jopek711
Dołączył/a: sierpień 2017
Kielce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
nie, Napoli i Sarri mają gdzieś LE i nastawiają się na walkę z Juventusem w lidze, więc pewnie znów wyjdą rezerwowym składem.
0
a nie był? oglądałeś mecz? bo w drugiej połowie właśnie tak to wyglądało.
1
Magnus Moan to tez był ten sam typ co Hannu
0
Everton- Crystal Palace 1
Spal- Milan 2
Angers - Monaco 2
Tottenham-Arsenal +2,5
2
1. Stoch
2. Wellinger
3. Kubacki
Tak to widzę.
0
mój kupon na dziś:
Zagłebie-Legia x2
RBLipsk- Augsburg 1
Fiorentina- Juventus x2
Bilbao- Las Palmas 1
Reims-Sauchoux 1
Saint Ettien-OM x2
Za dyszke 100 do wyjęcia.
0
Siema LaRamblowicze,
po wczorajszym meczu wszystkim nam dopisują humory, bo po raz kolejny w tym sezonie Barca zagrała niezwykle efektywnie i mądrze.
Powoli staje się to znakiem rozpoznawczym ery Valverde, że może nie gramy najbardziej porywającej piłki na świecie, ale jesteśmy do bólu konsekwentni, efektywni i wyrachowani w poczynaniach na boisku. Moje pytanko, kogo byście wyróżnili za wczorajszy mecz?
Jak dla mnie najlepsi wczoraj byli:
1 Busquets
2 Suarez
3 Rakitic, Pique
0
czytając Twój komentarz, skojarzył mi się on z kultowym cytatem z misia:
- Po drodze kupimy winko. Córeczka mi się urodziła to okazja jest.
- Co? Znowu?
-EEE ta sama co cztery lata temu. Dziecko jest dziecko- wypić zawsze można nie?
4
Lysy robi zmiane taktyczna w 91 minucie, chce bronic wyniku.
4
Whiskey:
Whisk off your love.
Co oznacza : odkryj swoją miłość.
1
haha chyba to jest właśnie to jedyne, złote rozwiązanie :D
0
myślę, że większa rozterkę każdy z nas będzie miał 14 lutego, bo pewnie każdy z nas tak jak i ja będzie chciał obejrzeć P$G- Real.
Chętnie będę śledził ten wątek, może ktoś podrzuci jakieś ciekawe rozwiązanie tej sytuacji.
71
zmienić dziewczynę :D
8
Nie pamiętam kiedy ostatni raz wstawiłeś trafny komentarz, także liczę, że dasz sobie spokój i z Paulinho i z komentowaniem, bo Valverde wie co robi.
3
Ewentualnie AMOL, taki syrop na niestrawność lub sraczkę, którą kibice Arsenalu mają dzięki polityce ich klubu już od kilku lat.
2
Mam pytanie do was drodzy LaRamblowicze.
Czy u was w pracy też jest taka osoba, która jest mega lizusem i włazi szefowi bez wazeliny w dupę? U mnie jest i strasznie działa mi na nerwy i reszcie ekipy. Mam wrażenie, ze gdyby szef mu kazał się wypiąć, albo schylić do rozporka to uczyniłby to z uśmiechem na twarzy, w międzyczasie donosząc na każdego? Macie jakieś doświadczenia z takimi ludźmi i jakieś rady jak im dać nauczkę?
Próbowaliśmy już wiele rzeczy, ale jego w chu* niskie poczucie godności i zfokusowanie na włażenie w dupe sprawia, że nic go nie rusza.
3
Jak to mawia Tomasz Hajto:
"On ma to tzw antizipieren" :D
0
To, że dostałeś bana raczej świadczy o tym, że ty się masz za mądralińskiego i wszechwiedzącego... A poza tym każdy na tej stronie ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Moja na temat Rakiety jest właśnie taka, że w zeszłym sezonie w porównaniu do obecnego grał piach i tyle. A to, że teraz zaczął grać na miarę swoich możliwości i oczekiwań wszystkich tutaj, to tylko i wyłącznie powód do zadowolenia, które w powyższym komentarzu wyraziłem. Pozdrawiam.
1
Czytaj ze zrozumieniem gościu, to będziesz rozumiał istotę tej wypowiedzi. Stwierdziłem, że jeszcze pół roku temu dużo osób po nim jechało, bo grał przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. A Barcelonie kibicuje dłużej niż Ty, chłopcze.
47
Wszyscy piszą o moim zdaniem udanym debiucie Coutinho, o kiepskim sędziowaniu i doskonale to rozumiem, ale ja chciałbym powiedzieć kilka słów o człowieku, który jeszcze pół roku temu był tu jechany przez 50% osób, przeze mnie także. Mowa o Rakiticiu.
Co gość gra w tym sezonie to dla mnie jest poezja.
We wczorajszym meczu to był majstersztyk i popis gry taktycznej na najwyższym poziomie w jego wykonaniu. To jak asekuruje obrońców, często wchodzi w buty Busquetsa i rozgrywa z głębi pola, ogromna liczba odbiorów i wygranych przebitek czy też zebranych drugich piłek. Wiadomo że nie jest to piłkarz efektowny, nie zrobi 5 rajdów w meczu, ale jest w tym sezonie niesamowicie efektywny w tym co robi i bardzo pożyteczny. Szkoda tylko tej dobitki po strzele Suareza, bo powinien to zamienić na bramkę, ale jak dla mnie wczoraj to jeden z trójki najlepszych zawodników na boisku.
