kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co się nagadają : P My tez mamy zawodników którzy zadają ból Bayernowi...taki Messi choćby : D
0
Alexis świetna zmiana : ) Xavi,ogarnął środek.Ogólnie zabrakło dokładności w podaniach i skuteczności pod bramką(karny Villi)
0
Powtarza się,i jest zbyt pewny siebie.
0
Wypuszczą wygłodniałą gry bestię...oj : P
0
Powinni się teraz skupić na Bayernie,nic więcej : )
0
Obok Riberiego to drugi zawodnik który się wypowiedział z szacunkiem.Bo ich trener to jest tak pewny siebie żę szkoda gadać.Wygrywają ze wszystkimi,to nie znaczy że teraz też tak musi być.Trochę by spokornieli : )
0
Barca grała niemrawo.Bezrobotny Valdes,bezbłędny Abi.Czesiek i Alexis dają nam zwycięstwo.Tello jakoś bardzo słabo wypadł.Ogólnie jest dobrze,wniosków nie ma co wyciągać co do meczu z Bayernem,bo wiadomo graliśmy rezerwami : )
0
Zagrał jak profesor : )
0
Brawo Czesiek : P
0
Jak każdy to Abi także,po dzisiejszym meczu? : )
0
A on jest nasz i tyle : P
0
Bez przesady : )
0
Należy mu się kontrakt i to dożywotni,do końca kariery : )
0
A dlaczego mielibyśmy go sprzedać? Przecież to jest świetny i solidny zawodnik : )
0
Pedro gra bo strzela najważniejsze bramki : )
0
Gdyby tylko były pieniądze.Aguero lub Neymar,Thiago Silva lub Hummels i De Gea.Odchodzi Valdes,Bojan,Cuenca,Affelay,Tello na wypożyczenie(musi chłopak więcej grać,ma ogromny talent)Dos Santos na sprzedaż,Muniesa to samo :)
0
Ja też tego nie chcę : )
0
Czy takie kontrole antydopingowe są również tak częste w innych klubach,czy to specjalnie dla Barcy??
0
Obojętnie z kim byleby by Barca zagrała w finale : )
0
Weźcie sobie głęboki wdech,tak żeby się nie denerwować Mikim :P Nie warto
0
Akcja ładna,ale dalej twierdzę że to egoista : (
0
Wyjątkowy prezent dla wyjątkowego człowieka od...wyjątkowego człowieka : )
0
Mam rozumieć że tylko w necie można obejrzeć meczyk??
0
Deulofeu to pierwszej drużyny? Za co,większego egoisty nie widziałem : (
0
Byłoby super,czas pokaże : )
0
Pewnie że dadzą radę.To Barcelona przecież : )
0
Bójcie się.Oczywiście z całym szacunkiem : )
0
Bayern na Orange sport jakby ktoś nie wiedział : )
0
Jedyny normalny komentator.Fajnie się go słucha : )
0
To się nazywa gest : )