4

Koleś który to pisał, musiał być bardziej naćpany niż cały stadion w Kolumbii, o którym mówi w tym komentarzu.
Po czytaniu takich głupot i mi na usta nasuwa się : "mord" takim schizofrenikom!

0

u mnie Brighton 1, Legia handi 1, WBA 1x, Malage i Górnik Zabrze ;)

0

dałeś Watford z handicapem, który gra z United? Odważnie.

0

Polska miedź zwyciężyła z Katarskimi petrodolarami i wyciągnęła Mariusza Lewandowskiego z Abu Dhabi. Zagłębie utarło nosa arabskim szejkom :D
A tak na poważnie, szkoda mi trochę Stokowca, bo moim zdaniem robił w Lubinie dobrą robotę, ale Mariuszowi oczywiście życzę powodzenia ;)

1

Myślę że Cantona, Kean, Zlatan, Gattuso i Kahn będą w 10 :D

1

Generalnie chłopak jest utalentowany i coś z niego może być, jednak nie zaryzykowałbym, żeby go kupić bo moim zdaniem potrzebuje jeszcze czasu. Poza tym było już kilku ofensywnych piłkarzy z ajaxu w ostatnich latach którzy się ciekawie zapowiadali i zmienili klub i przepadli. Najlepszymi przykładami tego są: Kishna, El Ghazi, Fisher czy Zivkovic.

0

Siedząc dzisiaj w pracy, jak każdy przy poniedziałku ma w zwyczaju staram się robić wszystko byle tylko nie pracować.
I jak przeglądałem sobie stronkę, to natrafiłem na najpopularniejsze zdanie tego lata naszej strony, a mianowicie;
"Transfer Coutinho kwestią godzin." :D


Czy po tych kilku miesiącach nadal jesteście takimi entuzjastami tego transferu? Czy widzielibyście może kogoś innego po tych kilkunastu tygodniach?

1

2278? ;O to wtedy już były internety? :D

33

Polecam intimissimi albo esotiq :) kiedyś kupiłem dziewczynie na prezent, to jak zobaczyła znaczek, od razu ją ochota na przymierzanie naszła, a ja to wykorzystałem :D

11

Oni nie donoszą na swój naród, tylko na tych kilkudziesięciu oszołomów, którzy siedzą na wysokich stołkach i podejmują decyzję "w imieniu narodu", niekoniecznie zarazem licząc się ze zdaniem tego narodu.

0

ja bym dał over 2,5 bramki, tam będzie się działo ;)

0

Nie rozumiem tego jak drużyna z tak niesamowitym potencjałem ofensywnym, mogła tak męczyć się i strzelać tak mało goli podczas tych eliminacji :o
Messi, Di Maria, Aguero, Dybala, Icardi, Higuain, Pastore, Banega, Papu Gomes, Lamela, Gaitan, Salvio przecież to są zawodnicy których można by obdarować kilka reprezentacji i byliby tam podstawowymi i wiodącymi zawodnikami.
Spodziewałem się ze Sampaoli wyciągnie z Argentyny co najlepsze i ta zacznie grać na miarę swoich możliwości i oczekiwań kibiców. Puki co tak nie jest.
Widocznie Sampaoli nie jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu.
Albicelestes są nadal uzależnieni od Leo, i tylko dzięki niemu jadą na mundial.
Nie potrafię sobie wytłumaczyć jak można nie wykorzystać takiego potencjału jaki mają. Mam nadzieję że do czasu MŚ coś się zmieni, bo dla mnie to kadra która ma największą siłe rażenia(na papierze) ze wszystkich reprezentacji jakie na ten mundial. Na równi z nimi postawiłbym jeszcze Niemców, Hiszpanów ewentualnie Brazylie, Francję i Belgie pół pułki niżej. Chciałbym żeby odpalili bo Leo zasługuje na Mistrzostwo Świata jak nikt inny!

3

Z innej beczki:
Chcesz dostać wpie*dol?
Zostań piłkarzem Legii :D

42

widzę że ile ekspertów, tyle składów xd to jest właśnie piękno futbolu! każdy z nas może napisać i przedstawić jak to widzi i pewnie każdy z nas ma wiele racji co do składu, który proponuje i umie to uargumentować, jednak na końcu i tak zdecyduje Ernesto :) więc bez spin kochani ;)

0

Szczerze mówiąc nie widzę za bardzo miejsca i możliwości żeby grał.
Bardzo lubię go jako zawodnika i człowieka, bo jest bardzo pozytywny jednak w dzisiejszej Barcy to zawodnik nr 3(a może nawet 4) na pozycje na jakich może występować. Szkoda chłopaka, bo marnuje swój talent. Wydaję mi się że część winy ponosi za to zarząd, że go gdzieś nie wypożyczyli, żeby mógł regularnie grać i się rozwijać i wtedy po takim powrocie z wypożyczenia być może znalazłby się wyżej w hierarchii. W każdym bądź razie trzymam za niego kciuki.