Nie wierzyłem w niego, że zacznie grać na takim poziomie i tak odpowiedzialnie jak teraz.
Brawo Ivan i oby tak dalej!
59
Jeśli na koniec kariery Messi będzie miał tyle samo Złotych Piłek co Krysztiano, to będzie to największy żart i największe oszustwo w historii piłki nożnej!
3
Proponuje adminom strony, aby przy wyborze na pilkarza meczu nie uwzględniać Messiego, bo on gra w innej lidze i jest ponad wszelką kategorią !!! Król i maestro!!
1
W pomocy też jest dosyć tłoczno. Busi, Iniesta, Coutinho, Paulinho, Rakitic, Alena, Gomes i miejmy nadzieje że w końcu Sergi Roberto.
27
Czytając komentarze po wczorajszym meczu, jestem w szoku co do opinii dużej części osób tutaj. Valverde za mocno rotował składem i wprowadził za dużo zmian w wyjściowej 11? To ja pytam kiedy Ci zawodnicy mają występować i dostawać swoje szanse, żeby pozostawać w jakimś rytmie meczowym? 12-13 zawodnikami nie da się rozegrać całego sezonu i każdy potrzebuje trochę odpoczynku.
W pierwszym meczu z Celtą skład był jeszcze bardziej eksperymentalny, ale mecz skończył się remisem i nikt nie płakał i nie jechał po Valverde. Ok zgodzę się z tym, ze zmiennicy nie zagrali rewelacyjnie, ale 95% osób tutaj oczekuje wprowadzania do drużyny Aleni, jest wielu zwolenników Denisa, a Digne do tej pory jak zastępował Albe to dawał radę i w moim odczuciu wczoraj też nie zagrał najgorzej. wiadomo że to nie Alba i nie będzie grał tak ofensywnie jak on, ale zagrał przyzwoicie, a niektórzy patrzą na niego przez pryzmat znakomitej formy Jordiego i oczekują że zastąpi go 1 do 1? No litości.
Co do samej gry to, mimo tylu zmian w wyjściowej 11, przez 90% meczu mieliśmy go pod kontrolą. Może nie graliśmy porywająco, ale swoje sytuacje mieliśmy. Gdyby Denis pod koniec pierwszej połowy strzelił bramkę, albo Messi zamienił karnego na gola, to jestem przekonany że ten mecz skończył by się łatwą wygraną 2 lub 3 do 0.
Nie róbcie afery z tego, że Espanol wygrał po jednej kontrze, desperacko broniąc się 80 minut. Nie w każdym meczu da się grać na 100% i nie zawsze będziemy wygrywać. Myśle, że taki wynik dobrze zrobi na wyobraźnie co poniektórych tutaj, którzy już nam wręczyli tryplet, mimo że to dopiero połowa sezonu. Mamy świetny zespół, mądrego i dobrego trenera, który jak do tej pory świetnie wykonuje swą robotę. Trochę pokory koledzy LaRamblowicze, więcej wiary i cierpliwości, bo jak dla mnie wieszanie kotów, po jednej porażce i narzekanie na trenera i drużynę jest niepoważne.
Dajcie im spokojnie robić swoje, a wy zajmijcie się prawdziwym kibicowaniem, a nie tylko psioczeniem i narzekaniem po jednej nic nie znaczącej, drobnej wpadce. Na Camp Nou i tak ich zgnieciemy.
VeB!
10
Sądzę, że wysłanie zaproszenie dziewczynie do grona znajomych na facebooka nie jest najlepszym sposobem na podryw.
37
Tak sobie myśle, że Ci wszyscy Brazylijczycy mają w sobie coś takiego, że nie da się ich nie lubić. Spojrzysz na faceta i wzbudza u Ciebie mega sympatie i pozytywne odczucia. Coutinho, Paulinho, Dani Alves, Ronaldinho, Neymar itd. Wszyscy mają coś takiego że jak się na nich patrzy to od razu się japa cieszy :D Gdyby Polacy mieli takie nastawienie do życia, to pięknie by się w naszym kraju żyło.
2
Nie no masz racje, że Lewandowski poza 53 bramkami w tym roku , korony króla strzelców eliminacji MŚ i największym udziale w zdobyciu awansu na MŚ w sumie nic w tym 2017 istotnego nie zrobił.
0
catluck stwierdził chyba, że nie jest potrzebny xD
40
nierealne. Denis i Iniesta w środku pomocy? a kto miałby tam piłki odbierać i walczyć z Casemiro i Kroosem? Paulinho na lewej? Przecież to nie skrzydłowy. Mascherano zamiast Pique? On dopiero wraca po kontuzji i nie jest w rytmie meczowym. Nie wiem co Tobą kierowało przy pisaniu tego składu, ale nie idź tą drogą. Dobrze, że to Ernesto ustala skład ;)
2
ja raczej bym powiedział , że to dwumecz typu: Kto odpadnie to i tak będę zadowolony ;)