jopek711
Dołączył/a: sierpień 2017
Kielce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
a Małysz nadal będzie miał na imię Adam. Oczywista oczywistość.
3
I Dembele do końca życia na ławce... A i jeszcze Rakitic, jeden z 3 naszych najlepszych piłkarzy w tym sezonie. No comment
0
W przypadku gdy Athletico wygrywa Lige Europy i ma zapewniony udział w LM z tytułu występów w La Liga, to kto awansowuje dzięki temu do LM?
Finalista Ligi Europy, czy 5 zespół z ligi hiszpańskiej?
0
chłopie, jakim prawem obwiniasz Dembele? Grał raptem 5 minut. Tam na boisku przez 85 minut było 11 innych, którzy do tego dopuścili i jeden człowiek za linią, który nie zareagował w odpowiedni sposób.
4
a ja mam nadzieje że nie.
0
Co tam.panowie mowiliscie o Lewym? :p
0
Kreatywnosc naszego srodka pola jest porazajaca :0 Maczynski I Romanczuk na 20 podan 19 wykonali do tylu do obroncow.
7
padake, tak jak i cała Portugalia.
2
A Orła 2018 rzutem na taśme w kategorii najlepszy aktor komediowy otrzymuje: Cristiano Ronaldo.
2
pierwiastek kwadratowy z 4 to wartość bezwzględna z 2, czyli 2 i -2 ;)
0
Obecnie dwaj najlepsi bramkarze na swiecie, wiec nie ma sie co dziwic, ze mozna bylo ogladac cuda w bramce ;)
0
Poratuje ktos jakims linkiem do skoków?
70
A Sławka Peszko? Bar.
2
kazdy nie, ale większość tak xD
29
Dzisiaj rozmawiałem na temat Messiego i Ronaldo z kumplem, który jest zagorzałym fanem Realu. I oto co mi powiedział:
Największa różnica miedzy Messim, a Ronaldo jest taka, że:
Kiedy Barcelona gra słabiej, to Messi w pojedynkę potrafi wygrać mecz przebłyskiem swojego talentu. Kiedy Real gra słabiej, to Ronaldo na boisku nie istnieje. Messi jest prawdziwym liderem, przy nim inni piłkarze wchodzą na wyższy poziom i drużyna gra lepiej.
Ronaldo uważa się za lidera, ale nim nie jest na boisku. On bez dobrej gry całego zespołu, w pojedynkę nie jest nic w stanie zrobić.
Zazdroszczę wam, że macie Messiego.
Czyli jednak istnieją kibice białych, którzy realnie patrzą na świat i oceniają rzeczywistość. W ramach uznania i szacunku za takie słowa, zaprosiłem go po pracy na browara ;)
1
Salah dodododo!
O Mane Mane dododododo!
And Boby Firminooooo!!
2
Na alltube.tv masz wszystkie sezony.
0
A na onecie na głownej stronie artykuł na temat losowania pod tytułem "przedwczesny finał, będzie starcie potęg".
Kogoś tam nieźle poniosło.
20
Dobrze, że losowanie juz za 2h, bo na La Rambli jest tylu wróżbitów Maciejów, że nic innego się nie da przeczytać :D
34
Wczorajszy Dzien z zycia La Rambli z przymrużeniem oka - co nuda w pracy robi z człowieka:
Wszedłem na La Ramble przed 7 rano, czytam komentarze, atmosfera napięta.
Gdzie przegląd prasy? 14 godzin zostało ;O dziś wielki mecz, czuć atmosferę święta.
Mijają godziny, ciągle trwają dywagacje. Jaki będzie skład? Czym Valdek zaskoczy?
Kilku się kłoci, kilku zdaje relacje, kilku spamuje, kilku szuka pomocy.
Niech zagra Dembele. Nie, Paulinho do pierwszego! Grac ofensywnie czy bronić wyniku?
Mieć swoje zdanie? mam prawo do tego! Nie hejtujcie się za to, to zabawa nas- laików.
Mecz coraz bliżej, napięcie wzrasta. Z niecierpliwością czekamy na składy.
Bedzie zwycięstwo! Nie, remis i basta! A Socjopata przyjmuje zakłady.
Nagle wiadomość, znamy oficjalną jedenastkę, jest zaskoczenie i radość duża.
Zaskoczenie? ---> Barcainfo został uprzedzony, a radość, bo zobaczymy Dembouza.
Gra się zaczyna, i mamy gola! To nasz kosmita znów oczarował!
Cała La rambla juz oszalała, a Conte w dłonie swoją twarz schował.
Pozniej dwa - zero, jest trzecia bramka. Barca sie broni, the blues atakują.
Na naszej stronie panuje sielanka, a Szpaku i Trzeciak swój koncert kontynuują.
Przysłuchuję sie temu, stawiam pytanie : Co oni takiego brali?
To jest tragiczne komentowanie, chyba przed meczem się ujarali.
Mecz się zakończył, zwycięstwo okazałe. Piłkarze się cieszą, na stadionie świętują.
Prawdziwi kibice oddają Barcy chwale, no a Ci drudzy oczywiście hejtują.
I tak dzień minął na la rambli kochanej, można iśc spać, zamykam juz oczy.
Wiem tylko jedno, ze rano gdy wstane, la rambla po raz kolejny mnie zaskoczy.
Wiedz drodzy clues, kłóćmy się i sprzeczajmy, mówie to do młodego i starca.
Jednak nad wszystko zapamiętajmy, dażmy się szacunkiem! Visca
el Barca!
0
Siemka,
Podacie jakis link do meczu Besiktas-Bayesr?
0
od przybytku głowa nie boli ;)
0
a jakie masz zadanie? podany tylko przykład i wyliczyć pierwiastki, czy coś wcześniej z tym równaniem/nierównością trzeba było robić?
5
pewnie gdzies wcześniej się pomyliles.
5
dokładnie, nie da się tego prościej zapisać.
Liczba 1569 dzieli się tylko przez 1, 3, 523 i samą siebie, a z zadnych tych liczb pierwiastka juz sie wyciągnąc nie da.
5
Na polskiej ekstraklapie niejedni już przegrywali domy.
0
Szpakowski się zna na komentowaniu hokeja tak, jak świnia na gwiazdach, wiec wcale mnie to nie dziwi.
0
Zgodnie z prawem nie możesz ściągać muzyki ani filmów z internetu. Nie robisz tego?
6
a masz 18 lat? :D
1
teoretycznie nie, ale w praktyce dużo osób u nich gra.