kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic nie idzie w sprawie obrońcy jak powinno.Cały czas jakieś komplikacje : (
0
Z ciebie za to nie będzie prawdziwego kibica,który murem stoi za drużyną
0
Ten Mou znowu...
0
Rany,to idźcie sobie w Fifę pograć i już...
0
Teraz to nie ma co żałować.Mamy Albę.To jest nasz struś pędziwiatr.Oby tak zostało długo długo jeszcze...
0
Za mniejszą cenę niż ta za Luiza nie kupimy klasowego obrońcy na Ligę Mistrzów.Powinni o niego zawalczyć,bo drugiej takiej szansy nie będzie...
0
Taa,ale naszego największego przeciwnika wzmocni.Mówcie co chcecie,ale każdy normalny kibic przyzna że Real będzie miał skrzydła że mucha nie siada.Oczywiście Barca również : D
0
A ja tam bym ich obu kupił i były spokój na długi długi czas z obroną.W przyszłym sezonie tylko Ter Stegena i koniec zakupów...
0
A no to dobrze.Grunt to zdrowie : )
0
Ponoć 7,5.Nie sugeruj się tym co piszą na stronie Realu : D
0
No i dobrze,kogoś takiego na trzeba.A to ze popełnia błędy...rany kto ich nie popełnia...
0
Leo,zostaw Neymara.No coś ty : D
0
A ja bym chciał by zakończył u nas karierę : )
0
Taniej nie kupimy klasowe stopera,także ja na miejscu zarządu bym się nie wahał
0
Myślę że on będzie dokonywał częstych rotacji.Tito rzadko to robił : )
0
Wyjdź i nie wracaj,z chęciom ci ktoś drzwi przytrzyma...
0
Nawet jemu zdarzają się błędne decyzje :D Fakt faktem bardzo rzadko,ale są
0
No właśnie a kto w piłce nie popełnia błędów? :P
0
Brać go puki jest okazja : )
0
Jak nie fotomontaż z jakąś blondyną to teraz to.Tym dziennikarzynom to się musi ładnie nudzić.Skończył się temat Bale czy jak?
0
Tym to dobrze :P
0
Lubię tego gościa.Wie czego chce i ma pomysł na drużynę.No i nie skreśla młodych : )
0
A;e ten Martino musiał podziałać na chłopaków.Biegali dzisiaj za piłką jak szaleni.Graliśmy szybciej i dużo pressingiem,co mi się szalenie podobało : ) Oceniam wszystkich na duży plus.Nawet Pinto instynktownie wyciągnął piłkę : D
0
Mi się Neymar podobał,kilka razy powalczył.Miał asystę i to ładną parę dryblingów.Po za tym to dopiero jego pierwszy mecz tak naprawdę.
0
Ja mu drzwi przytrzymam nawet...
0
Szybciej piłką,delikatnie powiedziane.No i mega pressing : D
0
Ja nie wiem co im Tata nakładł do głowy,ale mi się szalenie podobało to co Barca zaprezentowała w pierwszej połowie :D
0
Tylko żeby nie odwalili żadnej maniany i kupili środkowego obrońcę : P
0
Słyszałem że Ter Stegena mieli kupić i na rok od razu wypożyczyć tam gdzie grał żeby minuty zbierał.A jak odszedłby Valdes w następnym sezonie to by wrócił Ter Stegen :P
0
Jak by to była prawda,to sprowadzić obu : D