0

Neymar,Thiago Silva,Kompany lub Hummels i Der Stegen(jak źle napisałem to przepraszam)

0

23 to trochę mało.Powinni dać od 35-40 i nie więcej.Chłopak nie ma ogrania w Europie,więc więcej nie powinni za niego dostać :)

0

Thiago jaki słodziak,się nadął :D Nasza przyszłość,jak nic

0

Oby tych meczy rozgrywał jak najwięcej...w Barcelonie : )

0

Pierwszy dobry ruch zarządu,oby takich więcej :D

0

Adriano przedłużył kontrakt do 2017!!! :) info z Blaugrana.pl

0

Tylko klub,nie kasa.Godne pozazdroszczenia.Tylko ten jego egoizm.Mam nadzieję że jak zagra z Leo to on go ustawi : P

0

Czyli wiadomo,będzie od przyszłego sezonu u nas: )

0

To fakt,trochę nudno bez niego będzie : P

0

No to go brać : )

0

Jak go wypuszczą,to będą głupcami : (

0

Dodajmy jeszcze Pedro :P i będzie git

0

Poleciał na kasę,tak się nie robi klubowi który dał mu wszystko :(

0

Fajowo i w tych koszulkach :)

0

Ponoć to żarty były? : D

0

Tylko dobrze : )

0

Rany,to mielimy mniejsze posiadanie piłki?? :D

0

A co ci kibice z cukru są czy jak??

0

Jeszcze Thiago silva i Der Stegen.Oby kasy starczyło : )

0

Tito,mniej eksperymentów a będzie dobrze : ) Jesteśmy z wami,przynajmniej ja : )

0

Ten napis na biało to obraza dla całej Barcelony i jej kibiców...

0

Iniesta uczy swoją córeczkę hymnu?? : P

0

Pedro zw.Pique też przyzwoicie : )

0

Fabs w ataku.Znowu się na błędach nie uczą :(

0

A miałem się pytać gdzie Leo : D lol.Nie idzie się przyzwyczaić to tego żę kontuzje złapał.

0

Santos jest tak pazerny na kasę,że za rok nie dostaną nic i będzie płacz.Niech oddadzą go nam za 50 mln.Neymar chce grać dla nas,świetnie.

0

Znowu Pedro : ( Czyli zostanie na następny sezon.Villa dawał więcej niż on a i tak Davida sprzedadzą.

0

Nie wiem jak wy ale przyjmę go z otwartymi rękoma : ) To złoty lek na nasze problemy w obronie.

0

I dobrze bo mecze z Realem już mi bokiem wychodziły : )

0

Brawo Atletico :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?