kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar,Thiago Silva,Kompany lub Hummels i Der Stegen(jak źle napisałem to przepraszam)
0
23 to trochę mało.Powinni dać od 35-40 i nie więcej.Chłopak nie ma ogrania w Europie,więc więcej nie powinni za niego dostać :)
0
Thiago jaki słodziak,się nadął :D Nasza przyszłość,jak nic
0
Oby tych meczy rozgrywał jak najwięcej...w Barcelonie : )
0
Pierwszy dobry ruch zarządu,oby takich więcej :D
0
Adriano przedłużył kontrakt do 2017!!! :) info z Blaugrana.pl
0
Tylko klub,nie kasa.Godne pozazdroszczenia.Tylko ten jego egoizm.Mam nadzieję że jak zagra z Leo to on go ustawi : P
0
Czyli wiadomo,będzie od przyszłego sezonu u nas: )
0
To fakt,trochę nudno bez niego będzie : P
0
No to go brać : )
0
Jak go wypuszczą,to będą głupcami : (
0
Dodajmy jeszcze Pedro :P i będzie git
0
Poleciał na kasę,tak się nie robi klubowi który dał mu wszystko :(
0
Fajowo i w tych koszulkach :)
0
Ponoć to żarty były? : D
0
Tylko dobrze : )
0
Rany,to mielimy mniejsze posiadanie piłki?? :D
0
A co ci kibice z cukru są czy jak??
0
Jeszcze Thiago silva i Der Stegen.Oby kasy starczyło : )
0
Tito,mniej eksperymentów a będzie dobrze : ) Jesteśmy z wami,przynajmniej ja : )
0
Ten napis na biało to obraza dla całej Barcelony i jej kibiców...
0
Iniesta uczy swoją córeczkę hymnu?? : P
0
Pedro zw.Pique też przyzwoicie : )
0
Fabs w ataku.Znowu się na błędach nie uczą :(
0
A miałem się pytać gdzie Leo : D lol.Nie idzie się przyzwyczaić to tego żę kontuzje złapał.
0
Santos jest tak pazerny na kasę,że za rok nie dostaną nic i będzie płacz.Niech oddadzą go nam za 50 mln.Neymar chce grać dla nas,świetnie.
0
Znowu Pedro : ( Czyli zostanie na następny sezon.Villa dawał więcej niż on a i tak Davida sprzedadzą.
0
Nie wiem jak wy ale przyjmę go z otwartymi rękoma : ) To złoty lek na nasze problemy w obronie.
0
I dobrze bo mecze z Realem już mi bokiem wychodziły : )
0
Brawo Atletico :)