kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W następnym meczu ligowym pewnie zagra bo to Leo,chociaż ja bym go oszczędził na LM : D
0
Najważniejsze,ze jego czas nadchodzi : )
0
Ja pierniczę,co oni są tak pewni siebie i zapatrzeni w siebie.Żenada,zero szacunku : ( To Mou się tak nie wypowiadał...
0
No i jak go tu teraz sprzedać,czy wypożyczyć.Szkoda by było: )
0
Właśnie co z Tito,dlaczego on się nie wypowiada? : )
0
Sensacja,wygraliśmy z faworytem spotkania : D A teraz poważnie.Dobry mecz w wykonaniu naszych.Widoczny Alexis,świetny Thiago.Tello super,Xavi bez rewelacji,dobry mecz.Valdes bezrobotny.Reszta okej.Cieszy wynik na 0 z tyłu : )
0
Alexis do Thiago pięknie Gooooooooooooooooooollllllll :D
0
To jest straszne : P
0
Ponoć na Blaugrana.pl jest info o przylocie jego agenta do Barcelony,dawałem link ostatnio.Zobaczcie sobie na Blaugrana.pl : )
0
P*******ł ja Hanka w kartony : D Koń by się uśmiał
0
Oczywiście że Barca :)
0
http://www.blaugrana.pl/news/12508/agent_neymara_w_barcelonie.html Luknijcie na to :)
0
Trzeba wygrać LM,nie ma bata : D
0
Dalej zachwyca,ale nie tak bardzo jak w ostatnich latach.Jupp coś pewny siebie,żeby go czasem to nie zgubiło : )
0
Zdięcie numer 5 wymiata :D
0
Nie na temat.Nasz walczak i kapitan Carles Puyol obchodzi dzisiaj 35 urodziny.Najlepszego : )
0
To fantastyczne losowanie: mistrz ligi hiszpańskiej 2013 : D Co już możemy się koronować??
0
Też mi niespodzianka : )
0
Jak wygrać LM to z najlepszymi,będzie dobrze.Pierwszy mecz u siebie : )
0
Albo 1/2 LM Z Chelsea.Na camp Nou 0-0 mino to Barca powinna mieć karnego.W rewanżu Chelsea powinna mieć dwa karne i jak to mówią by było po meczu.Karne i Na Camp Nou i w Londynie zasłużone.Szkoda tylko każdy jak przypomina ten dwumecz to tylko rewanż zapominając co było w pierwszym meczu,przykre to jest: (
0
bady48,
Ja się przyzwyczaiłem do tego,że o Barcie mówi się tylko źle,a przymyka oko na działania przeciwko niej.Taki trener PSG po pierwszym meczu powiedział że Barca dostałą dwa prezenty od sędziego :P Ja się pytam jakie?? To Ibra strzelił z 2-metrowego spalonego bramkę,nie my :(
0
MadridistaForEver,
Trochę przesadziłeś : ) Jak można kontrolować mecz i dać sobie wbić dwie bramki,i prawie odpaść??
0
Co on gada? Barca bez Messiego na papierze też wygląda lepiej od P$G.
Jak Barca w składzie z Messim miała słabszy dzień i odpadała z LM,to co dopiero P$G z Leo w składzie :D
0
Rywalizować z najlepszymi?? lol :D Przecież grali tak tylko dlatego że Messiego nie było od pierwszych minut i środek obrony był najsłabszy jak nigdy dotąd.Z całym szacunkiem ale taka jest prawda.
0
A ty podniesiesz razem z Tito puchar : )
0
On coś pił,dobry żart :D
0
No to nic tylko się cieszyć :)
0
Po wejściu Leo ożywiło się wszystko,dosłownie.Prócz Pedro który strzelił i Messiego który wniósł ożywienia najlepszy był Valdes.Od momentu jak powiedział że odejdzie to broni lepiej.
0
Zjadł chyba wszystkie paznokcie : D
0
Carlo Ancelotti na dzisiejszej konferencji prasowej: "W Paryżu sędzia rozdał Barcelonie dwa prezenty".
Czy ktoś wie o co chodzi temu panu? Zagadka,o czym mówi ten pan?? :D Czyżbym przegapił jedyny mecz Barcy od kilku lat??