kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to standard jest.Bo przecież Barca ma wszystkich lać po 7-0.Nie mogą mieć słabszego meczu.Widać nie każdy to rozumie...
0
Neymar puki co najlepszy na boisku.A Fabs to powinien tamtemu w dziób dać.Też bym się wkurzył,jakby mnie ktoś specjalnie kopał...
0
Pogodny z niego chłopak,wiecznie banan na twarzy :D Oby tak dalej,pokory też mu nie brakuje.No i jego wypowiedzi,bardzo dojrzałe.Wie na czym stoi : )
0
Jak znam życie to tak.Niestety ale takie sytuacje są wliczone w piłkę : ) Sprzeczki o to kto komu pomaga bardziej,będą mimo że odszedł Mou...
0
Sędzia z Madrytu? No bez jaj :D
0
Normalna sytuacja,a nie że zaraz przez murawę : P
0
Za chwile Mou znowu sprowadzi na ziemię niektóre osoby : P
0
To i tak nieźle że tylko pięciu :D
0
Co on bierze? Ja też chcę :D
0
A pocałujcie się wszyscy w nos...
0
Jak widzę jak oni razem się śmieją na treningu i trenują to mam banana na twarzy.Oby to wypaliło i stworzyli zabójczy duet : )
0
Jest niezbędny.Bardzo dobrze że zostaje :)
0
No Pedro to już zupełnie dostał pozytywnego kopa.Nie ważne jaki przeciwnik,ale jak on strzela 3 bramki to wiedz że coś się dzieje :D
0
Niech dadzą tyle za tego Luiza ile tamci chcą,bo obrońcę musimy mieć na gwałt.Nie podlega to dyskusji...
0
Pod względem stanu murawy na pewno : D
0
No zgadza się,jak pamiętam to był jeszcze jeden w reprezentacji Hiszpanii :D
0
Za mały chłopak jest by cokolwiek rozumieć jeszcze : D
0
Ogólne pozytywne wrażenie,mimo że przeciwnik nie był wymagający.Pedro się trochę zapomniał,kiedy on w Barcelonie trzy bramki strzelił? :D Dongu,będą z niego ludzie.Pokazuje to z meczu na mecz.Neymar debiutancka bramka.Fabregas gra na swojej pozycji i od razu widać efekty : )
0
Wasze komentarze są poniżej krytyki...
0
A ty jesteś jednym z nich,nie wiedziałeś?
0
Dziękuję : )
0
Nie karmimy trolli.Tak jak na filmwebie : D
0
Neymar nie będzie miał z tym problemu.Barca gra szybko i kombinacyjnie,a on lubi taką grę :)
0
To jego problem nie nasz.On ma kompleksy :D
0
No Ameryki nie odkrył : P Ale grunt to pozytywne myślenie,a z takim zapałem i trenerem jakiego teraz mamy i z podejściem i pomysłem na drużynę jest to bardzo możliwe : )
0
Nie bo żartów,obrońce musimy ściągnąć.Na Puyola można liczyć,bo to walczak i twardy facet,ale już nie tak że on będzie grał cały czas...
0
Zapytajcie Taty,tata wam poradzi :D
0
Mam rozumieć że tam jest jakaś różnica czasowa? Która tam u nich jest godzina?
0
To będzie już akt desperacji :D
0
Robin Van Persie? :D Rany a gdzie Don Andres