jurekszach
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
az tyle tych rezerw też nie już nie ma;) poza tym na tym etapie sezonu regeneracja nie jest już taka szybka, a z Borussia te 30 minut to może być mordercze - zwiększa się też bardzo ryzyko kontuzji.
7
Dogrywka w meczu Bayern - Borussia to dobra opcja - niech Bayern ma w nogach dodatkowe 30 minut:)
0
I może jeszcze Douglas z Grimaldo do tego???
1
Koleś zostało 9 kolejek ligowych...
1
Bardzo dobre propozycje. Musacchio i Veratti to bardzo dobrzy piłkarze którzy nie powinni kosztować fortuny
5
Ludzie, zajmijcie się Barca, żeby wytrzymała trudne mecze w kwietniu i maju i nie roztrwoniła przewagi, a nie macie nadzieję, że Valencia wyprzedzi Real, co wybaczcie jest bardzo mało realne. Realniejsze już jest niestety to, że to my zgubimy punkty i Real zdobędzie mistrzostwo. Poza tym czy naprawdę Was aż tak bardzo to obchodzi czy Real będzie 2 czy 3? Tak naprawdę nie ma to bowiem żadnego znaczenia - grunt żeby Barca zdobyła majstra:)
0
wtedy Real jest mistrzem - decyduje bezpośredni bilans
0
Bo Rafinha był wypożyczony do tej samej ligi i do średniaka, w którym miał pewne miejsce w składzie!!! Nie bujał się po jakiś ligach włoskich czy angielskich, gdzie drużyny mają zupełnie inny styl. Ponadto lepiej iść do ciut słabszego klubu i grać co tydzień niż do lepszego i wchodzić z ławki na kilkanaście minut...
0
Jest jeszcze 45 min, a to dużo czasu. MSN jednak samo nie przebije tak dobrze broniącego "autobusu" - potrzeba szybszej i dokładniejszej gry pomocników i bocznych obrońców, a z tym na razie mocno przeciętnie... Tak samo z dobrym presingiem, gdyż Malaga zdecydowanie za dużo miała tych kontr. Brakuje Masche i Rakitica, którzy szybko "kasują" ewentualne kontry.
3
Messi nawet rekord asyst uświetnia zdobyciem hattricka :)
0
Jestem bardzo zadowolony ze składu - chciałem podobny z tą różnicą, że Suarez zamiast Neymara w podstawowej jedenastce
0
Myślę, że będą duże rotacje, gdyż jest mecz z Villarealem, a chwilę później dwumecz z Man City i najważniejsza część sezonu i już nie będzie tyle czasu na regenerację sił
2
widziałbym takie zmiany: Adriana za Albę, Sergi Roberto za Mascherano i L.Suarez na Neymara - zawodnikom schodzącym przyda się trochę odpoczynku przed Atletico
24
To co bardzo cenię u Masche na DM, to to, że prawie zawsze szuka podań do przodu - tym bardziej szkoda, że Xavi prawie całkowicie zatracił tą cechę
0
a już myślalem po paru ostatnich meczach, że długo nie powiem "nie da się tego oglądać"...
0
Lucho wystawił dziś skład pożądany przez dużą część użytkowników fcbarca.com (w tym mnie) i na razie gra po 20 minutach wygląda delikatnie mówiąc bardzo przeciętnie. Znowu Messi próbuje przebijać się w środku boiska przez paru przeciwników. Xavi i Rafinha nie dają nic w grze do przodu, Pedro znowu zagubiony po prawej stronie - jedyny plus to Masche na DM, który czyści wszystko i zapobiegł już paru kontrom
0
Bardzo podoba mi się skład wystawiony przez Lucho. Co prawda szkoda trochę L.Suareza, że nie gra (szczególnie, że dziś ma urodziny), ale wejdzie pewnie ok 60 minuty, więc swoje szanse na gola będzie miał. Też musi czasem usiąść na ławce, szczególnie że Neymar często siada lub jako pierwszy schodzi. Super, że swoją szansę dostaje Rafinha - potrzebuje takich meczów, bo talent niewątpliwie ma. Po ostatnich 2 latach nie sądziłem , że to napiszę, ale cieszę się, że Pedro gra w podstawie. Należało mu się, bo ostatnimi czasy gra całkiem całkiem:)
3
Przy obecnej taktyce z Messim na skrzydle Ibra by sie przydał:)
0
bez Godina i Mandzukica (też nie zagra z powodu kartek) Atletico będzie jeszcze mniej groźne w powietrzu
0
dostał! też w końcówce
0
Douglas po przyjściu do Barcy powinien być conajmniej na pół roku zgłoszony do Barcy B gdzie mógłby sie ograć i zaznajomić sie ze stylem gry oraz zaaklimatyzować. To nie było trudne do przewidzenia ze w pierwszej drużynie będzie grał bardzo mało i presja będzie bardzo duza
0
Będzie jutro na okładkach:)))
7
Po tym meczu Messi "zarządzi" żeby Barca przedłużyła kontrakt z Alvesem:)
0
Barcelona za dobrze gra, więc geniusz Lucho chce to zmienić i wprowadzić Pedro:)
0
Co więcej Van Gaal bardzo dobrze przygotuje mu grunt, gdyż taktycznie myślą podobnie
10
najgorsze jest to, że patrząc przed meczem na skład każdy z nas laików wiedział, że nie może być dobrze, bo nie było ku temu absolutnie żadnych przesłanek. Dotychczas ciągnęli naszą grę Messi z Neymarem a tu nagle nie ma żadnego z nich. Nie wiem na co LE liczył, ale to tylko pokazuje, że żyje w świecie fantazji. Rzygam już tymi jego rotacjami, przez które żaden z zawodników nie może ustabilizować formy - czy ktoś widział aby którykolwiek trener, który odnosił sukcesy tak robił, że co mecz ma inny skład i zawodników rozstrzelonych na różnych pozycjach?
0
ale Lucho bedzie dumny, ze dzieki systemowi rotacji wszyscy będą wypoczęci - szczególnie, że w marcu będziemy grali już tylko co tydzień w lidze, bo ten pajac nie nadaje się na trenera. Nie potrafi ogarnąć drużyny, która ma taki potencjał...
0
o gramy bez środkowego obrońcy... ten Lucho to jednak jest poje..... kuleje gra w pomocy, to zamiast tam coś zmienić to wpuszcza Alvesa za Mathieu...
0
Ktoś przed meczem powinien przypomnieć Lucho ile w tym sezonie bramek i punktów zdobyliśmy dzięki Messiemu i Neymarowi (łacznie 37 bramek!), bo gdyby nie Ci zawodnicy to nasz dorobek byłby skromniutki, gdyż bez nich nie potrafimy stworzyć nawet groźnych sytuacji...
3
z Lucho na ławce najbardziej boję się tego, że w lutym będziemy już poza LM i PK, a i szanse na mistrzostwo będą matematyczne... Jego pomysły są po prostu żałosne