0

W następnym meczu ligowym pewnie zagra bo to Leo,chociaż ja bym go oszczędził na LM : D

0

Najważniejsze,ze jego czas nadchodzi : )

0

Ja pierniczę,co oni są tak pewni siebie i zapatrzeni w siebie.Żenada,zero szacunku : ( To Mou się tak nie wypowiadał...

0

No i jak go tu teraz sprzedać,czy wypożyczyć.Szkoda by było: )

0

Właśnie co z Tito,dlaczego on się nie wypowiada? : )

0

Sensacja,wygraliśmy z faworytem spotkania : D A teraz poważnie.Dobry mecz w wykonaniu naszych.Widoczny Alexis,świetny Thiago.Tello super,Xavi bez rewelacji,dobry mecz.Valdes bezrobotny.Reszta okej.Cieszy wynik na 0 z tyłu : )

0

Alexis do Thiago pięknie Gooooooooooooooooooollllllll :D

0

To jest straszne : P

0

Ponoć na Blaugrana.pl jest info o przylocie jego agenta do Barcelony,dawałem link ostatnio.Zobaczcie sobie na Blaugrana.pl : )

0

P*******ł ja Hanka w kartony : D Koń by się uśmiał

0

Oczywiście że Barca :)

0

Trzeba wygrać LM,nie ma bata : D

0

Dalej zachwyca,ale nie tak bardzo jak w ostatnich latach.Jupp coś pewny siebie,żeby go czasem to nie zgubiło : )

0

Zdięcie numer 5 wymiata :D

0

Nie na temat.Nasz walczak i kapitan Carles Puyol obchodzi dzisiaj 35 urodziny.Najlepszego : )

0

To fantastyczne losowanie: mistrz ligi hiszpańskiej 2013 : D Co już możemy się koronować??

0

Też mi niespodzianka : )

0

Jak wygrać LM to z najlepszymi,będzie dobrze.Pierwszy mecz u siebie : )

0

Albo 1/2 LM Z Chelsea.Na camp Nou 0-0 mino to Barca powinna mieć karnego.W rewanżu Chelsea powinna mieć dwa karne i jak to mówią by było po meczu.Karne i Na Camp Nou i w Londynie zasłużone.Szkoda tylko każdy jak przypomina ten dwumecz to tylko rewanż zapominając co było w pierwszym meczu,przykre to jest: (

0

bady48,
Ja się przyzwyczaiłem do tego,że o Barcie mówi się tylko źle,a przymyka oko na działania przeciwko niej.Taki trener PSG po pierwszym meczu powiedział że Barca dostałą dwa prezenty od sędziego :P Ja się pytam jakie?? To Ibra strzelił z 2-metrowego spalonego bramkę,nie my :(

0

MadridistaForEver,
Trochę przesadziłeś : ) Jak można kontrolować mecz i dać sobie wbić dwie bramki,i prawie odpaść??

0

Co on gada? Barca bez Messiego na papierze też wygląda lepiej od P$G.
Jak Barca w składzie z Messim miała słabszy dzień i odpadała z LM,to co dopiero P$G z Leo w składzie :D

0

Rywalizować z najlepszymi?? lol :D Przecież grali tak tylko dlatego że Messiego nie było od pierwszych minut i środek obrony był najsłabszy jak nigdy dotąd.Z całym szacunkiem ale taka jest prawda.

0

A ty podniesiesz razem z Tito puchar : )

0

On coś pił,dobry żart :D

0

No to nic tylko się cieszyć :)

0

Po wejściu Leo ożywiło się wszystko,dosłownie.Prócz Pedro który strzelił i Messiego który wniósł ożywienia najlepszy był Valdes.Od momentu jak powiedział że odejdzie to broni lepiej.

0

Zjadł chyba wszystkie paznokcie : D

0

Carlo Ancelotti na dzisiejszej konferencji prasowej: "W Paryżu sędzia rozdał Barcelonie dwa prezenty".
Czy ktoś wie o co chodzi temu panu? Zagadka,o czym mówi ten pan?? :D Czyżbym przegapił jedyny mecz Barcy od kilku lat??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?