0

Ale to standard jest.Bo przecież Barca ma wszystkich lać po 7-0.Nie mogą mieć słabszego meczu.Widać nie każdy to rozumie...

0

Neymar puki co najlepszy na boisku.A Fabs to powinien tamtemu w dziób dać.Też bym się wkurzył,jakby mnie ktoś specjalnie kopał...

0

Pogodny z niego chłopak,wiecznie banan na twarzy :D Oby tak dalej,pokory też mu nie brakuje.No i jego wypowiedzi,bardzo dojrzałe.Wie na czym stoi : )

0

Jak znam życie to tak.Niestety ale takie sytuacje są wliczone w piłkę : ) Sprzeczki o to kto komu pomaga bardziej,będą mimo że odszedł Mou...

0

Sędzia z Madrytu? No bez jaj :D

0

Normalna sytuacja,a nie że zaraz przez murawę : P

0

Za chwile Mou znowu sprowadzi na ziemię niektóre osoby : P

0

To i tak nieźle że tylko pięciu :D

0

Co on bierze? Ja też chcę :D

0

A pocałujcie się wszyscy w nos...

0

Jak widzę jak oni razem się śmieją na treningu i trenują to mam banana na twarzy.Oby to wypaliło i stworzyli zabójczy duet : )

0

Jest niezbędny.Bardzo dobrze że zostaje :)

0

No Pedro to już zupełnie dostał pozytywnego kopa.Nie ważne jaki przeciwnik,ale jak on strzela 3 bramki to wiedz że coś się dzieje :D

0

Niech dadzą tyle za tego Luiza ile tamci chcą,bo obrońcę musimy mieć na gwałt.Nie podlega to dyskusji...

0

Pod względem stanu murawy na pewno : D

0

No zgadza się,jak pamiętam to był jeszcze jeden w reprezentacji Hiszpanii :D

0

Za mały chłopak jest by cokolwiek rozumieć jeszcze : D

0

Ogólne pozytywne wrażenie,mimo że przeciwnik nie był wymagający.Pedro się trochę zapomniał,kiedy on w Barcelonie trzy bramki strzelił? :D Dongu,będą z niego ludzie.Pokazuje to z meczu na mecz.Neymar debiutancka bramka.Fabregas gra na swojej pozycji i od razu widać efekty : )

0

Wasze komentarze są poniżej krytyki...

0

A ty jesteś jednym z nich,nie wiedziałeś?

0

Dziękuję : )

0

Nie karmimy trolli.Tak jak na filmwebie : D

0

Neymar nie będzie miał z tym problemu.Barca gra szybko i kombinacyjnie,a on lubi taką grę :)

0

To jego problem nie nasz.On ma kompleksy :D

0

No Ameryki nie odkrył : P Ale grunt to pozytywne myślenie,a z takim zapałem i trenerem jakiego teraz mamy i z podejściem i pomysłem na drużynę jest to bardzo możliwe : )

0

Nie bo żartów,obrońce musimy ściągnąć.Na Puyola można liczyć,bo to walczak i twardy facet,ale już nie tak że on będzie grał cały czas...

0

Zapytajcie Taty,tata wam poradzi :D

0

Mam rozumieć że tam jest jakaś różnica czasowa? Która tam u nich jest godzina?

0

To będzie już akt desperacji :D

0

Robin Van Persie? :D Rany a gdzie Don Andres

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?