0

Nou
Potrafił by jak nikt zmotywować zawodników.Był by z niego świetny trener : )

0

Ja to bym Roniego wypożyczył do Barcelony : D

0

Neymar,jak to ładnie brzmi : ) Oby na tym nie poprzestał

0

Niech idzie i się ogrywa :)

0

Taki zawodnik to skarb :)

0

Właśnie karłem to jest Tyrion z Gry o tron : P

0

Neymar to by trochę masy musiał przybrać.Bo trochę chudawy jest : P:

0

Bilety od 90 do 480.Była już mowa o tym na tej stronie : )

0

Byleby było dla niego jak najlepiej : )

0

Trochę mało dają.Ale tak za ja wiem 5 by można by go puścić. :)

0

A Muniain z Bilbao?

0

A jeżeli Thiago odejdzie(odpukać) to może Gundogan? Albo ten Mata.Ale wątpię by Mou go puścił zwłaszcza do nas

0

Obrona i jeszcze raz obrona : )

0

Odbija mu na starość,jak Pelemu.Przykre,ale prawdziwe : (

0

Sprzedać, i kupić Ter Stegena od razu : )

0

Dowalił gorzej niż nie raz Tito i Roura razem wzięci : P

0

A kiedy redakcja zamieści news o tym że Cruiff stwierdził że Barca powinna sprzedać Messiego bo kupiła Neymara? Totalny debilizm,jak nie atakuje ni z gruchy ni z pietruchy Real,żeby wywołać dyskusję i spory to teraz dowalił coś takiego :(

0

20 lat.Pique nieśmiały :D Na bank...

0

Jaja nosorożca :D

0

Robi wrażenie : )

0

Ale nawija po niemiecku : ) Powodzenia Pep

0

Najlepszego Leo :P Alba,świetny występ.Nasz struś pędziwiatr : D

0

Alba przepraszam : )

0

Brawo Abla.Mi mi :D Struś pędziwiatr

0

No przecież oni nie przepuszczą.Jeszcze powiedzą że to polski klub bo Lewy gra : D

0

NO i jeszcze asysta w meczu z Meksykiem,po kapitalnej akcji.Nie zapominaj o tym : )

0

Fajnie fajnie : )

0

Żółta łódź podwodna wyszła na powierzchnię : D

0

Po co Reina? Do podawania ręczników czy co? Ter Stegena powitam z otwartymi ramionami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?