kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co zrobiła Borussia : ) Masacra,pokazali jaja
0
Super.Niech wejdzie z ławki z konieczności.W innym przypadku nie ma co ryzykować :)
0
Bardzo dobre wieści dochodzą do nas z Barcelony: Leo Messi normalnie trenował z resztą drużyny, chociaż nie wykonywał wszystkich ćwiczeń, przede wszystkim biegowych, na 100%. Nadal nie wiadomo czy Argentyńczyk będzie zdolny do gry w jutrzejszym spotkaniu, jednak wydaję się, że prawdopodobnie rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. to info z Blaugrana.pl :)
0
Wprowadzić zapis wideo,bo bez tego ani rusz :)
0
Doceńcie to jakim jest graczem.Mało skutecznym,ale i tak jest z niego duży pożytek :)
0
No i bardzo dobrze :)
0
Na dwa lata i już,będzie super: )
0
Musimy zagrać tak jak z Milanem i będzie pozamiatane,z całym szacunkiem dla P$G :)
0
Jak coś będzie szło nie tak (odpukać) to niech z ławki wejdzie,ale tylko z konieczności : )
0
Jeżeli che regularnie grać to powinniśmy go wypożyczyć : )
0
Przypominam że pieniądze nie grają,gdzie zgranie??
0
Leo nastrzela : D
0
A Barca ponoć nie umie wygrywać bez Messiego ; )
0
Duże osłabienie dla PSG :)
0
No i bardzo dobrze że się Ramosem nie interesuję.Z wiadomych przyczyn jego przejście nie było by dobre dla nas jak i dla niego : )
0
Sanchez,chcemy więcej :) Ma przebłyski w tym sezonie,ale jak one nas cieszą : )
0
Jeden z lepszych obrońców,ale Barca go nie kupi,a on nie będzie chciał do nas przyjść.Czasami zapomina i gra jak wariat : (
0
Rany boskie,co to ma być??? :D
0
Co on pierniczy.Przecież już sprawił.Ten Ancelotti to niech zobaczy powtórkę bramki Ibry,o będzie wiedział o co chodzi.Do karnego niech się nie czepia bo był ewidentny.
0
Jak to powiedziała aneta98,przykre ale cóż,bywa i tak : D
0
Zróbcie coś z tym pajacem!!!!
0
To co kołyska jutro i z PSG dla synka?? : P
0
Pisałem już wczoroaj :)
0
Z tego co czytam,to co jakiś czas tylko nam ją robią : (
0
Alexis to 5,5 to chyba tylko za wywalczenie karnego : )
0
Cały Messi,oby to była prawda : )
0
To nie jest konieczne,nic to nie da.A inni będą nas wytykać.Zachowanie sędziego skandaliczne :)
0
Jeżeli nie zamyka przed nami drzwi może by warto byłoby o niego powalczyć? Jest lepszy od Hmmelsa :)
0
Mam dwie wiadomości,nie wiem czy były.Pedro urodził się syn,gratulujemy: ) Messi pojawił się w ośrodku treningowym,by kontynuować proces rehabilitacji.Jak tak dalej pójdzie to będzie gotowy na sobotą : D
0
Świetne te stroje.Nie można się tym razem do niczego doczepić : )