jurekszach
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ilość strat Busiego w tym meczu poraża...
0
Mam 2 życzenia co do zmian:
1) Abidal za Busquetsa i Mascherano na DM
2) Tello za Padro
Niestety, ale na Sergio i Pedro nie da się dziś patrzeć nie denerwując się, grają bardzo słabo
0
Jeśli chodzi o pierwszą połowę"
- Pinto: właściwie bezrobotny, więc nie ma za bardzo jak go ocenic
- Montoya: piękna bramka, która zdecydowanie dodała mu skrzydeł. Parę razy bardzo ładnie podłączył się do akcji ofensywnej. Bardzo dobry mecz!
- Mascherano: Profesor! To, że bramkarz nie ma za wiele do roboty, to w dużej mierze jego zasługa, czyści wszystko, jest wszędzie i wyprzedza wszystkich.
- Pique: dobry mecz wychowanka, choć bez szału:)
- Alba: dobrze podłączał się do akcji ofensywnych, miał szanse na asystę, w obronie poprawnie
- Busquets: konkurent do walki w składzie Song postawił wysoko poprzeczkę i Sergio na razie nie może jej przeskoczyć. Dobre akcje przeplata stratami, nie czyści tak jak za swoich najlepszych czasów. W tej chwili w lepszej formie jest Kameruńczyk
- Xawi: dobrze rozprowadza piłkę, nie traci jej i nie gra co chwilę do tyłu.
- Iniesta: decydujący, 2 bardzo dobre asysty, ciągle pod grą, to on napędza akcje ofensywne Barcy
- Pedro: gdyby nie asysta, to oceniłbym go bardzo surowo, gra strasznie nerwowo, a kwintesencją jego gry, była akcja z 37 minuty, gdzie dostał dobre podanie, przewrócił się i piłka w niego trafiła...
- Villa: bardzo dobrze współpracuje na lewej stronie boiska czy to z Albą czy to z Iniestą, aktywny, no i strzelił bramkę. Dobry choć zapewne ostatni mecz Dawida w barwach Barcy
- Fabregas: przez pierwsze 30 minut pierwszoplanowa postać spotkania, podawał, strzelał, szukał gry, ostatni kwadrans troszkę słabszy i więcej strat
0
Alexis wracał po meczu zaraz po wyjściu z klubowego autokaru, więc wszelkie insynuacje, że był pijany można włożyć między bajki. Poza tym dwie godziny później policja go odnalazła więc na pewno stosowne badania zrobili.
Mi się wydaje, że Alexis po prostu ćwiczył drybling na pełnej szybkości...;)))
0
Autor po prostu przekopiował informację ze strony Barcelony - tam jest ten sam błąd! a to już troszkę wstyd...
0
Ze względu na Puchar Konfederacji nie sądzę, ale byłoby miło jakby zadebiutował w barwach blaugrana w Polsce:)
0
Już samo to, że pozbył się Krkica, bo co ? bo uwazal go dla siebie za konkurencje? no bez przesady toż to czysty babol dziennikarski
0
Żadnych interesów z Milanem, gdyż znowu sprzedalibyśmy im jakiegoś dobrego grajka za pół darmo...
0
Nie wierzyłem, że to kiedyś napiszę, ale Tito jest do zwolnienia - żadnego pomysłu na grę...60 minuta rewanżu, a my nie potrafimy stworzyć ani jednej sytuacji!!! Ani razu Neuer nie musiał się wysilać... to jest żenujące co Tito odpierdala
0
Jestem zażenowany tym składem... Nie jestem Tito i nie widzę ich na treningu, ale oglądam mecze, a w nich delikatnie mówiąc Pedro i Cesc się nie wyróżniali... Żadnego elementu zaskoczenia, żadnej nowinki, tylko uparcie stawianie na te same nazwiska - tak ja to widzę. Bardzo chciałbym się mylić, ale ten skład bardzo mocno uderzył w moją wiarę w remontadę...
0
arturekker,
Raczej nikt nam nie pozwoli zagrać 12 zawodnikami:)
0
Tello najlepiej się sprawdza na podmęczonych rywali, dlatego wg mnie wprowadzić do trzeba ok 60 min., ale nie ok 80 jak to czyni Tito, bo nie starczy czasu na pokazanie tego co potrafi
0
Pedro w ostatnich meczach to kompletna pomyłka, poza tym Barca do dobrej gry potrzebuje dobrze funkcjonującego środka, dlatego ja widziałbym to tak:
VV
Alves-Pique-Adriano
Song
Xawi-Thiago-Iniesta
Alexis-Villa-Messi
Gramy trójką z tyłu, a w razie potrzeby Song cofa się na czwartego obrońcę, a jego pozycję zajmuje ktoś z dwójki Xawi/Thiago. To ustawienie gwarantuje również dużą wymienność pozycji, w którym w razie potrzeby każdy z zawodnik z ataku może grać na szpicy, Messi może cofać się do rozgrywania, a Iniesta w razie potrzeby wędrować na skrzydło. Uważam, że Thiago ostatnimi występami zasłużył na szansę, gra dobrze, a poza tym ma "to coś" co może zaskoczyć Bayern. Gdy opanujemy środek pola, to jesteśmy w stanie całkowicie zdominować Bayern, szczególnie, że wielu zawodników Bayernu jest zagrożonych kartkami i mając w świadomości "bezpieczną" przewagę z pierwszego meczu mogą nie grać tak agresywnie jak w Monachium.
