kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Okej news niżej już o tym był.Przepraszam wszystkich :P Byłoby super,ale i tak traktuję to jako plotkę
0
http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Abidal-Guardiola-chce-mnie-w-Bayernie,wid,15718198,wiadomosc.html?ticaid=110be9 A Masche zostaje u nas.Z racji że to Onet,traktujmy to jako plotkę :D
0
Niech się ten Thiago zdecyduje,bo zmienny jest jak baba( drogie Panie,nie bierzcie sobie tego do siebie) :D
0
asysta Neymara,przytomna : )
0
na marginesie dzisiaj Brazylia vs Francja na tvp 1 jakby ktoś nie wiedział o 20 40 : ) Neymar : D
0
Proszę o bana dla dziecka barcaponadrealem
0
Ja to bym go do nas jeszcze ściągnął : )
0
Andres mówi to co myśli i to co jest prawdą.Inni powinni iść w jego ślady i przestać gadać głupoty że graliśmy dobrze,czy że sędziowie byli nie po naszej stronie (Tito.Roura)
0
Z Ekwadorem zakładam że wyjdzie w pierwszym : )
0
A usnąłem w przerwie meczu.W oczekiwaniu na Leo,marnie skończyłem : D
0
po żółtej max.Nic więcej : )
0
orange sport : ) 23:55
0
Po bokach w pionie twarze graczy może? Po jednej stronie Barca a po drugiej Barca b? : D Ale i tak jest spoko
0
Świetnie,teraz tylko środkowy obrońca : )
0
Właśnie on zostaje u nas: )
0
20 lipca,chyba tak jak było : )
0
Zgadzam się i tu.Tylko że jak na LM to Thiago Silva,Kompany,Hummels i Luiz.W takich piłkarzach trzeba przebierać,a jak wiemy są nie do wyciągnięcia : )
0
NA plan B to ja bym ich obu kupił : ) Albo jednego z nich i jakiegoś stopera z prawdziwego zdarzenia : )
0
Co ty.Takiemu to nie przemówisz : )
0
Pewnie niech jest przeciwnik,tylko ostatnie mecze i to jak się zawodnicy traktowali w Gran Derbi mówiło co innego : )
0
Villa na szpicy,tam gdzie jego miejsce a Leo na prawym skrzydle i Neymar na lewym : ) Neymar Villa Messi
0
Wróg jak wróg,ale zachował się w porządku wobec Thiago.Dobrze że Real go nie kupi : )
0
Skromny i nie gwiazdorzy : )
0
Głupi? Jak się rozkręci to z pożytkiem dla drużyny i samego Leo : )
0
Pięknie mu w tej koszulce : )
0
żebyś wiedział,padła mi znowu transmisja : (
0
A gdzie ja mówiłem że SIlva? I on i Ivanowić są za starzy.Gdyby byli młodsi to okej brać ich a tak.
0
Podbeskidzie i Ruch zostaje.Spada Bełchatów i Polonia z automatu : )
0
Ivanović za stary jest,nam potrzeba młodego obrońcę.Luiz to ja już nie wiem,popełnia sporo błędów.Wolałbym Suboticia : )
0
Lepiej wybrać nie mógł.Fajnie jakby został ale Arsenal to najlepszy klub do jakiego mógłby iść : )