kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja na 7/10 : ) Następny musi być lepszy :)
0
Trza kupić,nie ma lipy : D
0
Żeńska drużyna,mniam cóż za towarzystwo : D
0
Dzięki chłoaki za ten sezon :) Campeones campeones !!!!!
0
Campeones Campeones : ) Dzięki chłopaki za ten sezon: )
0
Tyle o Fabregasa zabiegali a teraz mieliby go sprzedać?? :D
0
Dobre sobie : D
0
Brazylijska telenowela odcinek 2945 :D
0
Obojętnie kto u nich zagra,bylebyśmy wygrali : )
0
No to dawać go do nas : ) Jak starczy kasy to Thiago Silvę jeszcze : P
0
Iniesta ma dzisiaj urodzinki.Najlepszego :)
0
Każda telenowela się kończy,nawet ta Brazylijska :D
0
Nie,Pedro niech wezmą : )
0
Pep jeszcze Tito : D
0
No myślę że teraz Leo zagra cały mecz : )
0
Jaja sobie robią,chłop zasłużył na podwyżkę.Jak wypuszczą takiego grajka z klubu,to się skompromitują : )
0
Tylko nie on,błagam : (
0
To sobie poczekają,bo ten bramkarz to śmiech jest : D
0
SPORT pisze dzisiaj o tym, że jeśli Carlo Ancelotti ogłosi swoją decyzję o odejściu z PSG, to samo zrobi także Thiago Silva. Czekacie na Brazylijczyka w Barcelonie?
Transfer Thiago Silvy uzależniony od Ancelottiego
Jeśli Włoch ogłosi decyzję o odejściu, Thiago Silva złoży prośbę o transfer
0
Idę na premierę,a co :D
0
Ten kto wymyślił że Carles chce odejść,to powinien dostać solidnego kopa w zadek :D
0
Co za ulga : P Ja bym kupił De Gea : D
0
Niech zostanie,tam gra i rozwija się regularnie : )
0
Według informacji Silvii Ortiz Barça powróciła do walki o Thiago Silvę! Dziennikarka COPE donosi, że oczekiwana przez PSG cena to 45 milionów euro, a dla obniżenia kosztów do transakcji włączony może zostać Pedro Jak wiarygodne jest to źródło,bo mi się takie coś podoba : )
0
No może się coś ruszy :P
0
Czesiek,Villa i Alexis zostają.Niech sobie Pedro wezmą,a no i wara od Songa. : )
0
Jest zajebisty,pokazał to w dwumeczu z Realem.Ale ja wiem czy potrzebny,przyszedłby i na obecną sytuację znając Tito byłby tylko zmiennikiem.Szkoda marnować takiego grajka.Takie moje zdanie
0
Będzie tańcował z Neymarem że hej :D
0
Wiedziałem : ( Wybrali najgorzej jak mogli
0
Jezu wszyscy odchodzą.Zarząd sprzedaje przydatnych zawodników,zostawia tych co nic nie grają.Valdes odchodzi,ale Puyol waleczne serce?? Nieee.Sprzedać powinni(to tylko moje zdanie) Cuence,Valdesa,Pedro,Fontasa,Dos Santosa,Bojana(szkoda żeby grzali ławę i się marnowali.Kupić Neymara,De Gea,Hummelsa i jak starczy kasy w co niestety wątpię to kupić Thiago Silvę.