7

Przy tej bramce to asystę powinien mieć Messi :) bo to co on zrobił po przyjęciu i starciu z obrońcą to mistrzostwo swiata i okolic. Gdyby taka samą piłkę dostał Suarez byłaby figa a nie gol ;)

5

Zerknalem własnie na live score I widzę, że Legia znowu w 10 :) Granie dla nich w 11 jest zbyt mainstreamowe czy jak? :)

0

ale tam jest dopiska Juvenil, a te ostatnie 15-20 minut grała zdecydowanie młodzieżówka.

0

To i ja podam :)
Waga 83 / wzrost 183
Płaska - 120kg
Martwy 160kg
Przysiad 150kg

To tak jakiś czas temu, teraz staram się nie wchodzić na "maksy", bo stawy już pobolewają :D

0

ale to może być lotnisko w Madrycie, start podejrzewam, że odbywać może się z tego samego lotniska :)

2

Dodałbym jeszcze Panów komentujących Snookera w Eurosporcie, robią to fantastycznie, to jak opisują tą dyscyplinę... naprawdę super robota

0

Mediolan myślę, że byłby niezłym wyborem. Piłkarsko oba kluby mają ambicje by piąć się do góry, a i miasto mocno "modowe" więc i ta strona jego życia była by zaspokojona :)

2

Okres jego "świetności" to jakiś 2003-04. Podbijał listy utworem Jakby to było. Ale potem ucichło, nie wiedziałem nawet, że coś dalej tworzy :) pomimo, że na co dzień słucham Rapu.

7

Moze wymienieni przeze mnie nie zawiedli, ale z punktu widzenia czasu, ogromne nadzieje wiązałem z Ibrą, w tamtym czasie wg. najlepszym napadziorem, gdyby się dogadał z Messim i Pepem, to linia napadu z nim siała by spustoszenie jeszcze kilka dobrych sezonów. No a fakt faktem, pieniądze straciliśmy na nim duże (przyjście + odejście). Drugi to Ronaldo, talent nieprzeciętny (w końcu El Fenomeno) odejście również dość słabe (no i w tym samym kierunku :D)

0

Dlatego uważam, że te wyłączenia odpowiedzialności za umieszczane treści + szybka reakcja wystarczą. A co do kancelarii to niestety spora ich ilość to hieny, które szukają ofiar, które na samą myśl o sądzie i kancelarii za przeciwnika chcą dogadać się polubownie (wiem z autopsji - najpierw straszenie karami, kosztami, a jak sam wysłałem im pisma od prawnika, to szybciutko się zwinęli i pokryli koszty rozprawy jeszcze przed nią, bo po niej doszły by koszty mojego prawnika)

1

Ale na ławie oskarżonych to powinien siedzieć umieszczający te zdjęcie, przecież na tej zasadzie, ten fotograf mógłby z jakiejś kafejki wrzucać foty na Twój serwis i starać się o odszkodowanie bez końca. Przykładem takiego serwisu na który można wszystko wrzucać jest cda, gdzie wszystkie nowe filmy można znaleźć i jakoś ciągle działają, a nie takie molochy mogłyby z nimi iść do sądu. Warunek, że po zgłoszeniu naruszenia praw autorskich materiał jest usuwany.

0

Dwa finały LM z Barcą :D

0

Był też odpowiedzialny za transfer Rio Ferdinanda do ManU (w tym czasie za rekordową kwotę, lub jedną z większych)

0

Z tego co widzę w FAQ, narazie nie ma płatności, a jeśli takowe zostaną wprowadzone zostaniesz uprzednio poinformowany i w przypadku braku opłacenia abo poprostu stracisz możliwość oglądania.

1

Spróbuj w trybie awaryjnym, może akurat proces, który zajmuje procesor/dysk nie odpali się i będziesz w stanie zobaczyć w msconfig jakie procesy ładują się przy uruchamianiu systemu (i wygasisz te, które są zbędne), ewentualnie poświęć ten czas na włączenie tego systemu i postaraj się w managerze zadań zobaczyć jaki to proces i dopiero wtedy w trybie awaryjnym wywalić go. Ewentualnie punkty przywracania systemu w Win 10, w ostateczności może pomóc, skoro zależy Ci na programach już zainstalowanych przez osoby trzecie.

0

A myślałem, że takie Handi to tylko w Fifie :)

3

Jestes w stanie podpiąć jakiś inny dysk ? Jesli tak to go z postawionym jakimkolwiek windowsem, a dysk z ważnymi danymi poprzez zewnętrzną kieszeń (ew jako slave) i zobacz jak wówczas będzie się zachowywał komp, ewentualnie wówczas zrzuć ważne dane, a stąd już prosta droga do postawienia windy od nowa na domyślnym dysku

2

Chyba inaczej postrzegamy słowo naturalne, bo ja na codzień nie trzymam rąk za sobą (a tylko wówczas mozna by było mowić o naturalnym ułożeniu rąk)

0

Dokładnie o to samo chciałem zapytać, 2 letni kontrakt dla tak młodego napastnika nie ma najmniejszego sensu.

0

Jakby Mathieu był tak dobry jak Cruyff, to nikt by się słowem nie odezwał :)

3

Wg mnie każdy faul z takim impetem musi mieć wkalkulowane to, że może wyrządzić krzywdę. A co do hamskiego kopnięcia messiego, to skoro gościu nie miał szans zabrać piłki, nie starał sie rownież zatrzymać messiego w sensie faulu taktycznego, to wg mnie działał z zamiarem kopnięcia (jak dla mnie to takie z frustracji) tak by Messiego bolało, a to równa sie zamiar wyrzadzeńia krzywdy. Ma go boleć=krzywda.

0

Ja dwa dni przed świętami( 22.12 ) laptopa dostałem od kuriera około 22, a od 17 jak do niego dzwoniłem mówił ze kręci sie po mieście :)

1

Nie powinno być problemu z wymianą, a ze zwrotem to już różnie, zalezy czy z jakichs promocji czy pełnopłatna itp. Bo rozumiem ze paragon masz ?

0

a z Eibar-em nie gramy czasem 17-go ??

0

Tu się zgodzę, mnie również nie podoba się to wypożyczanie niemłodych już zawodników (oni to już raczej się nie rozwiną), ale to, że kluby wychodzą z tak głupimi ofertami to wina ostatnich kilku (jak nie więcej) okienek takiej polityki transferowej w wykonaniu Barcy.

3

Zwróć uwagę, że jeśli zawodnik zostaje sprzedany za duże pieniądze, to z reguły dlatego, że klub takowej sprzedaży nie chciał. W ostatnich latach w Barcelonie do takiej sytuacji doszło raz (Neymar). Natomiast trudno się dziwić, że nikt za duże nie chce kupić od nas zawodników niechcianych/zbędnych. Barca to klub z którego jeśli odchodzą gwiazdy to dlatego, że są już u schyłku kariery, bądź popadły w jakieś konflikty (Ibra).

2

Mathieu osiągnął najwyższą prędkość maksymalną, ale to, że potrzebował na osiągnięcie jej połowy boiska, to już detal :) Alba oprócz konkretnego Vmax, ma też świetny start do piłki

0

co ciekawego otworzyłeś ?

0

Jeśli musimy wrzucać w to trio CR-a, to raczej z czasów gdy był on "skrzydłowym", a na środek, albo messiego z rekordowego roku, albo El Fenomeno i Leo na prawym. Ale to tylko moje zdanie :D

0

Gomes=Munir 2.0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?