0

... i prawie 1 mln Euro za każdy jego występ (patrząc tylko na kwotę transferu)

0

równiez polecam Player, od 1 kwietnia mam od nich.

0

Zdecydowanie mecz z Interem Mou. Obrona LM była bardzo blisko :/

0

Moim zdaniem zdecydowanie za tanio ( przynajmniej drugie tyle powinno kosztować). Mam coś takiego zarówno w salonie jak i sypialni, toche inny układ ale to bez znaczenia. Cena będzie niestety wynikała z jakości, bo to co tu widzisz to tylko symulacja komputerowa nie mająca nic wspónego z realem :D

0

Hmm, nikogo z Hiszpanii ;/ troche jednak niedocenieni wydaje mi sie.

0

ale chodzi mi o kontuzję z wczoraj (czy może raczej dzisiaj)

0

Ktoś wie co z Lavezzim ?

0

nie do przewidzenia :/

2

A z City na ich stadionie ?

0

Tak, tylko tu nie chodzi o wszystkie rozgrywki tylko o bramki w LaLiga. Wiec o ile w 2 sezony (33 bramki na sezon) to spoko, o tyle na strzelenie w jednym raczej szans nie widzę

0

Bardzo dziękuję!

0

Witam, gdzie mogę obejrzeć dzisiejszy mecz PSG ? Chodzi mi o możliwie dobrą jakość (mogę zapłacić za jakiś dostęp, byleby jakość była a'la ta z Player TV i meczami Barcy).

0

Ponieważ nie dostaną kasy teraz (bądź tylko jej część), tylko dopiero w letnim okienku transferowym. Bo na raty 10x0% nie ma co liczyć ze strony Celty :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?