0
Najgorsze jest to, że zawodnicy pogodzili się już dawno z przegraną... Nie ma żadnego "wkurwienia" z powodu wyniku, tylko przegrywając 0:4 klepią sobie w środku pola.... Tito stoi i przybiją piątkę schodzącemu Pedro, ławka bije brawo... co to k... ma być???
0
My nie mamy żadnego planu B, C, D czy E - po prostu nie potrafimy kompletnie nic zrobić - mając tylu znakomitych zawodników jesteśmy bezradni... Nie potrafię zrozumieć czemu Tito nie robi żadnych zmian - skoro nie szło to zmiany powinny być już w 46 minucie!!! Nie sądziłem, że to kiedyś powiem, ale to kompletna amatorka co robi Tito
0
Jak można nie robić zmian przez 70 min nie idzie nic....
0
Morata jedzie z naszymi obrońcami jak chce....
0
To musiało się tak skończyć....
0
Jest 75 min, nie gramy kompletnie nic, nie stwarzamy ŻADNYCH sytuacji i nie robimy zmian... ani stylu gry, ani zawodników... na co czekamy?? chyba na bramkę Realu
0
Jesteśmy bardzo, bardzo wolni, zawodnicy Realu zabijają nas szybkością, nie wiem czy jesteśmy aż tak zajechani, ale wygląda to fatalnie, nie ma szybkości, nie ma dokładności, nie ma okazji - z taką grą to niestety nawet z rezerwami Realu możemy gładko przegrać...
Pedro nie gra kompletnie nic, nawet nie widać aby mu się chciało wychodzić do prostopadłych podań, od paru meczów gra jedną wielką padakę, nie wiem czemu ciagle gra...
0
Pierwsza połowa jedna z gorszych jakie Barca zagrała. Środek pola nie istnieje - Xawi i Fabregas bardzo niewidoczni i niedokładni. Pedro oprócz biegania nic nie wnosi jak na razie do ofensywy. Messi próbuje troszkę indywidualnych akcji, ale przy tylu zawodnikach Milanu dookoła ma marne szanse na przejście. Muszą się chłopaki obudzić i przyśpieszyć grę, rozruszać skrzydła, bo Milan stworzy jeszcze groźne akcje i może być nieciekawie przed rewanżem.
0
Bardzo słaby mecz Barcelony... cholernie dużo niedokładności i strat, praktycznie nie potrafiliśmy stworzyć żadnego zagrożenia pod bramką Valencii. Kompletnie bezsensowne czekanie z ostatnią zmianą do 90 minuty... Nie wiem co na boisku robił dziś Pedro, ale grał bardzo słabo i dużo wcześniej powinien być zmieniony przez Thiago lub Alexisa. Mam nadzieję, że do końca lutego na najważniejsze pojedynki nasze chłopaki złapią świeżość i polot i znowu będą czarować grą
0
Kaka w tym sezonie grał w LM w Realu, to chyba w meczu z Barcą nie może - prawda?
0
Pep bardzo dobrze wybrał Bayern, który jest budowany od lat, ma solidne podstawy, duże zaufanie do trenerów i pieniądze. Ponadto ma na tyle silny skład, że z Bayernem może wygrać Ligę Mistrzów (o Bundeslidze nie wspominając) - gdy to zrobi będzie mógł pójść do ligi angielskiej lub włoskiej i tam zdobywać tytuły (być może za Fergusona w MU).
Wydaje mi się też jednak, że Pep będzie chciał dogryźć trochę Mourinho, który chełpi się tym, że wygrywał mistrzostwo w 4 różnych krajach - sądzę, że Pep za kilka max kilkanaście lat również będzie miał tyle tytułów na koncie, z tym, że zamiast ligi portugalskiej, gdzie Porto i tak prawie zawsze wygrywa bez względu na to, kto jest trenerem będzie miał w CV wygranie Bundesligi. W międzyczasie sądzę też, że i Ligę Mistrzów wygra jeszcze z niejedną drużyną...
0
a ja bym się wcale nie zdziwił gdyby Pep nas wszystkich zaskoczył i wystawił Pique jako defensywnego pomocnika... Swoją drogą mógłby się tam świetnie sprawdzić
0
Chivas i Club America sa z Meksyku, a nie ze Stanów