0

Jest pazerny na kasę,jakby się mało w życiu dorobił z grania w piłkę.Jeżeli nie che przechodzić,nikt na siłę go nie będzie zmuszał.On musi przejawiać chęci do przejścia a nie.Jeżeli przejdzie,fajnie a jak nie to może tego Luiza spróbować kupić.Ponoć Mou nie widzi dla niego miejsca w Chelsea już.

0

Swoją drogą to jakieś statystyki by można było wrzucić.Ciekawy jestem posiadania piłki.Szczególnie w pierwszej połowie : P

0

Podpisuję się rękoma i nogami : )

0

Krytykują go,żeby później nie żałować że nie gra w Madrycie tylko w Barcelonie.Niech dalej się okłamują.Walić ich : )

0

Dobry grajek,ale my dobrych to my mamy na ligę.Nam potrzeba zawodników pokroju Thiago SIlvy na Ligę mistrzów : )

0

Bo nie lubią Xaviego za jego wypowiedzi.Mówił że Mou nie pozostawił po sobie nic dobrego w hiszpańskim futbolu.Zgadzam się,skonfliktował Ikera z resztą drużyny,i ich zostawił.A zaczęło się od tego że posadził Ikera na ławce.

0

Kamień z serca : ) Co on wczoraj grał,mniam i ta bramka...

0

Zawodnik meczu.Dobrze ze zszedł.Lepiej nie ryzykować jakiejś kontuzji.Napracował się chłopak i strasznie go poobijali.

0

Silva czyści jak profesor : )

0

ale pajęczynka : )

0

Bo Mou był i dlatego : P

0

Ale mają pakę.Przyszłość Hiszpanii : )

0

Rozumiem gdyby napisane tak było odnośnie Messiego.Messi vs Real 3-0 ale Deulofeu?? :D

0

Argentyński walce : D Pięknie,wyładował się Leoś

0

Jutro Puchar Konfederacji Brazylia vs Japonia 20 40 tvp 1 : )

0

Masche przeprosił.Jest okej,wszyscy widzieli że Masche zachował się karygodnie.Czerwona kartka słuszna.Tylko ten kierowca,niech już nie gada że dostał osiem kopnięć,bo teraz to kłamie jak z nut.Dziwne że kamery nagrały max 2 kopnięcia.Osiem? Dałby sobie spokój,może od razu mu nogę złamał??

0

Na stronie Realu jest info.Oficjalnie Cris nie przedłużył kontraktu : ) Co nie znaczy już że odchodzi :)

0

A moze kupic tego Chorwata 16 letniego Halilovic?? Szalony pomysl :D

0

Szkoda mi Ikera.Mówię to jako kibic Barcy.Lubię go i szanuję najbardziej z Realu : )

0

Ter Stegen to,co już o nim zapomnieli??

0

A obrona to co???

0

A no i jeszcze Thiago i Bartra : )

0

Tych dwóch ostatnich to wykreślić z tej listy.Oni będą jednymi z podstawowych zawodników.

0

Alexis odpalił i to chyba już na dobre : ) Nic tylko się cieszyć

0

Niewłaściwe zachowanie.Ale okazał skruchę.To mu się chwali : )

0

Chłopak się zwróci szybciej niż myślimy : )

0

Brawo Panowie : )

0

Ale Mou zakończył hegemonię Barcy.Śmieszne to jest : )

0

Może w końcu wróci i zaprowadzi porządek : )

0

Kamień z serca : ) Swoją drogą przecież mamy Ter Stegena kupić go wypożyczyć,żeby się ten sezon ogrywał .Potem jak Valdes odejdzie to on wróci z wypożyczenia i będzie git : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?