kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja myślę że pójdzie to Arsenalu : )
0
Pedro nic nie grał przez cały sezon a Affelaya to bym zwyczajnie sprzedał : )
0
Valdes dzięki ci i powodzenia.Tymczasem jeszcze jeden sezon nam będzie bronił,zaoszczędzimy teraz kasy na dwóch środkowych obrońców : )
0
O 17 : )
0
No to teraz kupić dwóch obrońców środkowych a za rok tylko bramkarza : )
0
Co za ulga : )
0
Niech obaj zostaną,bo są potrzebni
0
Że Czesiek będzie pierwszym transferem United.Oby to była plotka
0
Żeby tylko z nim,bo takich sytuacji może być więcej :(
0
Błagam tylko niech nasz Puyol :(
0
Tacy są wiarygodni jak Onet czyli totalne zero : D Ale oby się taki scenariusz z Cześkiem nie sprawdził : )
0
Zarząd Barcelony ma szansę na "potrójną koronę". Dzisiaj pożegnaliśmy Erica Abidala, jutro o 11.00 swoją konferencję - najprawdopodobniej pożegnalną ma Victor Valdes. Klub informuje, że jutro popołudniu na konferencji pojawi się Carles Puyol. Edu Polo - świetnie poinformowany kataloński dziennikarz twierdzi, że być może poinformuje o zakończeniu kariery, odejściu do innego zespołu lub w najlepszym przypadku - jedynie o powodach operacji kolana w tak ważnym momencie sezonu. Nie wygląda to dobrze. Pierwsze dwie opcje wg informacji dziennikarza są najbardziej prawdopodobne. To będzie gwóźdź to trumny.Info z Blaugrana.pl
0
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Daily-Mail-Fabregas-pierwszym-transferem-Man-Utd,wid,15692441,wiadomosc.html?ticaid=110ae1 LOL powiedzcie mi że to plotka : )
0
A niby dlaczego ma nie przejść testów?? :D
0
Gdzie by nie poszedł,dzięki ci za wszystko i powodzenia : )
0
Dokładnie słowa "Barca to więcej niż klub" są gówno wartę,przykre ale prawdziwe.
0
Abi Królu nasz,dzięki ci : )
0
Der Stegen,Subotić? Brzmi ciekawie : )
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/fc-barcelona-chce-zlozyc-nowa-oferte-za-muslere,1,5528964,wiadomosc.html poważnie??? Onet i wszystko jasne hahaha
0
To za bycie obiektywnym też się minusuje? Ludzie co z wami,prawdę powiedziałem : )
0
Nie dziękuję,przeciętny obrońca na tle Hummelsa i Thiago Silvy.Do tego aktor z niego nie gorszy niż Busi,przykre ale prawdziwe : )
0
Niektórzy kibice chcieli sprzedać Songa.Puk puk : ) Gdzie znajdziemy takiego drugiego na wypadek kontuzji Busiego?
0
Sprzedać go.W Barcelonie będzie grzał ławę,nic więcej : )
0
Pepe błagam powiedz NIE :D
0
Może on,jest jest zły : )
0
I oby tak dalej : )
0
I teraz nikt nie śmie go wykupić : P I dobrze,on ma zostać u nas,i dostawać więcej szans : )
0
No i git : )
0
W najbliższych dniach mecze towarzyskie Brazylia vs Anglia i Brazylia vs Francja na Tvp 1.Można zobaczyć naszego Neymara w akcji : P
0
Jeszcze Bojana sprzedać i Affelay : )