1

Takie nienaruszone zbiory to konkretny trening silnej woli :) też u siebie znajdę kilka butelek nienaruszonych, ale z pewnością nie kilkanaście :D P.S u mnie w barku też LEDy robią za podbijacza klimatu :)

1

Monkey Shoulders zdecydowanie in plus, natomiast "Indyki" do mnie nie przemawiają. Z bourbonów osobiście wolę coś ze stajni Jacka (choćby wymieniany już Gentleman Jack), no ale ile ludzi tyle gustów :)

1

Jaki porządek :) U mnie karton ląduje w koszu w kilka sekund po zakupie, a butle w przypadkowej kolejności do barku, jedynym schematem jest wysokość butelki, bo na wyższej półce wchodzą mi maksymalnie 0,7, wszystko co wyższe piętro niżej, ot segregacja :) Widze, że dublujesz "zbiory", czy to już tylko kartony pozostawione z sentymentu ?

1

A wracając do Grantsa, to dziś w Lidlu nabyłem wersję o nazwie Smoky (cena ok 60zł), co prawda jeszcze nie otwierałem, bo tak jak ktoś tu już napisał mamy dopiero wtorek, ale wydaje mi się, że będzie to wersja bardzo zbliżona do wymienionego wcześniej Voyagera, przynajmniej kolorystyka i notka smakowa wskazywały by na to. Szczególnie, że równo rok temu jak i dwa lata temu, własnie w Lidlu można było nabyć Voyagera w okolicach tej ceny, a po świętach zaraz znikał.

1

Co do Singla to jednak nie do końca tak, że każda ma inny smak, bo te beczuszki to jednak litrażowo dość spore :), ale zmienność jak najbardziej występuje, taka ogólnie "przewaga" whisky singlowych nad blendami.

1

Glenfiddich 12yo, jedna z pierwszych singlowych whisky jakie miałem okazję pić, zdecydowanie do polecenia :)

1

Co do grantsa, to szczerze powiem, że jest kilka, które pomimo swojej niskiej ceny mówiąc trywialnie robią robotę :D np. Voyager, 12-tka, czy ten leżakowany w beczkach po Ale (pełna nazwa to chyba poprostu ALE CASK Reserve), a ostatnio także Selected Reserve - a to wszystko w półce do 100zł

1

Ja zawsze gdy widzę jak ktoś z moich znajomych zalewa whisky colą, to śmieję się, że dla takich jest osobne miejsce w piekle :D

1

Chętnie przeczytam, co znalazło się w Twoim barku, a także czy jest w nim coś co szczególnie mógłbyś polecić ?

1

Na wstępie to jako jedne z pierwszych zostały wypisane likiery na bazie whiskey/whisky, a nie whisky, a to moim zdaniem bardzo znacząca różnica. Z moich ostatnich zakupów to bardzo ciekawie wypadł Glenmorangie - Nectar Dor. Ale moją ulubioną, pomimo tego, że to nie whisky singlowa, pozostaje Johnnie Walker Double Black za jej/jego dymny dość oryginalny posmak, czy raczej należało by napisać finish.

17

Tak, jest już info o tym na tej stronie, bramka powinna być uznana, Suarez ukarany

0

Real zapłaci rachunek :DDD

2

Ja bym mu dał szansę, może to być ostatnia taka przed jakąś kontuzją odniesioną na treningu i wykluczającą go do końca sezonu :)

1

Kupowałem w tym roku tak letniaczki, wszystko w jak najlepszym porządku, ceny OK, jeśli się nie myle wysyłali mi odrazu do wybranego serwisu wymiany opon, więc podjechałem tylko na wymianę. Polecam tego allegrowicza :D

0

Polecam biografię Mikea Tysona - Mike Tyson. Moja prawda. Właśnie kończę ją czytać, całkiem przyjemna lektura i ciekawa (śmieszna) wzmianka o Endrju Gołocie :)

0

A nie jest tak, że we Francji nie ma czegoś takiego jak klauzule ? vide Verratti.

0

Dodajmy do tego, że już w dwóch spotkaniach pod rząd wsytąpił :)

12

Niby taki zwykły Odjidja-Ofoe, a w ciągu dwóch sezonów pyknie sobie mecze zarówno z Blaugraną jak i Realem :) Niejeden piłkarz w ciągu całej kariery takiej możliwości mieć nie będzie.

12

Manita to po prostu rączka, a więc 5 bramek

1

Barcainfo - za statsy
Don-Corleone - za styl pisania i historie

0

A w zasadzie 2, bo w trzecim sezonie już dzieli szatnię a drużyna zaczyna grać przeciw niemu

0

Ja osobiście używam już 3 lata (moj drugi smartwatch), dla mnie bardzo wygodna sprawa. Obsługa tel nawet gdy mam go w torbie/zarządzanie muzyką/sms/mail na siłce, gdy tel jest na jakims parapecie (w połączeniu z BT słuchawkami), rozmowy w samochodzie, włącznie z dyktowaniem, gdzie dzwonić czy odczytywaniem maili. Po prostu mniej zwracam uwagę gdzie rzuciłem tel. Klasycznych zegarków już nie noszę. Ale żeby nie było tak pięknie, to ładowanie (ogólny czas pracy na baterii) to absolutna porażka, max dwa dni. Więc trzeba się nastawić, że ładujemy prawie zawsze razem ze smartfonem

0

Legend - oparta na faktach opowieść o narodzinach i upadku gangsterskiego imperium braci bliźniaków Rona i Reggie'go Kray

6

Przez eksperymenty z "ciapkami" to w tym sezonie mistrzostwo nas minie, także tego... :)

0

Zrobią nie szpaler, a szpagat :D

0

Tyle ze samych zwycięzców LM było by 4, przy formule co 4 lata

0

Ja właśnie dochodzę do siebie bo zerwaniu ścięgna Achillesa. Wiec nie dość ze staw skokowy, to dodatkowo najmocniejsze ścięgno w organizmie ( w teorii). Już 3 miesiąc, ale jeszcze podczas euro, podczas ostrzejszej gry, emocjimialem przy wslizgach tyle, jak przy konkretnym horrorze :)

0

Ale sztos !! Masakracja

0

1. Leo
2. Kluivert/Messi
3. Ronaldinho
4. Dmytro Czyhrynski
5. 08/09
6. 13/14 z tych ostatnich, bo słabych by się znalazło więcej ("FC Holandia")
7. Barca-Arsenal 2:1 finał LM jeszcze z Larsonem w składzie
8. Mecze w półfinale LM vs Inter Mourinho
9. Pepe za czasów Mourinho w Realu
10. POLAKA :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?