kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Które kanały na cyfrowym polsacie bądź nc+ będą transmitowały mecz Barcy z Santosem? Jakieś zagraniczne ale które to będą?
0
A no i jeszcze Ronnie.Jak mógłbym zapomnieć.
0
Nie będzie lepszego od Leo.Ale ciężką pracą może w przyszłości być lepszym od Cr7 &Wszystko przed Neymarem jeszcze :D
0
No i bardzo dobrze :)
0
Przepraszam miało być piłkarze,a nie kibice.O czym ja myślałem :D
0
Lechia wobec Neymara zachowała się prostacko.Przynajmniej niektórzy kibice.Można faulować,sam jak gram nieraz fauluje,bo jest to wliczone w sport,ale przepraszam za to a nie kopie żeby celowo i z premedytacją zrobić krzywdę drugiemu...
0
Który to może być kanał na cyfrowym polsacie? albo na nc +?
0
„Mam wspaniałe relacje z Messim, jestem pewien, że nie będzie żadnego problemu. On jest najlepszy na świecie, to świetna osoba, a ja jestem tutaj, aby pomóc" .Jakoś nie pamiętam by Ibra mówił o Leo coś podobnego,jak grał z Leo w Barcelonie.Neymar jest pokorny i jestem pełen optymizmu co do ich współpracy : )
0
Takim nastawienie jakie prezentuje Neymar można wiele zdziałać.Pokorny z niego chłopak...
0
David Luiz i Agger : )
0
Ma cierpliwość do tego by walczyć o pierwszy skład.Nie to co Thiago : )
0
I tak atak by wyglądał Neymar-Messi-Alexis : D
0
No i dobrze,dostanie swoje 5 minut w sezonie by się pokazać : )
0
Na wp i onecie piszą :D Nie wiem na ile brać to poważnie...
0
Szkoda że kibice Lechii twierdzą że to było do kitu,bo sam Probierz był głośny niż sektor gości.Jak ktoś znany do Polski przyjechać ma to zawsze niektórzy mają multum pretensji,nie wiedzieć do kogo.
0
Ponoć karne miały być w przypadku remisu,a Barca do szatni poszła : D
0
To mecz towarzyski,choć powinniśmy go mimo wszystko wygrać.Niektórzy mówią że Barca się kończy bo zremisowała z Lechią : D śmiechowo...
0
Nie widzę przeszkód by marzenie Cesca nie mogło się spełnić :P
0
Przywitajmy ich chlebem i solą :D
0
Nie tobie jednemu :P Tylko jeszcze klasowego obrońcy nam potrzeba kupić :)
0
Pewnie tak,ale oby nie zmienił Messiego : D Bo ja bym ich chciał razem już zobaczyć :)
0
Co ten Pep znowu robi? :(
0
Jego strata.Jak dla niego liczą się pieniążki których i tak by się jeszcze dorobił nie mało a nie tytuły to pozdro : )
0
Zaowocuje to w przyszłości,jestem tego pewny : )
0
Jak dla mnie wszyscy na plus :)
0
Co za brednie : D
0
To Hajto komentuje,po głosie nie poznałem :D
0
Przesadzili :D
0
A Martino odmieni Barcę,i będzie wszystko pięknie grało...
0
Raczej tak :)