0

Nic nie idzie w sprawie obrońcy jak powinno.Cały czas jakieś komplikacje : (

0

Z ciebie za to nie będzie prawdziwego kibica,który murem stoi za drużyną

0

Ten Mou znowu...

0

Rany,to idźcie sobie w Fifę pograć i już...

0

Teraz to nie ma co żałować.Mamy Albę.To jest nasz struś pędziwiatr.Oby tak zostało długo długo jeszcze...

0

Za mniejszą cenę niż ta za Luiza nie kupimy klasowego obrońcy na Ligę Mistrzów.Powinni o niego zawalczyć,bo drugiej takiej szansy nie będzie...

0

Taa,ale naszego największego przeciwnika wzmocni.Mówcie co chcecie,ale każdy normalny kibic przyzna że Real będzie miał skrzydła że mucha nie siada.Oczywiście Barca również : D

0

A ja tam bym ich obu kupił i były spokój na długi długi czas z obroną.W przyszłym sezonie tylko Ter Stegena i koniec zakupów...

0

A no to dobrze.Grunt to zdrowie : )

0

Ponoć 7,5.Nie sugeruj się tym co piszą na stronie Realu : D

0

No i dobrze,kogoś takiego na trzeba.A to ze popełnia błędy...rany kto ich nie popełnia...

0

Leo,zostaw Neymara.No coś ty : D

0

A ja bym chciał by zakończył u nas karierę : )

0

Taniej nie kupimy klasowe stopera,także ja na miejscu zarządu bym się nie wahał

0

Myślę że on będzie dokonywał częstych rotacji.Tito rzadko to robił : )

0

Wyjdź i nie wracaj,z chęciom ci ktoś drzwi przytrzyma...

0

Nawet jemu zdarzają się błędne decyzje :D Fakt faktem bardzo rzadko,ale są

0

No właśnie a kto w piłce nie popełnia błędów? :P

0

Brać go puki jest okazja : )

0

Jak nie fotomontaż z jakąś blondyną to teraz to.Tym dziennikarzynom to się musi ładnie nudzić.Skończył się temat Bale czy jak?

0

Tym to dobrze :P

0

Lubię tego gościa.Wie czego chce i ma pomysł na drużynę.No i nie skreśla młodych : )

0

A;e ten Martino musiał podziałać na chłopaków.Biegali dzisiaj za piłką jak szaleni.Graliśmy szybciej i dużo pressingiem,co mi się szalenie podobało : ) Oceniam wszystkich na duży plus.Nawet Pinto instynktownie wyciągnął piłkę : D

0

Mi się Neymar podobał,kilka razy powalczył.Miał asystę i to ładną parę dryblingów.Po za tym to dopiero jego pierwszy mecz tak naprawdę.

0

Ja mu drzwi przytrzymam nawet...

0

Szybciej piłką,delikatnie powiedziane.No i mega pressing : D

0

Ja nie wiem co im Tata nakładł do głowy,ale mi się szalenie podobało to co Barca zaprezentowała w pierwszej połowie :D

0

Tylko żeby nie odwalili żadnej maniany i kupili środkowego obrońcę : P

0

Słyszałem że Ter Stegena mieli kupić i na rok od razu wypożyczyć tam gdzie grał żeby minuty zbierał.A jak odszedłby Valdes w następnym sezonie to by wrócił Ter Stegen :P

0

Jak by to była prawda,to sprowadzić obu : D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?