0

Co zrobiła Borussia : ) Masacra,pokazali jaja

0

Super.Niech wejdzie z ławki z konieczności.W innym przypadku nie ma co ryzykować :)

0

Bardzo dobre wieści dochodzą do nas z Barcelony: Leo Messi normalnie trenował z resztą drużyny, chociaż nie wykonywał wszystkich ćwiczeń, przede wszystkim biegowych, na 100%. Nadal nie wiadomo czy Argentyńczyk będzie zdolny do gry w jutrzejszym spotkaniu, jednak wydaję się, że prawdopodobnie rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. to info z Blaugrana.pl :)

0

Wprowadzić zapis wideo,bo bez tego ani rusz :)

0

Doceńcie to jakim jest graczem.Mało skutecznym,ale i tak jest z niego duży pożytek :)

0

No i bardzo dobrze :)

0

Na dwa lata i już,będzie super: )

0

Musimy zagrać tak jak z Milanem i będzie pozamiatane,z całym szacunkiem dla P$G :)

0

Jak coś będzie szło nie tak (odpukać) to niech z ławki wejdzie,ale tylko z konieczności : )

0

Jeżeli che regularnie grać to powinniśmy go wypożyczyć : )

0

Przypominam że pieniądze nie grają,gdzie zgranie??

0

Leo nastrzela : D

0

A Barca ponoć nie umie wygrywać bez Messiego ; )

0

Duże osłabienie dla PSG :)

0

No i bardzo dobrze że się Ramosem nie interesuję.Z wiadomych przyczyn jego przejście nie było by dobre dla nas jak i dla niego : )

0

Sanchez,chcemy więcej :) Ma przebłyski w tym sezonie,ale jak one nas cieszą : )

0

Jeden z lepszych obrońców,ale Barca go nie kupi,a on nie będzie chciał do nas przyjść.Czasami zapomina i gra jak wariat : (

0

Rany boskie,co to ma być??? :D

0

Co on pierniczy.Przecież już sprawił.Ten Ancelotti to niech zobaczy powtórkę bramki Ibry,o będzie wiedział o co chodzi.Do karnego niech się nie czepia bo był ewidentny.

0

Jak to powiedziała aneta98,przykre ale cóż,bywa i tak : D

0

Zróbcie coś z tym pajacem!!!!

0

To co kołyska jutro i z PSG dla synka?? : P

0

Pisałem już wczoroaj :)

0

Z tego co czytam,to co jakiś czas tylko nam ją robią : (

0

Alexis to 5,5 to chyba tylko za wywalczenie karnego : )

0

Cały Messi,oby to była prawda : )

0

To nie jest konieczne,nic to nie da.A inni będą nas wytykać.Zachowanie sędziego skandaliczne :)

0

Jeżeli nie zamyka przed nami drzwi może by warto byłoby o niego powalczyć? Jest lepszy od Hmmelsa :)

0

Mam dwie wiadomości,nie wiem czy były.Pedro urodził się syn,gratulujemy: ) Messi pojawił się w ośrodku treningowym,by kontynuować proces rehabilitacji.Jak tak dalej pójdzie to będzie gotowy na sobotą : D

0

Świetne te stroje.Nie można się tym razem do niczego doczepić : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?