kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto wymyślił tą klauzulę.Masacra jakaś,za 18 baniek to to Artetę z Arsenalu sobie mogą kupić :(((
0
Niech idzie i się rozwija : )
0
Może negocjuje Victor...z Barcą? : D
0
3 czerwca prezentacja Neymara,i nowy odcinek Gry o tron...i potrójny kolos z maty na uczeni : D Poniedziałek pełen wrażeń
0
Dobra pod warunkiem,że:
-Pupile nie będą grać tylko dlatego że nimi są
-Czesiek nie będzie grał na fałszywej 9 tylko w pomocy,tam gdzie jego miejsce.
-bez owijania w bawełnę na konferencjach tylko walić z mostu że daliśmy dupy czy coś w tym stylu.A nie że przy porażce 0-7 oni mówią że sędziowie dali ciała,albo zagraliśmy dobry mecz.
-dobry,młody bramkarz(der Stegen,De Gea albo ten z Atletico)i środkowy obrońca.
Ja to poprawią to to będzie super : )
0
Jeden z lepszych jakich miała Barca : ) Powodzenia
0
Abi dzięki za wszystko.Pokazał jak osiągnąć wyznaczony sobie cel.A zarząd niech się w nos pocałuje :(
0
Jaki był wynik meczu ??
0
Jak ja się cieszę,widząc że w końcu zaczął grać jak należy.Oby tak dalej : )
0
No teraz to już z górki,nic tylko się cieszyć : )
0
Z dotychczasowych wypowiedzi Neymara,wnioskuję że jest to chłopak skromny pokorny.Do tego świadomy tego co go czeka w Barcelonie.Kibice Realu mówią że będzie rozkapryszoną gwiazdką,chyba sobie wmawiają żeby niczego nie żałować : P
0
thexxx
Wróć do świata żywych,Bale przedłużył kontrakt : )
0
VIlla za Cześka i jest git.Czego oni się tak uparli żeby go na szpicy stawiać : ( a za Pedro Tello
0
Pierwsze poważne wzmocnienie,czekaliśmy na niego.Witamy w najlepszej drużynie świata : )
0
Szkoda,trzeba szukać dalej :(
0
Nasz zarząd wkurza nie tylko mnie w niektórych sytuacjach.Ale trzeba przyznać że jeśli chodzi o negocjacje w sprawie zawodnika to spisują się na medal : )
0
No wreszcie : ) Witamy w najlepszym klubie świata: )
0
Za te 14 baniek to bramkarza dobrego i młodego można by kupić : )
0
Oficjalnie: Neymar ogląda Modę na Sukces,bo jest znudzony swoją : D
0
Zdrowia : )
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151476310607684&set=a.81290047683.84672.81267402683&type=1&theater Oni już wiedzą : D
0
Najlepszy mecz?,nie pamiętam lol : D Swoją drogą wielkie słowa Alexisa,życzę mu żeby zamienił je w czyny : )
0
Co za brednie : (
0
Super,oby tak dalej : )
0
Daro777
To nie o mnie?? :D
0
DK10,
To było do mnie? Ja kibicem BvB ?? Lol,nigdy nie kibicowałem innemu klubowi.Zawsze Barca.A to że pochwalę Lewego za ,mecz z Realem to co?
Zasłużył sobie,przypominam że to dzięki niemu są w finale,a Bayernowi to chyba strzeli 3 bramki,jak dobrze pamiętam.I nie mów mi że przestałem kibicować Barcelonie bo to jest po prostu śmieszne.Barca to wielki klub z wielkimi zawodnikami,a to nie znaczy że po za nimi nie mogę dostrzegać innych świetnych zawodników.
0
Idioci,skoro Lewy to drewniak który strzela Realowi 4 gole,czego w jednym meczu z Realem nie dokonał nawet Messi to kim jest Madryt,któy daje sobie wbić cztery bramki temu waszemu niby drewniakowi : )
0
Kiedy kolejne Copa America???
0
Bez Leo,błagam kto to ustawiał :D
0
Odejdzie za darmo i materialiści z Santosu się przejadą : p