kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/imponujacy-debiut-guardioli-ale-rywalami-kibice,1,5552556,wiadomosc.html Ależ początek Pepa : D
0
Nou
Potrafił by jak nikt zmotywować zawodników.Był by z niego świetny trener : )
0
Ja to bym Roniego wypożyczył do Barcelony : D
0
Neymar,jak to ładnie brzmi : ) Oby na tym nie poprzestał
0
Niech idzie i się ogrywa :)
0
Taki zawodnik to skarb :)
0
Właśnie karłem to jest Tyrion z Gry o tron : P
0
Neymar to by trochę masy musiał przybrać.Bo trochę chudawy jest : P:
0
Bilety od 90 do 480.Była już mowa o tym na tej stronie : )
0
Byleby było dla niego jak najlepiej : )
0
Trochę mało dają.Ale tak za ja wiem 5 by można by go puścić. :)
0
A Muniain z Bilbao?
0
A jeżeli Thiago odejdzie(odpukać) to może Gundogan? Albo ten Mata.Ale wątpię by Mou go puścił zwłaszcza do nas
0
Obrona i jeszcze raz obrona : )
0
Odbija mu na starość,jak Pelemu.Przykre,ale prawdziwe : (
0
Sprzedać, i kupić Ter Stegena od razu : )
0
Dowalił gorzej niż nie raz Tito i Roura razem wzięci : P
0
A kiedy redakcja zamieści news o tym że Cruiff stwierdził że Barca powinna sprzedać Messiego bo kupiła Neymara? Totalny debilizm,jak nie atakuje ni z gruchy ni z pietruchy Real,żeby wywołać dyskusję i spory to teraz dowalił coś takiego :(
0
20 lat.Pique nieśmiały :D Na bank...
0
Jaja nosorożca :D
0
Robi wrażenie : )
0
Ale nawija po niemiecku : ) Powodzenia Pep
0
Najlepszego Leo :P Alba,świetny występ.Nasz struś pędziwiatr : D
0
Alba przepraszam : )
0
Brawo Abla.Mi mi :D Struś pędziwiatr
0
No przecież oni nie przepuszczą.Jeszcze powiedzą że to polski klub bo Lewy gra : D
0
NO i jeszcze asysta w meczu z Meksykiem,po kapitalnej akcji.Nie zapominaj o tym : )
0
Fajnie fajnie : )
0
Żółta łódź podwodna wyszła na powierzchnię : D
0
Po co Reina? Do podawania ręczników czy co? Ter Stegena powitam z otwartymi ramionami