jurekogorek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Tak, Leo jest bardziej kreatywny, ale przypomnę wam, że ten "słabiak" z Madery jest o głowę wyższy i wytężony samą muskulaturą"
WuTeeF ??? :D
3
Problem jest taki, że CR ma farta, że gra w Realu. W innych zespołach byłby po prostu dobrym (zależy od dnia, przeciwnika) napastnikiem.
Inaczej pisząc. Real bez CR traci w ciul mniej niż Barcelona bez Messiego.
I w drugą stronę. Messi jakiejkolwiek drużynie byłby w stanie dać zdecydowanie więcej niż CR.
0
Co ma to, że zagrali dobry mecz a Ateltico słaby (jak nie nędzny) do tego, że Ramos powinien wylecieć ?
3
Śmiem twierdzić, że to jest koniec tego Atletico.
Trener odejdzie. Zawodnicy pouciekają.
Róbcie printscreeny :>
0
Co nie zmieni obiektywnego faktu, że pewnie inaczej mecz by się potoczył jakby Ramos dostał czerwoną za tego łokcia.
No ale to już sfery gdybania :>
0
Ciężko mi uwierzyć, że poziom był mimo wszystko akceptowalny :>
5
Obejrzałem 20 minut Pucharu Polski.
Wydaje mi się, że mogłem lepiej ten czas spożytkować :>>>
0
http://rs334.pbsrc.com/albums/m430/TobiasX2k/NotSureIfTroll.jpg~c200
Bez kitu :>
33
Ahahahahaha. Ha. Ha...
Dramat. Serio. Dno.
0
Przedłuż na rok i zobaczysz potem czy stracą te prawa do LM czy nie.
Ja tak mam zamiar zrobić bo też niedługo kończy mi się umowa z NC+.
0
Co ma piernik do wiatraka koleś ? Ja piszę o tym, żeby sędziowie byli konsekwentni jeśli za takie coś jest karny. Co prawda oznaczałoby to w ciul karnych w meczu ale co tam :>
0
Sugerujesz, że strata punktów z jedną czy drugą drużyną (co siłą rzeczy musiało nastąpić bo nie da się wygrać wszystkich meczów w sezonie) usprawiedliwia to, że przez błędy sędziowskie Barcelona straciła sporo punktów ?
0
To ja chcę widzieć karne za podobne faule w każdym meczu.
12
Symulowanie a przynajmniej dodanie bardzo dużo od siebie i zachowanie jak pi*da ma dostawać brawa ?
Aha.
0
Dlatego wyleciał za faul którego nie było ? Widzę, że lubisz gwałcić logikę.
0
Za co te gratulacje ?
0
Jeszcze się tymi chipsami udławią :D
5
Merytorycznie El Fajek wrzuca wszystkich cule do jednego worka bo jeden napisał to co napisał.
Merytoryka na poziomie ich strony.
Czyli od dzisiaj wszyscy kibice Realu Madryt to idioci bo jeden z nich jest idiotą :>>
6
Zależy jaki miałaby dystans. Do mnie :D
4
Prima Aprilis - dzień w którym można mówić najgorszą prawdę i ujść z życiem :>>>>
0
Rodzice musieli być non stop chorzy i jedli dużo piguł wtedy :>
0
No to wina Murinho, że go nie zdjął bo już miał kartkę bo przecież mógł niepotrzebnie zaryzykować za co sędzia mógłby mu niesłusznie pokazać drugą żółtą kartkę ? :>>>
0
Mam żółtą więc nie będę w ogóle ryzykował wchodząc czysto bo sędzia może się pomylić i wrąbie mi drugą żółtą kartkę.
Właśnie wyruchałeś logikę. Brawo Ty.
6
I teraz wyobraźcie sobie to co ludzie do siebie wypisywali po bramce na 6:1 w smsach, na fejsbukach :D
Cytat: ASA
"SL
las'df[sdofj[psdfj[pjsadgf
sgkhshiadfsdfashdafsdafddgdghdgd
KURQWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :>>>>>>
2
Wydawało mi się, że boczna siatka ???? Kurta mać. Kosowski to jest jechany debil :D
1
Kosowski: ciulaty piłkarz jeszcze gorszy komentator.
1
Wytargam sobie podczas tego meczu całą brodę a moja kobietą ją bardzo lubi ;)
1
Ciekawe czy As zamieścił podobną okładkę po ostatnim finale LM :>>>
0
http://vignette3.wikia.nocookie.net/rsroleplay/images/8/8d/Never-Go-Full-Retard.jpg/revision/latest?cb=20150224075119
:>>>
0
Ja tylko napiszę jedno. Gdzie jest Xavi ????