0

Okej news niżej już o tym był.Przepraszam wszystkich :P Byłoby super,ale i tak traktuję to jako plotkę

0

0

Niech się ten Thiago zdecyduje,bo zmienny jest jak baba( drogie Panie,nie bierzcie sobie tego do siebie) :D

0

asysta Neymara,przytomna : )

0

na marginesie dzisiaj Brazylia vs Francja na tvp 1 jakby ktoś nie wiedział o 20 40 : ) Neymar : D

0

Proszę o bana dla dziecka barcaponadrealem

0

Ja to bym go do nas jeszcze ściągnął : )

0

Andres mówi to co myśli i to co jest prawdą.Inni powinni iść w jego ślady i przestać gadać głupoty że graliśmy dobrze,czy że sędziowie byli nie po naszej stronie (Tito.Roura)

0

Z Ekwadorem zakładam że wyjdzie w pierwszym : )

0

A usnąłem w przerwie meczu.W oczekiwaniu na Leo,marnie skończyłem : D

0

po żółtej max.Nic więcej : )

0

orange sport : ) 23:55

0

Po bokach w pionie twarze graczy może? Po jednej stronie Barca a po drugiej Barca b? : D Ale i tak jest spoko

0

Świetnie,teraz tylko środkowy obrońca : )

0

Właśnie on zostaje u nas: )

0

20 lipca,chyba tak jak było : )

0

Zgadzam się i tu.Tylko że jak na LM to Thiago Silva,Kompany,Hummels i Luiz.W takich piłkarzach trzeba przebierać,a jak wiemy są nie do wyciągnięcia : )

0

NA plan B to ja bym ich obu kupił : ) Albo jednego z nich i jakiegoś stopera z prawdziwego zdarzenia : )

0

Co ty.Takiemu to nie przemówisz : )

0

Pewnie niech jest przeciwnik,tylko ostatnie mecze i to jak się zawodnicy traktowali w Gran Derbi mówiło co innego : )

0

Villa na szpicy,tam gdzie jego miejsce a Leo na prawym skrzydle i Neymar na lewym : ) Neymar Villa Messi

0

Wróg jak wróg,ale zachował się w porządku wobec Thiago.Dobrze że Real go nie kupi : )

0

Skromny i nie gwiazdorzy : )

0

Głupi? Jak się rozkręci to z pożytkiem dla drużyny i samego Leo : )

0

Pięknie mu w tej koszulce : )

0

żebyś wiedział,padła mi znowu transmisja : (

0

A gdzie ja mówiłem że SIlva? I on i Ivanowić są za starzy.Gdyby byli młodsi to okej brać ich a tak.

0

Podbeskidzie i Ruch zostaje.Spada Bełchatów i Polonia z automatu : )

0

Ivanović za stary jest,nam potrzeba młodego obrońcę.Luiz to ja już nie wiem,popełnia sporo błędów.Wolałbym Suboticia : )

0

Lepiej wybrać nie mógł.Fajnie jakby został ale Arsenal to najlepszy klub do jakiego mógłby iść : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?