kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Koke tak,ale nie kosztem Fabsa.Głupota totalna...
0
A gdzie Iniesta? I Messi?
0
Ale fantazje...
0
A co to robot? Że ma zapierniczać jak głupi? Każdy ma prawo do słabszego okresu.A Messiemu to minie.
1
I Barca obudzi się z ręką w nocniku :D Bez obrońcy jak tak dalej pójdzie...
0
A co on Barcelonie łaskę robi że tak mówi? :D
0
Tak najlepiej niech wrócą wszyscy z wypożyczeń i to będą transfery Barcy.Żenada...
7
Dobrze niech idzie : )
0
Tak jasne,tyle op niego Barca walczyła żeby go teraz sprzedać? :D Bez jaj...
0
Brać go i się nie zastanawiać :D
0
Po pierwsze trochę szacunku do Martino,bo superpuchar zdobył.Więc coś jest.A po drugie to nazwa naszego ukochanego klubu to chyba pisana jest z dużej litery?
0
Młody,utalentowany,sympatyczny i wypowiada się z głową : ) Takie pierwsze wrażenie na mnie zrobił :)
0
Teraz się będzie Zubi chwalił czego to on nie zrobił :D
0
Też jestem tego zdania,ale te pomarańczowe też fajnie się prezentują : ) Barca jak mnie pamięć nie myli kiedyś też w takich wyjazdowych grała : )
0
https://www.facebook.com/FCBarcacom/photos/a.377154786236.163890.195470936236/10152024978416237/?type=1&theater tu wyjazdowe :)
0
Jeżeli rzeczywiście 12 milionów kosztował to całkiem niezły interes :D
0
A no to luz :D Nie ma nic przeciwko :D haha
0
Ale żeby nie odchodził? :D
0
Przecież Valdes ją kilka razy pod rząd zdobywał : )
0
Z racji że młody jest to dużo jeszcze przed nim :) No i ma Barca bramkarza na długie długie lata : D
0
Niech poprze to czynami teraz...
5
Ale głupota,oddać lepszego i wymienić na gorszego :)
0
Dziękujemy : ) Jeden z większych żartownisiów w szatni który podtrzymywał atmosferę chyba : ) Oby został trenować bramkarzy.Bo takie słuchy krążyły.
1
Na pewno nie tą którą ty podałeś :) Alvesa i Luiza bym wywalił.Za nich Montoya i może Laporte :)
0
Sprzedać jego i Alvesa do PSG a Alexisa czy Fabregasa nie ruszać!!
0
To po co tak o niego walczyli? Żeby teraz sprzedać? Nie czaję tej polityki transferowej polityki zarządu...
0
No i dobrze :) Niech przychodzi do nas : )
0
Czego Neymar nauczył się od zarządu? :D Swoją droga bardzo go polubiłem.Skromny chłopak i nie gwiazdorzy :)
0
Czemu do Realu? :D W sumie pasowałby tam,egoizmem :D Przecież nie oni jedni by go chcieli kupić pewnie : )
0
Zgadza się,a do tego ponoć kibicom Barcy środkowy palec pokazał :( Ale jak inne kluby żądają za swoich zawodników trzykrotnie więcej kasy niż są warci to co Barca nie może? :D