0

aster222
Słucham,możesz jaśniej?

0

Chudini
Masz jakiś problem z tym co powiedziałem.Czy ja kogoś obrażam? Nie wydaję mi się...

0

Jest częściom rodziny i to się liczy.Nie jeden by chciał,być po prostu jej częściom : )

0

Chyba trochę przesadził : P Valdes jest dobrym bramkarzem,ale do Ikera to mu brakuje...

0

Jest postęp w jego grze,niech gra więcej 1na 1 bo to potrafi.Bramki też przyjdą.Dobrze że zostaje,głupio by było go sprzedać :)

0

Argentyna na orange sport.Jakby ktoś nie wiedział jeszcze.Sobota 1:00 :)

0

No i gitara.Głupotą by było sprzedać najlepszego defensywnego pomocnika świata.Swoją drogą gdyby to ode mnie zależało to bym mu dożywotni kontrakt dał.i mega podwyżkę :P

0

Dać mu dożywotni i już :P Zasługuje na to

0

Jak już mówicie o nc+ to na jakich kanałach planują pokazywanie ligi mistrzów? Tak jak było,tylko połączone z cyfrą czy jak?

0

Ten wywiad to istna prowokacja : (

0

Mieć najlepszego defensywnego pomocnika na świecie w składzie.Bezcenne :)

0

To teraz będzie ogień : P Czekamy

0

Ale się uśmiałem : D

0

Ale mam rogala na twarzy :) Super

0

Bardzo dobry ruch zarządu.David zasłużył sobie na ten kontrakt.:)

0

0

Jeżeli to pozwoli mu się dalej rozwinąć,to czemu nie?

0

sobota 00:50 na orange sport Argentyna vs Wenezuela : )

0

To co grał wczoraj duet Villa-Messi to poezja : )

0

Zaczyna się szpital,ale obym się mylił :(

0

Spróbować to on może tortu na setnych urodzinach pra-babci : D

0

A co z Davidem? Mogli by zagrać tak jak z Milanem,takim ustawieniem :)

0

Andres8best
Fajnie to sobie wymyśliłeś ale...gdzie Thiago???

0

No i bardzo dobrze : ) On zostaje...

0

Co za dzieci minusują???

0

My też nigdy nie przestaniemy wątpić.Bo co to za fan ukochanej drużyny który nie wierzy :)

0

Puyol nie przestaje mnie zadziwiać : ) Oby wrócił jak najszybciej,zdrowie najważniejsze.Damy radę.Będzie działał w szatni motywująco :)

0

Oby to były plotki,nie tylko odnośnie Alexisa a całej trójki : )

0

Alexisa można dać na wypożyczenie...ale akurat wtedy gdy zaczął coś grać : (
Co do Songa i Montoya,to według mnie są nie do ruszenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?