0

To dopiero będzie test dla Neymara,obrońcy Anglików grają twardo : )

0

Ale to że odniesie to przecież pewne jest,co on : P

0

Musi zostać,mamy się wzmacniać a nie osłabiać : )

0

Kiedy jest towarzyski mecz Argentyny?? Bo z Kolumbią to punkty to w piątek

0

Andres strzelił przepiękną bramkę podobną do tej z 2008/09 sezonu z Sevillą było wtedy 4-0 na Camp Nou : )

0

Na zdięciu Abi smutny a Rosell ten frajer się śmieje : (

0

w piątek Argentyna vs Kolumbia o 23 55 w piątek na oragne sport : )

0

Argentyna vs Kolumbia 23 55 orange sport w piątek : )

0

Mam nadzieję że Thiago teraz już nikt nie ruszy,no bo 100 baniek kto za niego da : D Oby,go nikt nie ruszył.On jest nasz

0

Sprytny sposób na rekord plusików : D

0

Piękne pożegnanie.Rosell nawet nie zszedł.Brak słów.Abi dzięki ci za wszystko i powodzenia : )

0

Walić tego Rosella.Abi jesteś wielki.Się wzruszyłem : )

0

Alexis kapitalna zmiana,Abi cudnie.Pinto też super.Przyzwyczaili się grac bez Leo w lidze : P Oczywiście canal + wyłączyło już transmisję,jak Abi będzie żegnany : (

0

Gramy zajebiście.W drugiej połowie dawać Alexisa i Thiago oraz Abiego : )

0

Montoya pięknie przysolił,w ogóle to gra dzisiaj zajebiście : )

0

Gdzie Thiago???.To tych ich pustych głów nie dociera że jak nie zagra dzisiaj to się na nich wypnie i odejdzie??

0

Mecz na polsacie sport jakby ktoś nie wiedział : )

0

To z kim będą grać,jest już wiadomo? Może Legia??

0

Timot3i
Ja słyszałem że 300 zł,ale głowy uciąć sobie nie dam : ) Trzeba poczekać na oficjalne info.



0

Jestem za,dla Neymara : )

0

Głupio zrobił uciekając : ) Ale chwałą Bogu że jemu się nic nie stało.Kit z tym jego audi : )

0

To dziwne bo trenowali wczoraj z drużyną : P

0

Na zgrupowaniu,a szkoda : (

0

Mniej głupich decyzji i będzie okej.Nie dać odejść Thiago i Fabregasowi.Kupić dwóch obrońców środkowych z racji że bramkarza teraz nie trzeba : ) : )

0

Co oni z tym Fabregasm na tej fałszywej 9 :(((

0

Fajnie Thiago na zgrupowaniu,to jak niby miałby dobić do tych 60% żeby ta klauzula wyniosła 90 baniek.Żal,dali tak dupy że szkoda gadać : (

0

Jezu,najbardziej obiecujący zawodnik Thiago przechodzi do największego wroga : ( Brawo dla zarządu,co za banda oszołomów : ((

0

Puyol waleczne serce,jesteś wielki : ) A gdzie broda,ja się pytam? : D

0

Umiejętności to on ma i to wybitne : ) Ale mi chodzi o jego zachowania.Są z nim problemy.Piłkarzem pod względem umiejętności jest świetnym,ale zachowania już niekoniecznie,gra agresywnie jak Pepe niekiedy.

0

Real kupi Suareza,rasistę furiata(nie gorszego od Pepe) i aktora.Niech później nie mówią że Barca aktorzy.Znając Suareza i jego fochy to ja bym nie ryzykował : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?