kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zrobił na mnie ogromne wrażenie : ) Oby na tym nie poprzestał
0
Neymar? nic nowego : D Przyzwyczaiłem się już do świetnej gry na PK : D
0
Czego się Judasz wypowiada?? MY dobrze wiemy że Neymar ma potencjał i jak się dogada z Leo to będzie miazga : )
0
Ja jestem ciekawy co powie zarząd w sprawie ewentualnego odejścia Thiago
0
Iniesta jeszcze z 3 cztery lata.Bardziej bym się skłaniał ku stwierdzeniu że tyle to Xavi może pograć jeszcze : )
0
No w końcu jakiś plus w sprawie wychowanków : )
0
Ale mamy frajerski zarząd.Oni powinni na głowie stanąć by takiego zawodnika zatrzymać : (
0
Aż za bardzo.No ale okazali szacunek rywalowi grając jak najlepiej.A o to chodzi : )
0
Nie dość że dwie równorzędne jedenastki,to jeszcze mają piłkarzy na długie długie lata.Mówię tu o reprezentacji u 19,u20,u21 : )
0
Czcze gadanie.A De gea był jednym z faworytów do zastąpienia Valdesa i co?
0
Najpierw mu muszą udowodnić że coś zostało przeskrobane.Po za tym to nie on zajmuje się finansami.Ponoć to jego ojciec coś pomylił.Nie wiadomo czy świadomie czy nie.Jak mu udowodnią coś to grzywnę dostanie i obowiązek uregulowania tej kwoty na jaką niby oszukał fiskusa.To jego ojciec powinien odpowiadać a nie on!!
0
Dokładnie,my potrzebujemy zawodnika na Ligę mistrzów.Dobrych zawodników to my już mamy : P
0
Brak słów : ) Co ten chłopak wyczynia : D
0
Neymi,mordo ty moja : D Piękna bramka :)
0
Jak Isco już prawie w Realu jest : D
0
Pique bierz się za ten zarząd :P
0
Poszli mi od Thiago.Tito daj mu w końcu obietnicę grania więcej minut.Który normalny człowiek wypuszcza takiego piłkarza?
0
Ależ zdolne dziewczynki : ) Nic tylko pogratulować
0
Oby Thiago został.Teraz będzie jeszcze trudniej go zatrzymać.Telefon się rozdzwoni jak oszalały : D
0
Ustawi go na środku obrony : D Wiem mało śmieszne
0
No pewnie.Mou przecież bęzie szkodził nam nawet po odejściu z Realu
0
Przecież to pomocnik jest więc czemu go zaraz w ataku co niektórzy ustawiają???
0
Jeżeli Thiago odejdzie(oby nie,odpukać) to czemu by nie.Mata jest jednym z lepszych pomocników.Mimo wszystko obrońca to priorytet : )
0
On musi zostać,dobry obrońca na ligę.Kupić obrońcę środkowego na ligę mistrzów i jazda : )
0
Ja odejdzie to będzie strzał w stopę.Wypuścić przyszłość Barcy.Dla mnie niepojęte : ( Trzeba go zatrzymać za wszelką cenę
0
Chyba nie jak pamiętam.To sprzedać niech się rozwija,bo ma chłopak potencjał : )
0
Sprzedać,albo wypożyczyć.Niech się chłopak rozwija : )
0
Daliby już spokój Mou.Lał nas ostatnio jak chciał.Koniec końców guzik mu to dało,bo nic nie wygrał no ale : )
0
No okej luz.Tylko męczy mnie już telenowela z nim.Ponoć Tito jest w konflikcie z zarządem,bo oni nie chcą SIlvy sprowadzić.I do tego on chce za dużo kasy :)
0
Po pierwsze nie wiem za kogo się uważasz,żeby mnie obrażać.Myślał by kto że każdy piłkarz wypełnia zawsze kontrakt z klubem.SIlva chce dużo kasy,dlatego pewnie go nie ściągną.Powinni się prędzej o Luiza postarać.
Jakoś Suarez chwali Real,i chce przejść do nich.Nie mówi tego wprost,ale daje do zrozumienia.Neymar też jakoś otwarcie mówił że chce przyjść do nas i co?