. Więc skąd oceny poniżej wyjściowej? Chyba tylko Grizman dostał tyle na ile zasłużył. Według eksperczyn średnia wyszła z 7? No, ale taki jest trochę poziom oceniania tutaj. Jak jest remis to się sypią 3-4 jak przegrają jednym golem to 2-3. Ocena ogranicza się do czasu zawodnika z piłką przy nodze...
4
@JarekS co jak co, ale jeśli Setien by nie obsrał majtek to Barca B mogłaby grać teraz w Segunda. Myślę, że Puig i Fati by pomogli, a i tak nie brali udziału w blamażu w LM.
0
@denis9401 widzę tylko w ubliżaniu jesteś dobry siurku ;) w sumie nawet nie :D
1
Fajnie, że Barca B sobie dobrze radzi po małym kryzysie na początku sezonu. Jest szansa na dobre miejsce. Ktoś by mi wytłumaczył ile 3 lig będzie po tym sezonie i jak wygląda sytuacja z awansem do 2 ligi? Ciężko się trochę połapać.
0
Jak na Busiego psioczyłem wczoraj wydawało mi się, że jest 2015 rok. Super gra chociaż z lepszymi zespołami to go zostawić samego i może być katastrofa. Kibicuje Koemanowi by wyciągnął najlepsze cechy z zawodników. Może uda mu się ostatnią młodość Busiego osiągnąć chociaż słyszałem, że koło ŚPD kręci się jakiś junior.
0
@RosjaninBut już nie ma Bartka i oddawania za darmo. Myślę, że 12-15 mln to byłby dobry deal chociaż wczoraj Sam zagrał wybitnie jak za dawnych czasów.
0
@denis9401 usunąłeś bluzgi siusiaczku? Zmiękł ci denis?
0
@jeykey1543 Malagą*
22
Jak dla mnie Koeman od samego początku był idealnym wyborem na ten arcy trudny i ważny sezon. Może nie na 3 lata, ale w tym sezonie jest potrzebny nawet po to by wprowadzić młodzież. A że teraz idzie trochę lepiej to jest jakaś tam szansa na puchary. Decyzja o zdjęciu Messiego to super sprawa. Koeman miał farta, bo wynik był już dobry do przerwy, ale super, że się tak to jakoś zgrało, że 4 gol, 0 z tyłu i można po testować innych piłkarzy. Czekam na koleje mecze juniorów z Barcy B, ale i tak wygląda to nieźle.
5
@messi 94 a co ma mówić jak Atleti ma potencjalnie 13 punktów przewagi, a my mieliśmy 3 wyjazdy z rzędu? Teraz i gra się poprawiła to można trochę rozpalić nadzieje.
3
Umtiti pokazał kolejny raz, że jest czarnym Puyolem, szkoda tylko tych kontuzji i faktu, że już może do końca kariery nie wróci do pełni zdrowia. Ciekawe jest to, że w okienku wszyscy nagle grają lepiej :D
2
@lukmeskul komentatorzy też to ujęli. Puig zagrał super technicznie i wszystko fajnie, ale co z tego? Przypomniał mi się Neymar zakładający sambrera w zremisowanym meczu z Granadą 0:0. No i nie wiadomo jak Puig wytrzyma kondycyjnie 90 minut.
Reasumując jak Barca ma grać tak jak w pierwszej połowie to nawet z drewnianym Busquetsem niech gra. Jak coś jest głupie i działa to nie jest takie głupie.
0
@denis9401 siurku nie pozwalaj sobie bo za mały jesteś
0
@Barcelonista1985 jakby ktoś dał 200 mln i Messi by chciał szukać wyzwań to nadal bym go sprzedał. Ale lepiej by to było jakoś ogarnięte i uzgodnione niż tak jak było w sierpniu.
0
@Sheva77 ja jestem hejterem tego, że Messi robił wszystko w Barcy. Jak widać Koeman ma dobre podejście do niego i sam Messi zrozumiał to co kiedyś Ronaldo, że nie jest niezbędne, żeby grał po 90 minut w każdym meczu. Jestem wielkim przeciwnikiem by Messi grał tylko dlatego, że tyle dał Barcelonie.
0
@Artur97 chcesz, żeby 18-latek władał i rządził co mecz? Gra drużyny wygląda dobrze, a Pedri bądź co bądź wywalczył na spółkę z Dembele z niczego wolnego, po którym padł gol.
1
@Eryx_10 ten żabojad? I o Fatim to już zapomniałeś ;)
2
@denis9401 zmień nick na pe*is xD ach szkoda strzępić ryja...
trzeba być ślepym i głupim, by nie zauważyć, jak grał Messi z Grizmanem rok temu jak teraz... Wielka praca trenera i zawodników.
1
@Barcelonista1985 Messi tak grający będzie siedział w Barcy, Messi grający jak na początku sezonu nie jest wart 200 mln. Niezadowolony Messi to sabotażysta, zadowolony to najlepszy piłkarz świata. To nie jest tak, że dobrze albo nie dobrze, ale większość użytkowników ma to chyba under 15 lat i nie rozumie.
1
Messi gra świetnie, ale mnie najbardziej cieszy dobra współpraca z Grizmanem i ciekawie grający Dembele. Wreszcie mamy zespół.
0
@Artur97 Pedri gra słabo :D włącz mecz lepiej ;)
0
Fajnie się to ogląda i dobrze, że Messi ma za zadanie strzelić i co najwyżej położyć zawodnika, a nie przedryblować 5. Potężny Grizman :D
0
@arraco dzisiaj w Granadzie śnieżnie, ale mam nadzieję, że to nie przeszkodzi naszym zainkasować 3 pkt.
0
@Lucassito i tak i nie. Pamiętam jak Eto'o harował w obronie. Czasy się zmieniają i rolę zawodników także. Dajmy na to ile Lewy pracuje na kolegów i często musi po prostu zagrać dobrze, bo oczekuje tego drużyna, ale strzelić nic nie strzeli, bo drużyna oczekuje tego by związał iluś obrońców i zrobił miejsce dla kolegów. Jeśli Messi będzie tak strzelał i zagrywał jak z Athletic no to git, ale jak nie będzie strzelał, a asystował przeciwnikom jak z Athletic no to bardzo źle będzie. I to jest clue. Drużyna zależna oby coraz mniej od jednego gościa.