0

Co się nagadają : P My tez mamy zawodników którzy zadają ból Bayernowi...taki Messi choćby : D

0

Alexis świetna zmiana : ) Xavi,ogarnął środek.Ogólnie zabrakło dokładności w podaniach i skuteczności pod bramką(karny Villi)

0

Powtarza się,i jest zbyt pewny siebie.

0

Wypuszczą wygłodniałą gry bestię...oj : P

0

Powinni się teraz skupić na Bayernie,nic więcej : )

0

Obok Riberiego to drugi zawodnik który się wypowiedział z szacunkiem.Bo ich trener to jest tak pewny siebie żę szkoda gadać.Wygrywają ze wszystkimi,to nie znaczy że teraz też tak musi być.Trochę by spokornieli : )

0

Barca grała niemrawo.Bezrobotny Valdes,bezbłędny Abi.Czesiek i Alexis dają nam zwycięstwo.Tello jakoś bardzo słabo wypadł.Ogólnie jest dobrze,wniosków nie ma co wyciągać co do meczu z Bayernem,bo wiadomo graliśmy rezerwami : )

0

Zagrał jak profesor : )

0

Brawo Czesiek : P

0

Jak każdy to Abi także,po dzisiejszym meczu? : )

0

A on jest nasz i tyle : P

0

Bez przesady : )

0

Należy mu się kontrakt i to dożywotni,do końca kariery : )

0

A dlaczego mielibyśmy go sprzedać? Przecież to jest świetny i solidny zawodnik : )

0

Pedro gra bo strzela najważniejsze bramki : )

0

Gdyby tylko były pieniądze.Aguero lub Neymar,Thiago Silva lub Hummels i De Gea.Odchodzi Valdes,Bojan,Cuenca,Affelay,Tello na wypożyczenie(musi chłopak więcej grać,ma ogromny talent)Dos Santos na sprzedaż,Muniesa to samo :)

0

Ja też tego nie chcę : )

0

Czy takie kontrole antydopingowe są również tak częste w innych klubach,czy to specjalnie dla Barcy??

0

Obojętnie z kim byleby by Barca zagrała w finale : )

0

Weźcie sobie głęboki wdech,tak żeby się nie denerwować Mikim :P Nie warto

0

Akcja ładna,ale dalej twierdzę że to egoista : (

0

Wyjątkowy prezent dla wyjątkowego człowieka od...wyjątkowego człowieka : )

0

Mam rozumieć że tylko w necie można obejrzeć meczyk??

0

Deulofeu to pierwszej drużyny? Za co,większego egoisty nie widziałem : (

0

Byłoby super,czas pokaże : )

0

Pewnie że dadzą radę.To Barcelona przecież : )

0

Bójcie się.Oczywiście z całym szacunkiem : )

0

Bayern na Orange sport jakby ktoś nie wiedział : )

0

Jedyny normalny komentator.Fajnie się go słucha : )

0

To się nazywa gest : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?