kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To dopiero będzie test dla Neymara,obrońcy Anglików grają twardo : )
0
Ale to że odniesie to przecież pewne jest,co on : P
0
Musi zostać,mamy się wzmacniać a nie osłabiać : )
0
Kiedy jest towarzyski mecz Argentyny?? Bo z Kolumbią to punkty to w piątek
0
Andres strzelił przepiękną bramkę podobną do tej z 2008/09 sezonu z Sevillą było wtedy 4-0 na Camp Nou : )
0
Na zdięciu Abi smutny a Rosell ten frajer się śmieje : (
0
w piątek Argentyna vs Kolumbia o 23 55 w piątek na oragne sport : )
0
Argentyna vs Kolumbia 23 55 orange sport w piątek : )
0
Mam nadzieję że Thiago teraz już nikt nie ruszy,no bo 100 baniek kto za niego da : D Oby,go nikt nie ruszył.On jest nasz
0
Sprytny sposób na rekord plusików : D
0
Piękne pożegnanie.Rosell nawet nie zszedł.Brak słów.Abi dzięki ci za wszystko i powodzenia : )
0
Walić tego Rosella.Abi jesteś wielki.Się wzruszyłem : )
0
Alexis kapitalna zmiana,Abi cudnie.Pinto też super.Przyzwyczaili się grac bez Leo w lidze : P Oczywiście canal + wyłączyło już transmisję,jak Abi będzie żegnany : (
0
Gramy zajebiście.W drugiej połowie dawać Alexisa i Thiago oraz Abiego : )
0
Montoya pięknie przysolił,w ogóle to gra dzisiaj zajebiście : )
0
Gdzie Thiago???.To tych ich pustych głów nie dociera że jak nie zagra dzisiaj to się na nich wypnie i odejdzie??
0
Mecz na polsacie sport jakby ktoś nie wiedział : )
0
To z kim będą grać,jest już wiadomo? Może Legia??
0
Timot3i
Ja słyszałem że 300 zł,ale głowy uciąć sobie nie dam : ) Trzeba poczekać na oficjalne info.
0
Jestem za,dla Neymara : )
0
Głupio zrobił uciekając : ) Ale chwałą Bogu że jemu się nic nie stało.Kit z tym jego audi : )
0
To dziwne bo trenowali wczoraj z drużyną : P
0
Na zgrupowaniu,a szkoda : (
0
Mniej głupich decyzji i będzie okej.Nie dać odejść Thiago i Fabregasowi.Kupić dwóch obrońców środkowych z racji że bramkarza teraz nie trzeba : ) : )
0
Co oni z tym Fabregasm na tej fałszywej 9 :(((
0
Fajnie Thiago na zgrupowaniu,to jak niby miałby dobić do tych 60% żeby ta klauzula wyniosła 90 baniek.Żal,dali tak dupy że szkoda gadać : (
0
Jezu,najbardziej obiecujący zawodnik Thiago przechodzi do największego wroga : ( Brawo dla zarządu,co za banda oszołomów : ((
0
Puyol waleczne serce,jesteś wielki : ) A gdzie broda,ja się pytam? : D
0
Umiejętności to on ma i to wybitne : ) Ale mi chodzi o jego zachowania.Są z nim problemy.Piłkarzem pod względem umiejętności jest świetnym,ale zachowania już niekoniecznie,gra agresywnie jak Pepe niekiedy.
0
Real kupi Suareza,rasistę furiata(nie gorszego od Pepe) i aktora.Niech później nie mówią że Barca aktorzy.Znając Suareza i jego fochy to ja bym nie ryzykował : )