1

Rabiot zobaczył, że gdyby dołączył do Barcy to mógłby go spotkać los Vidala, Malcoma i innych nowych nabytków... Poza tym wiedział, że jest ważny dla PSG i będą proponować mu coraz lepsze warunki

0

Gra kompletnie sie nie klei, środek pola nie stwarza żadnego zagrożenia, Suarez nie wnosi nic do ofensywy, a Valverde w 80 minucie nie przeprowadził jeszcze żadnej zmiany!

4

Masakra 73 minuta, a gra ciagle ten sam skład gdzie w środku drepczą Busquets z Rakiticem ...

0

I pomyśleć, że gdybyśmy zdobyli te 9 pkt zamiast 2 w ostatnich 3 kolejkach co było naszym psim obowiązkiem (2 mecze na Camp Nou plus mecz na stadionie ostatniej drużyny w lidze) to mielibyśmy już 7 pkt przewagi nad Realem i w spokoju podchodzilibyśmy do październikowych meczów...

34

A teraz podziękujmy L.Enrique ze nie powołał Alby:)

10

A pozniej bedą mogli w maju jeszcze polatać sobie na następny mecz towarzyski do RPA bo znowu LM zakończą na ćwierćfinale...

0

czyli jutro debiut Coutinho - numer 14 zwolniony.

87

Przez "once de gala" przegraliśmy poprzedni sezon. Niech w trudnych meczach graja zawodnicy będący aktualnie w formie, a nie twór zwany " once de gala"...

0

Myśle, ze transfer jest pewny - Borussia wstrzymuje transakcje zeby znaleźć zastępstwo - po ogłoszeniu transferu Dembele inne kluby tez zaczęłyby zawyżać Borussi kwoty za swoich piłkarzy wiedząc ze ta ma ponad 100 mln euro do wydania

1

Dynamicznego i szybkiego to juz mamy Vidala. Teraz potrzebny jest dobry defensor a wiec Azplicueta

0

Zarząd nie płaci za koszulki - to Nike płaci Barcelonie za to, że mogą je produkować;)

0

Chciałeś napisać, że miło by było zobaczyć jak Casillas znowu przyjmuje piątkę na Camp Nou :)))

16

Powinno byc 158 mln - jeszcze 5 mln rocznie daje Intel , my płacimy 2 mln za logo Unicef

0

W którym miejscu jestem w błędzie? Zastanawiałeś się jak będzie wyglądać wspólpraca w MC Pepa z Yayą, to napisałem prawdę, że w żadnym z oficjalnych meczów nie załapał się jak dotąd nawet na ławkę rezerwowych

9

Diego Alves nie był nigdy bramkarzem Sevilli to po pierwsze, a jesli chodzi o Pepa i Yaya Toure to współpraca wyglada tak, ze Yaya w żadnym oficjalnym meczu nie załapał sie nawet na ławkę...

23

No to po Sergio i jego ojcu Carlesie będziemy mieli kolejnego Busquetsa za 20 lat w pierwszej drużynie:)

0

wow, MSN + Iniesta i Arda - szykuje się niezła młócka :)))

0

Wg mnie gadasz bzdury-po pierwsze taktyka ustalona przez trenera ma fundamentalne znaczenie, po drugie Real ma piłkarzy wielkiej jakości, kwestia tylko czy i kiedy zaskoczą... BBC będące w formie bedzie niszczyć przeciwnikow podobnie jak MSN. Pomoc natomiast to przewaga Realu, gdyż ma po prostu w tej formacji większy wybór, co pozwala uniknąć problemów z kontuzjami, zmęczeniem i spadkami formy poszczególnych piłkarzy.
Nie lekceważ wiec Realu, gdyż dzieki wyrzuceniu z PK nie maja szalenie wyczerpującego terminarza i mogą skupić sie na budowaniu formy na LL i LM

0

Fake69 za Lucho, to po piąte....

15

Jeśli TAS przyzna nam rację, to nie widzę innej możliwości jak walka z FIFA o odszkodowanie i to zarówno ze strony Barcelony jak i Ardy z powództwa cywilnego

96

A ja muszę przeprosić Sergiego Roberto - cały poprzedni sezon z niego drwiłem i wyrzucałem z Barcy. Kompletnie nie wierzyłem, że może w końcu wypalić, a tu proszę Pan Piłkarz pełną gębą! Szacun dla niego i L.Enrique, bez którego nie byłoby eksplozji formy S.Roberto.

Teraz wielu z nas nie może patrzeć na grę Munira - ja również! Życzę jednak sobie i innym aby w końcu zaczął grać tak jak S.Roberto!

0

Akurat Alba czy Alves sa zadziorni, czasem nawet za bardzo i bez sensu przez to łapią kartki...

0

Niestety ale Adriano, Rakitic, Munir, Sandro i Neymar nie grają dobrze.

0

Ja wylosowałem Barcelonie: Porto, Dynamo Kijów i Maccabi,
Real natomiast trafił na PSV (czemu mnie to nie dziwi), Szachtar i Gent. Grupa śmierci to zdecydowanie Juve, City, CSKA i Wolfsburg

1

Czyli Arda i Vidal o jeszcze jeden meczyk mniej zagrają...

0

Adriano sprzedałbym tylko w przypadku dobrej oferty wynoszącej ok. 10 mln euro - Niezbędny przez pół roku nie będzie, a wiadomo, że w styczniu już tyle za niego nie dostaniemy...

0

W przypadku Adriano to raczej on musi brać klub na litość żeby ten pozwolił mu odejść - ma kontrakt, a 90 mln klauzuli nikt nie zapłaci

19

Z tą różnicą, że za 3 papierki po kinder bueno masz bilety do kina za 10 zł... :)

1

Bardzo dobra zmiana - Rakitić miał żółtą kartkę i nie ma co ryzykować

7

A ja nie jestem za rotacjami w ataku. MSN jest w gazie, chcą grać i niech zaczną w pierwszym składzie aby rozstrzygnąć mecz w I połowie. Pózniej można dokonać zmian.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?