0

Ja myślę że pójdzie to Arsenalu : )

0

Pedro nic nie grał przez cały sezon a Affelaya to bym zwyczajnie sprzedał : )

0

Valdes dzięki ci i powodzenia.Tymczasem jeszcze jeden sezon nam będzie bronił,zaoszczędzimy teraz kasy na dwóch środkowych obrońców : )

0

O 17 : )

0

No to teraz kupić dwóch obrońców środkowych a za rok tylko bramkarza : )

0

Co za ulga : )

0

Niech obaj zostaną,bo są potrzebni

0

Że Czesiek będzie pierwszym transferem United.Oby to była plotka

0

Żeby tylko z nim,bo takich sytuacji może być więcej :(

0

Błagam tylko niech nasz Puyol :(

0

Tacy są wiarygodni jak Onet czyli totalne zero : D Ale oby się taki scenariusz z Cześkiem nie sprawdził : )

0

Zarząd Barcelony ma szansę na "potrójną koronę". Dzisiaj pożegnaliśmy Erica Abidala, jutro o 11.00 swoją konferencję - najprawdopodobniej pożegnalną ma Victor Valdes. Klub informuje, że jutro popołudniu na konferencji pojawi się Carles Puyol. Edu Polo - świetnie poinformowany kataloński dziennikarz twierdzi, że być może poinformuje o zakończeniu kariery, odejściu do innego zespołu lub w najlepszym przypadku - jedynie o powodach operacji kolana w tak ważnym momencie sezonu. Nie wygląda to dobrze. Pierwsze dwie opcje wg informacji dziennikarza są najbardziej prawdopodobne. To będzie gwóźdź to trumny.Info z Blaugrana.pl

0

A niby dlaczego ma nie przejść testów?? :D

0

Gdzie by nie poszedł,dzięki ci za wszystko i powodzenia : )

0

Dokładnie słowa "Barca to więcej niż klub" są gówno wartę,przykre ale prawdziwe.

0

Abi Królu nasz,dzięki ci : )

0

Der Stegen,Subotić? Brzmi ciekawie : )

0

To za bycie obiektywnym też się minusuje? Ludzie co z wami,prawdę powiedziałem : )

0

Nie dziękuję,przeciętny obrońca na tle Hummelsa i Thiago Silvy.Do tego aktor z niego nie gorszy niż Busi,przykre ale prawdziwe : )

0

Niektórzy kibice chcieli sprzedać Songa.Puk puk : ) Gdzie znajdziemy takiego drugiego na wypadek kontuzji Busiego?

0

Sprzedać go.W Barcelonie będzie grzał ławę,nic więcej : )

0

Pepe błagam powiedz NIE :D

0

Może on,jest jest zły : )

0

I oby tak dalej : )

0

I teraz nikt nie śmie go wykupić : P I dobrze,on ma zostać u nas,i dostawać więcej szans : )

0

No i git : )

0

W najbliższych dniach mecze towarzyskie Brazylia vs Anglia i Brazylia vs Francja na Tvp 1.Można zobaczyć naszego Neymara w akcji : P

0

Jeszcze Bojana sprzedać i Affelay : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?