1

Koke tak,ale nie kosztem Fabsa.Głupota totalna...

0

A gdzie Iniesta? I Messi?

0

Ale fantazje...

0

A co to robot? Że ma zapierniczać jak głupi? Każdy ma prawo do słabszego okresu.A Messiemu to minie.

1

I Barca obudzi się z ręką w nocniku :D Bez obrońcy jak tak dalej pójdzie...

0

A co on Barcelonie łaskę robi że tak mówi? :D

0

Tak najlepiej niech wrócą wszyscy z wypożyczeń i to będą transfery Barcy.Żenada...

7

Dobrze niech idzie : )

0

Tak jasne,tyle op niego Barca walczyła żeby go teraz sprzedać? :D Bez jaj...

0

Brać go i się nie zastanawiać :D

0

Po pierwsze trochę szacunku do Martino,bo superpuchar zdobył.Więc coś jest.A po drugie to nazwa naszego ukochanego klubu to chyba pisana jest z dużej litery?

0

Młody,utalentowany,sympatyczny i wypowiada się z głową : ) Takie pierwsze wrażenie na mnie zrobił :)

0

Teraz się będzie Zubi chwalił czego to on nie zrobił :D

0

Też jestem tego zdania,ale te pomarańczowe też fajnie się prezentują : ) Barca jak mnie pamięć nie myli kiedyś też w takich wyjazdowych grała : )

0

Jeżeli rzeczywiście 12 milionów kosztował to całkiem niezły interes :D

0

A no to luz :D Nie ma nic przeciwko :D haha

0

Ale żeby nie odchodził? :D

0

Przecież Valdes ją kilka razy pod rząd zdobywał : )

0

Z racji że młody jest to dużo jeszcze przed nim :) No i ma Barca bramkarza na długie długie lata : D

0

Niech poprze to czynami teraz...

5

Ale głupota,oddać lepszego i wymienić na gorszego :)

0

Dziękujemy : ) Jeden z większych żartownisiów w szatni który podtrzymywał atmosferę chyba : ) Oby został trenować bramkarzy.Bo takie słuchy krążyły.

1

Na pewno nie tą którą ty podałeś :) Alvesa i Luiza bym wywalił.Za nich Montoya i może Laporte :)

0

Sprzedać jego i Alvesa do PSG a Alexisa czy Fabregasa nie ruszać!!

0

To po co tak o niego walczyli? Żeby teraz sprzedać? Nie czaję tej polityki transferowej polityki zarządu...

0

No i dobrze :) Niech przychodzi do nas : )

0

Czego Neymar nauczył się od zarządu? :D Swoją droga bardzo go polubiłem.Skromny chłopak i nie gwiazdorzy :)

0

Czemu do Realu? :D W sumie pasowałby tam,egoizmem :D Przecież nie oni jedni by go chcieli kupić pewnie : )

0

Zgadza się,a do tego ponoć kibicom Barcy środkowy palec pokazał :( Ale jak inne kluby żądają za swoich zawodników trzykrotnie więcej kasy niż są warci to co Barca nie może? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?