kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Płakać nie będę...
0
Może warto o niego zawalczyć? Bo z Benatia to lipa chyba :D
1
Ale patrząc jak grają można stwierdzić chyba że to wzmocnienia?
11
To drugi udany transfer obok Ter Stegena :D
1
Ja wcale nie.Po prostu uważam że byłby ciekawą opcją :D
1
Super to teraz stoper i boczny obrońca.Piszczek i Benatia :D
3
Samą wypowiedzą życzysz mu źle.Nie musisz tego wprost pisać...
4
Jak masz pisać takie głupoty i życzyć mu źle to nie wypowiadaj się wcale...
1
Mathieu? Litości.Dla Piszczka jestem na tak jak najbardziej.
1
To jakieś fatum :( Wracaj do zdrowia :)
1
Reus za 33? A Arda 41? :D Jaja normalnie jakieś.Przecież wiadomo że Reus brać.Ale po naszym kochanym zarządzie wszystkiego można się spodziewać..
3
I bardzo dobrze.Najlepsza opcja to Piszczek.
0
No tak to Reus za Kuna i Piszczek za Marquihosa.Miranda i Koke nie :D Masche zostaje i któryś z dwójki Xavi Fabs by musiał odejść...
1
Może po prostu facet wie czego chce? :D
0
Ja bym pomarzył i tak :
Kun,Koke,Rakitić,Marquihos,Miranda,Benatia i Claudio Bravo :D
1
Nie wiem czy ktoś ci pisał ale Laporte podpisał nowy kontrakt :D
1
Powiedział prawdę...
0
A co do Enrique.Tak mu śpieszno do pracy :D https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152276170277701&set=a.466627082700.252462.333423502700&type=1&theater
0
Taki zawodnik jak on powinien tu zakończyć karierę.Nawet pomimo tego że gra już słabiej.Powinien być rezerwowym,niekiedy zagrać od pierwszej minuty.Taka jego rola według mnie powinna być w nadchodzącym sezonie.
12
Rakitić i Reus? Rany jakby to wypaliło :D
19
Tito już nie ma ale najlepiej jest wywlekać sprawy Tito i Pepa.Jakby to miało jakikolwiek sens teraz...
1
Witamy w Barcelonie :D
0
Oby wprowadził coś nowego :)
0
A Barca to nie?? :D
0
To jest stoper? Ostatnio ktoś mówił że to na pozycję Alvesa...
0
Też prawda niemniej jednak z 50 milionów za Cesca można by było wyciągnąć.
0
Szkoda że odchodzi.Ale jak odchodzi to Barca by mogła za niego wziąć z 60 milionów.A co? Jak za Benatię z 61 chcą? Za co ja się pytam?
1
To się Tito przysłużył Barcelonie na sam koniec.Dziękujemy.
9
Oby Cesc został.Miał słabszy okres,no ale każdy piłkarz ma do tego prawo.
0
Cristiano nie miałby życia.Ja wolę Piszczka niż tamtego :D