kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aster222
Słucham,możesz jaśniej?
0
Chudini
Masz jakiś problem z tym co powiedziałem.Czy ja kogoś obrażam? Nie wydaję mi się...
0
Jest częściom rodziny i to się liczy.Nie jeden by chciał,być po prostu jej częściom : )
0
Chyba trochę przesadził : P Valdes jest dobrym bramkarzem,ale do Ikera to mu brakuje...
0
Jest postęp w jego grze,niech gra więcej 1na 1 bo to potrafi.Bramki też przyjdą.Dobrze że zostaje,głupio by było go sprzedać :)
0
Argentyna na orange sport.Jakby ktoś nie wiedział jeszcze.Sobota 1:00 :)
0
No i gitara.Głupotą by było sprzedać najlepszego defensywnego pomocnika świata.Swoją drogą gdyby to ode mnie zależało to bym mu dożywotni kontrakt dał.i mega podwyżkę :P
0
Dać mu dożywotni i już :P Zasługuje na to
0
Jak już mówicie o nc+ to na jakich kanałach planują pokazywanie ligi mistrzów? Tak jak było,tylko połączone z cyfrą czy jak?
0
Ten wywiad to istna prowokacja : (
0
Mieć najlepszego defensywnego pomocnika na świecie w składzie.Bezcenne :)
0
To teraz będzie ogień : P Czekamy
0
Ale się uśmiałem : D
0
Ale mam rogala na twarzy :) Super
0
Bardzo dobry ruch zarządu.David zasłużył sobie na ten kontrakt.:)
0
Nie wiem,czy były.Nasze koszulki w pełnej okazałości : ) http://www.facebook.com/photo.php?fbid=517077255001849&set=a.504291752947066.110079.504283356281239&type=1&theater
0
Jeżeli to pozwoli mu się dalej rozwinąć,to czemu nie?
0
sobota 00:50 na orange sport Argentyna vs Wenezuela : )
0
To co grał wczoraj duet Villa-Messi to poezja : )
0
Zaczyna się szpital,ale obym się mylił :(
0
Spróbować to on może tortu na setnych urodzinach pra-babci : D
0
A co z Davidem? Mogli by zagrać tak jak z Milanem,takim ustawieniem :)
0
Andres8best
Fajnie to sobie wymyśliłeś ale...gdzie Thiago???
0
No i bardzo dobrze : ) On zostaje...
0
Co za dzieci minusują???
0
My też nigdy nie przestaniemy wątpić.Bo co to za fan ukochanej drużyny który nie wierzy :)
0
Puyol nie przestaje mnie zadziwiać : ) Oby wrócił jak najszybciej,zdrowie najważniejsze.Damy radę.Będzie działał w szatni motywująco :)
0
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151642471999305&set=a.10151642471124305.1073741843.197394889304&type=1&theater Alves jaki fryz : P Cóż za zmiana : D
0
Oby to były plotki,nie tylko odnośnie Alexisa a całej trójki : )
0
Alexisa można dać na wypożyczenie...ale akurat wtedy gdy zaczął coś grać : (
Co do Songa i Montoya,to według mnie są nie do ruszenia :)