0

No forma już nie tak,to fakt ale 12? Trochę mało mimo wszystko.Z jakieś 17 niech dają i go biorą :D

0

A ponoć kibicom Barcy Alves środkowy palec pokazał :( Przykre

0

Taa Fabregasa sprzedadzą,tego o którego tak walczyli czy Alexisa który nastrzelał bramkę i jest jednym z walczaków w tym sezonie.Niech sprzedadzą Dos Santosa,Affelaya,Cuencę,Alvesa,Sergi Roberto,Pedro i Songa.Do tego odchodzi Pinto,Valdes i Puyol.Przychodzi Rafinha i Delofeu,ale jego bym sprzedał bo to straszny egoista jest.Dochodzi Ter Stegen i potrzeba by dwóch stoperów,bramkarza,pomocnika i napastnika i tyle.Trener i jego zaufany sztab jest :D Moje zdanie,a i jest jeszcze ten Haliloivić :D

0

12 milionów za Alvesa? haha :D No bez jaj,trochę mało :D

0

:D O rany skończy się na sprowadzeniu młodych i na tym koniec :D Tyle jeśli chodzi o wzmocnienia :D

1

Jak najbardziej jestem za : )

0

Całkiem całkiem.Najważniejsze że są tradycyjne pasy :D

0

Witamy i trofea też witamy :D Oby...

1

Super,to teraz Leo dostanie kopa pozytywnego na mundial :D

0

Willy Caballero, Diego Alves,Keylor Navas jeśli chodzi o bramkarzy.A jeśli chodzi o zawodników z pola to moim zdaniem Barca powinna wybierać spośród : Sakho,Mangala,Laporte,Hummels,Vidal,Pogba,Aguero.Wróci Delofeu,i powinni wprowadzić do drużyny tego Halilovicia,a przynajmniej dać chłopakowi pograć w sezonie przygotowawczym w pierwszej drużynie.Sprzedać tych co są na liście transferowej no prócz Alexisa,Enrique na trenera i tyle : ) Ale to tylko moje zdanie.

0

I bardzo dobrze.Pierwsze wzmocnienia będą :)

2

Co ten zarząd? Alexis powinien być nie do ruszenia :(

2

Głupotą będzie jak go sprzedadzą...

0

Wystarczy że widziałem wcześniejsze mecze...

0

Jeśli chodzi o Bartrę to mówię ogólnie.Zawsze jak wychodził w tym sezonie to dawał z siebie wszystko.Szkoda go jak cholera.A jeśli chodzi o Alexisa to bramkę strzelił piękną to fakt,a jak zagrał ogólnie w tym meczu to nie wiem.Widziałem tylko skrót :)

0

Sorki,masz rację.Alexis tez walczył i do tego wsadził piękną bramę :D Meczu całego nie oglądałem,tylko skrót więc nie wiem jak on tak zagrał ogólnie :)

21

Ten któremu najbardziej się chyba chciało.Pokazywał to swoją postawą na boisku :( Szkoda go jak diabli...

0

I niestety to nie wystarczyło :( A sam Leo jak zagrał? Aktywny i człapał po boisku?

0

Streści mi ktoś jak zagrał Messi i ogólnie Barcelona? Bo nie mogłem meczu obejrzeć :(

0

Niech zagrają jak z Atletico w pierwszym meczu w Lidze mistrzów tylko z większą skutecznością a powinno być dobrze : )

0

Super po 3 punkty!!!

0

Dobry pomysł,jak chce grać i łapać minuty to jak najbardziej.W końcu młodym potrzebny jest rozwój : )

0

Niech przedłużają i koniec z tym :)

0

Szkoda że nie ma stanowiska do motywacji piłkarzy :D Puyol nadawałby się idealnie :D

8

Mozaika do rangi spotkania,ale doping jakiś zorganizowany to mógłby być.Powinni założyć jaką grupę kibiców tak jak w Polsce jest i przygotowywaliby oprawy na mecz :D

0

Dziękujemy!! Może zostanie jako asystent trenera.Zawsze potrafił zmotywować chłopaków : )

0

Sprzedać bo w Barcelonie nie ma co liczyć na grę.A tak będzie grał regularnie.

0

Poprzez mecze z takimi "frajerami" jak to napisałeś wygrywa się mistrzostwo więc trochę szacunku.Zauważ że z tymi "frajerami Barca,Atletico i Real gubili punktów co nie miara...A Alexis jak pamiętam to ma chyba ok 16 bramek w sezonie?

0

Jeżeli się na tym zna to czemu nie :) Nauczy też bramkarzy ja się powinno wzorowo kiwać :D

6

No i czemu ma służyć jego sprzedaż? Nie raz pokazał że można na niego liczyć...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?