kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest pazerny na kasę,jakby się mało w życiu dorobił z grania w piłkę.Jeżeli nie che przechodzić,nikt na siłę go nie będzie zmuszał.On musi przejawiać chęci do przejścia a nie.Jeżeli przejdzie,fajnie a jak nie to może tego Luiza spróbować kupić.Ponoć Mou nie widzi dla niego miejsca w Chelsea już.
0
Swoją drogą to jakieś statystyki by można było wrzucić.Ciekawy jestem posiadania piłki.Szczególnie w pierwszej połowie : P
0
Podpisuję się rękoma i nogami : )
0
Krytykują go,żeby później nie żałować że nie gra w Madrycie tylko w Barcelonie.Niech dalej się okłamują.Walić ich : )
0
Dobry grajek,ale my dobrych to my mamy na ligę.Nam potrzeba zawodników pokroju Thiago SIlvy na Ligę mistrzów : )
0
Bo nie lubią Xaviego za jego wypowiedzi.Mówił że Mou nie pozostawił po sobie nic dobrego w hiszpańskim futbolu.Zgadzam się,skonfliktował Ikera z resztą drużyny,i ich zostawił.A zaczęło się od tego że posadził Ikera na ławce.
0
Kamień z serca : ) Co on wczoraj grał,mniam i ta bramka...
0
Zawodnik meczu.Dobrze ze zszedł.Lepiej nie ryzykować jakiejś kontuzji.Napracował się chłopak i strasznie go poobijali.
0
Silva czyści jak profesor : )
0
ale pajęczynka : )
0
Bo Mou był i dlatego : P
0
Ale mają pakę.Przyszłość Hiszpanii : )
0
Rozumiem gdyby napisane tak było odnośnie Messiego.Messi vs Real 3-0 ale Deulofeu?? :D
0
Argentyński walce : D Pięknie,wyładował się Leoś
0
Jutro Puchar Konfederacji Brazylia vs Japonia 20 40 tvp 1 : )
0
Masche przeprosił.Jest okej,wszyscy widzieli że Masche zachował się karygodnie.Czerwona kartka słuszna.Tylko ten kierowca,niech już nie gada że dostał osiem kopnięć,bo teraz to kłamie jak z nut.Dziwne że kamery nagrały max 2 kopnięcia.Osiem? Dałby sobie spokój,może od razu mu nogę złamał??
0
Na stronie Realu jest info.Oficjalnie Cris nie przedłużył kontraktu : ) Co nie znaczy już że odchodzi :)
0
A moze kupic tego Chorwata 16 letniego Halilovic?? Szalony pomysl :D
0
Szkoda mi Ikera.Mówię to jako kibic Barcy.Lubię go i szanuję najbardziej z Realu : )
0
Ter Stegen to,co już o nim zapomnieli??
0
A obrona to co???
0
A no i jeszcze Thiago i Bartra : )
0
Tych dwóch ostatnich to wykreślić z tej listy.Oni będą jednymi z podstawowych zawodników.
0
Alexis odpalił i to chyba już na dobre : ) Nic tylko się cieszyć
0
Niewłaściwe zachowanie.Ale okazał skruchę.To mu się chwali : )
0
Chłopak się zwróci szybciej niż myślimy : )
0
Brawo Panowie : )
0
Ale Mou zakończył hegemonię Barcy.Śmieszne to jest : )
0
Może w końcu wróci i zaprowadzi porządek : )
0
Kamień z serca : ) Swoją drogą przecież mamy Ter Stegena kupić go wypożyczyć,żeby się ten sezon ogrywał .Potem jak Valdes odejdzie to on wróci z wypożyczenia i będzie git : )