11

David Beckham o zakonczeniu kariery:
David, kiedy zdecydowałeś się zakończyć karierę?
Beckham: - Po jednym meczu, w którym Messi biegał wokół

3

moja subiektywna ocena piłkarzy po wczorajszym spotkaniu:
Ter Stegen - pewny zarówno na linii, jak i na przed polu. Kilka razy świetne interwencje po strzałach z dystansu. We wczorajszym meczu widać było jak świetnie gra nogami i potrafi wprowadzić dokładnie piłkę do gry. Bardzo pewny punkt.
Samedo - silny, szybki, poukładany taktycznie. Praktycznie całkowicie wyleczył z gry Coste. Takiego PO potrzebowaliśmy. A będzie tylko lepiej kiedy złapią automatyzmy i zrozumienie z Dembele. Oj będzie Barca z niego miała masą pożytku.
Pique - pewny w obronie, dobrze wyprowadzał piłkę do przodu, kilka razy próbował swoich sil w ofensywie, szczególnie po stałych fragmentach, ale bezskutecznie.
Umtiti - moim zdaniem na chwilę obecną to najlepszy środkowy obrońca w Barcy.
Niesamowicie silny, mobilny, dobrze się ustawia, wygrywa niemal wszystkie pojedynki, a do tego potrafi wyprowadzić piłkę czy dać krosa, jak kilkukrotnie wczoraj do Alby czy to do Samedo. Mur nie do przejścia.
Alba - dobry mecz Jordiego. Widac że taktyka Valverde mu pasuje. Ma dużo miejsca po lewej stronie, co wykorzystuje i w akcjach ofensywnych jest skrzydłowym. Przez 90 minut zasuwa od linii do linii, ma niespożyte siły. W obronie solidny występ.
Sergio - w mojej opinii, zagrał przyzwoicie choć stać go na zdecydowanie więcej.
dobrze się ustawiał i zabezpieczał środkową linie. Choć zdążyło mu się kilka niepotrzebnych strat i chciałbym żeby częściej przyspieszał grę prostopadłymi podaniami, bo to potrafi. Nieźle, choć potrafi zdecydowanie więcej.
Rakitic - W pierwszej połowie mało widoczny. Grał na alibi, brał za mało ciężaru gry na siebie. W drugiej "Pan piłkarz'. Pewne i celne podania, potrafił przytrzymać piłkę, zagrać pod faul, plus strzelona bramka. Czasem mógłby spróbować strzału z dystansu, bo tego mi trochę brakuje w naszej grze, a strzał ma soczysty.
Chciałbym go oglądać w każdym meczu w takiej dyspozycji jak w tej z II połowy.
Iniesta - Profesor. W pierwszej połowie myśle, że był to najlepszy piłkarz Barcy.
Udane dryblingi, nie bał się pojedynków 1 na 1, kilka prób otwierających podań i te efektowne kółeczka. Nadal zachwyca i po Messim to Iniesta w swojej grze prezentuje najwięcej magii i lekkości. Jeśli będą go omijały kontuzje, to będzie liderem naszej pomocy, bo wczoraj pokazał kilkukrotnie, że wraca stary dobry Don Andres.
Dembele - przyzwoity mecz Osmana. Widać nadal że potrzebuje trochę czasu żeby się wkomponować, na pewno było widać tremę i to, że jeszcze nie do końca złapał pewność siebie w nowej szatni. Jednak w kilku akcjach widać było niesamowity potencjał jaki ma ten chłopak. Świetny drybling, niesamowite odejście i przyspieszenie, zmysł do gry kombinacyjnej. Może kilkukrotnie brakło dokładności, kilka razy złe decyzje, ale będzie tylko lepiej z każdym spotkaniem.
Poza tym on ma dopiero 20 lat, przypominam że Neymar w pierwszym sezonie u nas też nie błyszczał aż tak mocno. Sądzę, że w przyszłości może być jeszcze lepszy niż Neymar. Razem z Samedo stworzą z naszej prawej strony kapitalny duet.
Suarez - El Pistolero jeszcze nie jest w najwyższej formie, brakuje mu czucia piłki, co widać było po kilku niedokładnych podaniach, jednak mimo tego zrobil to co do niego należało. Kilkukrotnie świetnie wymienił piłke z Messim, walczył starał się no i ta asysta. O niego możemy być spokojni, kilka meczy i wróci do swojej normalnej dyspozycji i znów będzie strzelał jak na zawołanie.
Messi - Król, Magik, Fenomen, Kosmita! brakuje słow żeby opisać to co wyczynia. Znów najlepszy na boisku! Znów udowodnił dlaczego jest najlepszy na świecie.
Zaczął mecz od kilku strat, ale z każdą kolejną minutą maestro udowadniał swój geniusz. Każde zagrożenie jakie stwarzała Barca, było z udziałem Leo.
Widać niesamowity luz jaki ma, chyba zapomniał już o odejściu Neymara i przestał o tym rozpamiętywać. A druga bramka to poezja, można oglądać w nieskończoność. Jeśli cały sezon będzie w takiej dyspozycji, to szanse na tryplet są bardzo duże.

