kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słowa Barca to więcej niż klub zaczynają tracić na wartości,oby tak dalej :(
0
Kto przypuszczał że Leo będzie rezerwowym.To Tello albo Pedro wchodząc z ławki powinni tacy być a nie :)
0
Dobrze zarządzaliśmy kontuzją Leo? Ciekawe,jak był nie do do końca zdolny do gry to go wystawiali z Bayernem w Monachium.Jak był gotowy do gry znowu to go posadził na ławce w najważniejszym meczu.Kto wie jaki byłby wynik gdyby Leo grał.To bardzo dobrze zarządzaliście ta kontuzją,zero logiki :( Pozostaje mieć nadzieję że w następnym sezonie po dobrych transferach,zaczniemy grać jak to miało miejsce za czasów Pepa i Tito zacznie podejmować sensowne decyzje.
0
Sprzedać,u nas już nie pogra a szkoda by się marnował ; )
0
0
Miki,dziecko drogie idź i się nie kompromituj już.Twoje wypociny są guzik warte.
0
No i gitara: )
0
Piłkarze może i wierzyli,ale na pewno nie Tito,dupa jest nie trener.Poddał się bez walki,nie wystawił Messiego,nie miał nic do stracenia.ON nie wierzył w swoją drużynę : (
0
LionelMessi#10,
No i Valdes i Montoya na wypożyczenie : )
0
Pedro zostawcie,co za zarząd :(((( Zamiast Alexisa Pedro jak już coś
0
denis9401,
W jakim ty świece żyjesz? Fontas,Dos Santo,Pedro do składu?? Barca gra dobrze.Pokazali ile są warci bez Leo w drugim meczu z Bayernem.Tito aut.A ty zmień dilera.
0
Ich się pozbędą,wartościowych zawodników,a zostawią Pedro który nic nie gra :((( /chciałbym wiedzieć czym trener i zarząd się kieruje podejmując tak idiotyczne decyzje
0
Znając Tito i jego głupie pomysły,Messi jutro przesiedzi na ławce cały mecz.Oby nie.
0
Nie ma to jak pomocnika ala Xavi.Taką by miał rolę,a Tito go usilnie wystawia na fałszywą 9.Co on ślepy jest że nie widzi że to się nie sprawdza???
0
Potrzeba kogoś z prawdziwego zdarzenia : )
0
Pedro,Valdes,Affelay,Bartra,Monotya,Bojan i Cuenca aut !!! Od reszty wara!!!
0
Skandal i niewdzięczność klubu : (((
0
http://www.blaugrana.pl/news/12891/neymar_numerem_jeden,_thiago_silva_numerem_2.html nie powinienem wklejać,ale obczajcie to : )
0
Pytanie czy on chce tam grać,po za tym on che przyjść do nas.Nie raz już to podkreślał : )
0
I co jeszcze,potrzebujemy wzmocnień a nie się osłabiać.Swoją drogą czytałem dzisiaj że Neymar już praktycznie jest nasz i poczyniono kroki w sprawie transferu...Thiago Silvy.Byłoby super
0
Naszego stylu nie da się skopiować,taka prawda : )
0
Po co ten Isco? Dwóch środkowych obrońców,bramkarz i napastnik w tym przypadku Neymar.De gea,jestem jak najbardziej na tak :) Hummels i jakiś jeszcze jakiś obrońca,bo na Thiago Silvę to nam nie starczy :P
0
Teraz widać różnicę między Pepem a Tito : )
0
Ja i tak wiem swoje,to że Tito nas w ciula robi i tyle : (
0
Montoya,Bartra wypożyczenie.Bojan,Affelay,Cuenca,Pedro,Valdes,Tito i Roura aut.Ewentualnie Tito może być asystentem.Kupić Neymara,za rozsądną kwotę,bramkarza i jednego lub dwóch stoperów.
0
Lingvo18
Song niewypałem??,prędzej Alexis.Song świetnie zastępuje Busiego,nie wiem czego ty od niego byś oczekiwał.
0
A no i Afellay na sprzedaż,chyba że on już jest sprzedany : P
0
Sebolnet
Bo daje więcej niż Pedro? Alexis walczy,ostatnio asystuje.A co takiego robi Pedro???? Montoya,Bartra wypożyczenie,Bojan,Cuenca,Pedro i Valdes na sprzedaż.Kupić bramkarza,środkowego obrońcą Hummelsa albo Thiago Silvę no i Neymar,ale to już raczej jest pewne : )
0
Alexis i Song zostają.Niech odejdzie Montoya,niech się chłopak ogrywa,Bartra też,jeżeli kupimy dwóch środkowych obrońców.Odejść muszą,Pedro,Bojan,Cuenca,Valdes.Kupić bramkarza,Neymara i wymienić trenera!!! Tak ja bym zrobił : )
0
Tito fajny gościu jesteś,ale przestań nam mydlić oczy.Messi był gotowy tylko ty nie wierzyłeś w zespół i w to że Leo by coś zmienił!!!