kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nas też i to bardzo : ((((((((
0
Tito albo nie umie albo nie chce zauważyć że potrzeba zmian.Moim zdaniem,Leo nie zagrał bo Tito poddał się już przed meczem.Przykre ale według mnie taka prawda jest : (
0
Co tu powiedzieć po takim meczu? .Decyzje Tito w decydującej fazie sezonu są niezrozumiałe.Leo w przerwie powinien się rozgrzewać.Leo był gotowy na 100% tylko Tito nie wierzył w odrobienie strat i stwierdził że nie opłaca się go wystawiać.Taki trener który nie wierzy we własną drużynę to dupa nie trener.Czesiek jako fałszywa 9? Ile można,który to już raz kiedy rezultatu to nie dało.Dzisiaj najlepsi Song i Pique mimo że strzelił samobója.Gdyby nie on to w pierwszej połowie byśmy przegrywali z 2-0.Skończyło by się to manitą.Potrzeba nam zmiany trenera i to szybko.
0
No i Miki sobie poszedł,w końcu :)
0
Tylko żeby go nie wpuścił w 80 minucie jak będzie po ptokach : (
0
Jedynie co to ma taki sam styl.Ale fakt jest taki że drugiego Ronniego nie będzie: )
0
Czy bramkarz Borussii nie dostał wczoraj w dwóch żółtych kartek?? Jedną za opóźnianie gry,a drugą za przetrzymywanie piłki po stracie pierwszej bramki??
0
To co powtóreczka dzisiaj? Nie mamy chyba nic przeciwko : D
0
Ramos złamas,za te łokcie na Lewego powinien wylecieć !!
0
Jutro to cała drużyna ma zapierdzielać a nie :P
0
Brawo BVB a Ramos to powinien wylecieć za obkładanie łokciami Roberta : )
0
IBRAvsCR7,
Czy ty zastępujesz Mikiego? Przyznaj się??
0
Zobaczycie podrażnionego lwa,bójcie się : )
0
Żeby awansować trzeba :
1.Barca musi być mega zmotywowana,przez Tito
2.Bayern musi mieć zły dzień,tak jak z Arsenalem który udowodnił że można
3.Grać szybko piłką,nie stać w miejscu i być w ciągłym ruchu.
4.Skoncentrowani w obronie i liczyć na geniusz Leo
5.Kibice nie mogą oszczędzać gardeł.
W piłce nożnej,wszystko jest możliwe,także trzeba wierzyć :)
0
Dobrze że mają tego świadomość,i wiedzą jak bardzo jest to ważne
0
Prosimy o ten jeden raz jeszcze: )
0
Jak znowu będzie kombinował ze składem i dawał dajmy na to Cześka na fałszywą 9 to mu chyba jakiś list protestacyjny wyślemy : P
0
Kluczem do tego by w końcówkach nie tracić bramek? KONCENTRACJA!! :)
0
Mi się śniło 3-0 do przerwy,poważnie.Oby tak było,co było w drugiej połowie nie pamiętam : (
0
Z komina go wyjęli : D
0
Wszystkie chwyty dozwolone : D
0
Ja bym się bał : D
0
Możliwe jest wszystko :) Wygramy,co do tego jestem pewny a czy na tyle by awansować,czas pokaże.Trzeba być dobrej myśli,i wierzyć :)
0
Powiedział by coś mądrego w końcu,i budującego : )
0
Mam pytanie,w jaki sposób oni robią tą mozaikę?? To znaczy,jak oni układają te kartoniki,komputerowo w jakimś programie czy jak.Kibice dostają takie kartoniki w wejściu na stadion :D??
0
Sprzedać Adriano i Songa?? Ludzie dobrze się czujecie? Song jest jedynym zmiennikiem Busiego i to solidnym zmiennikiem,sprzedamy go i co.Adriano jest jednym z niewielu gracy którzy mogą grać na każdej pozycji praktycznie.Do tego jest świetnym grajkiem,co już udowadniał niejednokrotnie.
0
Roura powinien odejść,a Tito zostać asystentem nowego trenera : )
0
Niech gwizdają.Po Andresie to spływa : )
0
Miki idź stąd,bo gadasz takie głupoty że się włos jeży na głowie :(
0
A Atletico znowu się kłania Realowi : ( I to bez CR7.Ileż można :(((