1

myślę że dla 99% socios najważniejsze jest dobro naszego klubu, a widząc to co robi nasz zarząd z Bartusiem na czele, sądzę, że układy nie będą miały znaczenia i na pierwszym miejscu postawią sobie Barce. Liczę na to że będzie dobrze, trzeba być dobrej myśli!

17

Agusti Benedito złożył w piątkowe południe wniosek o wotum nieufności dla Josepa Marii Bartomeu i zarządu FC Barcelona.
Odwołanie obecnych władz Blaugrany nie będzie jednak łatwe. Zgodnie z artykułem 55. statutu Barcelony, Benedito najpierw musi zebrać 16600 podpisów uprawnionych socios (15% z całości) pod wnioskiem o samo zorganizowanie wotum nieufności, a gdyby to mu się udało, to w głosowaniu koniecznych będzie aż 67% głosów za odwołaniem Bartomeu i 10% frekwencja.
Miejmy nadzieję że socios będą głosować!


Nareszcie jakieś dobre informacje!!!

1

jeśli tak będzie, to 20:06 - Bartomeu podaje się do dymisji!

7

Jeśli mamy go sprzedać, to tylko z opcją pierwokupu i wpisaną w kontrakt klauzulą, tak jak Real zrobił z Moratą w Juventusie.
Jednak najlepszą opcją byłoby pozostawienie go w klubie i dawanie więcej szans, bo może być z niego dobry piłkarz, bo jest młody, perspektywiczny, dynamiczny i jest Hiszpanem. Trzeba się pozbyć całego innego szrotu jaki u nas jest( Arda, Gomes, Munir itd), dzięki czemu będzie miał więcej możliwości do gry.

36

Cytat Kondogbii na dzis wieczór z konferencji przed meczem z Realem :
- Jak oceniasz brak najlepszego piłkarza na świecie w dzisiejszym meczu?
- Nie wiedzialem że Leo Messi gra w Realu...
Jak dla.mnie mistrz! Juz go lubie :D

6

wszystko zmierza w dobrą stronę. Chce się odnieść do wielu sceptyków i pesymistów, którzy jeszcze tydzień temu wypisywali tutaj, ze pewne mistrzostwo ma już Real, że Barca jest bez szans w walce o tytuł i LM.
Jak widać z Realem da się grać, nawet na Santiago, co pokazała wczoraj Valencia.
Co prawda Real przeważał i dzięki Benzemie Valencia utrzymała remis, ale pokazali jak można się przeciwstawić królewskim na ich własnym stadionie.
Co do Barcy to widać po tych ligowych meczach, że daleka jest od optymalnej formy, ale najważniejsze jest że mimo tego, wygrywa i nie traci punktów ze średniakami. A po transferach Dembele, mam nadzieje że i Coutinho za moment, będziemy tylko mocniejsi i nasza siła rażenia zrobi się niesamowita!
Bój się Madrycie, bo nowa, silniejsza Barca nadciąga!!

0

Nareszcie jakiś dobry "transfer" Bartka.

0

Paradoks kłamcy: Nigdy nie wiadomo kiedy kłamca kłamie, a kiedy mówi prawdę.
Chociaż w przypadku Bartomeu to mam wrażenie że on zawsze kłamie.

29

Jestem Bartek z Barcelony,
prezes na hajs napalony,
mych sukcesów liczna chmara,
kupiłem Paulinho, sprzedałem Neymara.
A że kasy mam wciąż wiele,
wydam wszystko na Dembele.
W mej kadencji zrobie wszystko,
by Barca upadła nisko.
Taki jestem Bartek cwany,
kieszeń pełna, klub zrujnowany.


tyle w temacie.

0

znając umiejętności negocjacji naszego zarządu, to wcale bym się nie zdziwił jakby to była podstawa.

0

po bramce Bartry z ostatniej kolejki, to pewnie okrągłe 100 mln by zaśpiewali.

0

Za takie pieniądze(może nawet udałoby się go wyciągnąć za mniej) wolałbym chociażby Alexisa, któremu kończy się kontrakt w Arsenalu, puki Manchester City jeszcze nie przyklepał transferu. Przynajmniej była by to gwarancja odpowiedniej jakości, bo Alexis niesamowicie się rozwinął odkąd od nas odszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?