0

Nie oszukujmy się Valdes zagrał przyzwoicie.Kilka razy nas uratował.Przy bramce na 2-2 był zasłonięty,to nie był jakiś babol : )

0

Bez owijania w bawełnę,i tak trzymać :)

0

Cały Leo,wiedziałem że to nic groźnego.Ale jak w 100 % nie będzie gotowy na rewanż to nie ma co ryzykować zdrowia : )

0

Beks idź w reklamach grać.Sorry ale na guzik zasłużyliście nie na remis.Bramka Ibry z 2 metrowego palonego.Szkoda gadać : (

0

Co za buldok zafajdany.Karny dla nas zasłużony,do tego spalony 2 metrowy Ibry.Co o tym już nie chciał komentować????

0

http://www.blaugrana.pl/news/12306/ancelotti:_karnego_sprezentowal_barcelonie_sedzia_.html padłem :D
To że nurkowaniem Alexis wyrobił sobie opinię w całej Europie to nie znaczy że teraz było tak samo.Akurat karny nam się tym razem należał :) Szkoda że o 2 metrowym spalonym Ibry się nie wypowiedział...

0

Ludzie co wy rewanż jest jakoś 9-10 kwiecień :(((

0

Czemu ku**a nas to tylko dotyka!!!!

0

Wyniki dobry.Faul na Sanchezie o dziwo ewidentny :P .Jak sędzie nie mógł widzieć tego spalonego to ja nie wiem.Jezu 2 metrowy spalony.Messi się wykuruje zobaczycie : )

0

Oby wrócił,może kazali mu się nie forsować bo za raz przerwa :)

0

pilkarzfcb10
Teraz zmienili pasek i PSG vs Barca na npremium : ( Takiego burdelu dawno nie widziałem

0

Szkoda,a do ludzi z nc+ pasowałoby zadzwonić i opierniczyć za burdel jaki tam mają.Totalny paraliż informacyjny : (

0

boski cristiano
Co ty im tłumaczysz,jak do niech nic nie dociera : )

0

Zadzwońcie sobie na infolinię,czy to takie trudne? Dowiecie się wszystkiego,to że jest na npremium to jest błąd,albo miało być ale zmienili : )

0

Ludzie oficjalnie potwierdzone że mecz na nsport jest.Redakcja napisała że na npremium bo się pomyliła,zresztą z początku miało być na npremium.Poczytajcie sobie inne posty w głównym newsie dotyczącym dzisiejszego meczu i zobaczycie : )

0

PSG vs Barca czy wiesz że...mecz będzie na nsport!!! :D

0

Właśnie mecz na nsport nie na npremium,niech redakcja to zmieni : )

0

Czuje respekt przed nami,to dobrze : )

0

Murawa nieźle się prezentuje : )

0

Pewnie że obrona,a co by innego : ) Ale to ne znaczy że go wykorzystają : P

0

Co,on też chce do Barcy?? :D

0

Świat stanął na głowie : D

0

Matko,jakie ceny : P To na mecze z Realem aż takich nie ma...

0

Ładnie z ich strony : )

0

No to ogień : P

0

siael
Właśnie z ogórkami też trzeba wygrywać.Racja w 100% .Wystarczy spojrzeć co gra taki Real z ogórkami,i ile punktów stracił :)

0

Wynik dobry względem tego jaki osiągnął Real,to na pewno : ) Nic nie straciliśmy.

0

Kiedy ostatnio było najlepsze/najgorsze.BO coś dawno tego chyba nie było droga Redakcjo :)

0

Brawo Saragossa.I co ponoć tylko Barca miała tracić punkty,co za panikarze : D

0

Zagraliśmy słabo,bo we wtorek LM.Wy się boicie że Real nas dogoni,a niech mi ktoś powie czy wierzy w to że Real wygra wszystko??? Ligę bez szaleństw trzeba dograć i tyle : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?