0

Kto wymyślił tą klauzulę.Masacra jakaś,za 18 baniek to to Artetę z Arsenalu sobie mogą kupić :(((

0

Niech idzie i się rozwija : )

0

Może negocjuje Victor...z Barcą? : D

0

3 czerwca prezentacja Neymara,i nowy odcinek Gry o tron...i potrójny kolos z maty na uczeni : D Poniedziałek pełen wrażeń

0

Dobra pod warunkiem,że:
-Pupile nie będą grać tylko dlatego że nimi są
-Czesiek nie będzie grał na fałszywej 9 tylko w pomocy,tam gdzie jego miejsce.
-bez owijania w bawełnę na konferencjach tylko walić z mostu że daliśmy dupy czy coś w tym stylu.A nie że przy porażce 0-7 oni mówią że sędziowie dali ciała,albo zagraliśmy dobry mecz.
-dobry,młody bramkarz(der Stegen,De Gea albo ten z Atletico)i środkowy obrońca.
Ja to poprawią to to będzie super : )

0

Jeden z lepszych jakich miała Barca : ) Powodzenia

0

Abi dzięki za wszystko.Pokazał jak osiągnąć wyznaczony sobie cel.A zarząd niech się w nos pocałuje :(

0

Jaki był wynik meczu ??

0

Jak ja się cieszę,widząc że w końcu zaczął grać jak należy.Oby tak dalej : )

0

No teraz to już z górki,nic tylko się cieszyć : )

0

Z dotychczasowych wypowiedzi Neymara,wnioskuję że jest to chłopak skromny pokorny.Do tego świadomy tego co go czeka w Barcelonie.Kibice Realu mówią że będzie rozkapryszoną gwiazdką,chyba sobie wmawiają żeby niczego nie żałować : P

0

thexxx
Wróć do świata żywych,Bale przedłużył kontrakt : )


0

VIlla za Cześka i jest git.Czego oni się tak uparli żeby go na szpicy stawiać : ( a za Pedro Tello

0

Pierwsze poważne wzmocnienie,czekaliśmy na niego.Witamy w najlepszej drużynie świata : )

0

Szkoda,trzeba szukać dalej :(

0

Nasz zarząd wkurza nie tylko mnie w niektórych sytuacjach.Ale trzeba przyznać że jeśli chodzi o negocjacje w sprawie zawodnika to spisują się na medal : )

0

No wreszcie : ) Witamy w najlepszym klubie świata: )

0

Za te 14 baniek to bramkarza dobrego i młodego można by kupić : )

0

Oficjalnie: Neymar ogląda Modę na Sukces,bo jest znudzony swoją : D

0

Zdrowia : )

0

Najlepszy mecz?,nie pamiętam lol : D Swoją drogą wielkie słowa Alexisa,życzę mu żeby zamienił je w czyny : )

0

Co za brednie : (

0

Super,oby tak dalej : )

0

Daro777
To nie o mnie?? :D

0

DK10,
To było do mnie? Ja kibicem BvB ?? Lol,nigdy nie kibicowałem innemu klubowi.Zawsze Barca.A to że pochwalę Lewego za ,mecz z Realem to co?
Zasłużył sobie,przypominam że to dzięki niemu są w finale,a Bayernowi to chyba strzeli 3 bramki,jak dobrze pamiętam.I nie mów mi że przestałem kibicować Barcelonie bo to jest po prostu śmieszne.Barca to wielki klub z wielkimi zawodnikami,a to nie znaczy że po za nimi nie mogę dostrzegać innych świetnych zawodników.

0

Idioci,skoro Lewy to drewniak który strzela Realowi 4 gole,czego w jednym meczu z Realem nie dokonał nawet Messi to kim jest Madryt,któy daje sobie wbić cztery bramki temu waszemu niby drewniakowi : )

0

Kiedy kolejne Copa America???

0

Bez Leo,błagam kto to ustawiał :D

0

Odejdzie za darmo i materialiści z Santosu się przejadą : p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?