0

Płakać nie będę...

0

Może warto o niego zawalczyć? Bo z Benatia to lipa chyba :D

1

Ale patrząc jak grają można stwierdzić chyba że to wzmocnienia?

11

To drugi udany transfer obok Ter Stegena :D

1

Ja wcale nie.Po prostu uważam że byłby ciekawą opcją :D

1

Super to teraz stoper i boczny obrońca.Piszczek i Benatia :D

3

Samą wypowiedzą życzysz mu źle.Nie musisz tego wprost pisać...

4

Jak masz pisać takie głupoty i życzyć mu źle to nie wypowiadaj się wcale...

1

Mathieu? Litości.Dla Piszczka jestem na tak jak najbardziej.

1

To jakieś fatum :( Wracaj do zdrowia :)

1

Reus za 33? A Arda 41? :D Jaja normalnie jakieś.Przecież wiadomo że Reus brać.Ale po naszym kochanym zarządzie wszystkiego można się spodziewać..

3

I bardzo dobrze.Najlepsza opcja to Piszczek.

0

No tak to Reus za Kuna i Piszczek za Marquihosa.Miranda i Koke nie :D Masche zostaje i któryś z dwójki Xavi Fabs by musiał odejść...

1

Może po prostu facet wie czego chce? :D

0

Ja bym pomarzył i tak :
Kun,Koke,Rakitić,Marquihos,Miranda,Benatia i Claudio Bravo :D

1

Nie wiem czy ktoś ci pisał ale Laporte podpisał nowy kontrakt :D

1

Powiedział prawdę...

0

Taki zawodnik jak on powinien tu zakończyć karierę.Nawet pomimo tego że gra już słabiej.Powinien być rezerwowym,niekiedy zagrać od pierwszej minuty.Taka jego rola według mnie powinna być w nadchodzącym sezonie.

12

Rakitić i Reus? Rany jakby to wypaliło :D

19

Tito już nie ma ale najlepiej jest wywlekać sprawy Tito i Pepa.Jakby to miało jakikolwiek sens teraz...

1

Witamy w Barcelonie :D

0

Oby wprowadził coś nowego :)

0

A Barca to nie?? :D

0

To jest stoper? Ostatnio ktoś mówił że to na pozycję Alvesa...

0

Też prawda niemniej jednak z 50 milionów za Cesca można by było wyciągnąć.

0

Szkoda że odchodzi.Ale jak odchodzi to Barca by mogła za niego wziąć z 60 milionów.A co? Jak za Benatię z 61 chcą? Za co ja się pytam?

1

To się Tito przysłużył Barcelonie na sam koniec.Dziękujemy.

9

Oby Cesc został.Miał słabszy okres,no ale każdy piłkarz ma do tego prawo.

0

Cristiano nie miałby życia.Ja wolę Piszczka niż tamtego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?