0

Zapracował sobie na to w pocie czoła : P

0

0

Rany,to pierwszy mecz od dłuższego czasu gdzie Atletico nie kładzie się plackiem przed Realem : D

0

Ja chcieć dogrywkę,bo mecz być emocjonujący : P

0

Co sobie Falcao zagrał :D

0

Biedny Leo,teraz wszystko jest przez niego : D

0

To ile oni by chcieli za niego?? 100 mln.Jaja sobie robią czy co?

0

A Thiago to co? Sprzedać też go chcą? Gundogan jak by przyszedł,byłoby super.Zagrał zajebiście z Realem,ale on by tu grzał ławę : (

0

Suarez=rasista.Nie dziękuję

0

Ja z napastników to był sprzedał tylko Pedro,ale cóż.Powodzenia David : )

0

Cóż to był za finał : ) Szkoda że Leo wtedy nie mógł zagrać : (

0

Antonella i dziewczyna Thiago,mniam : P

0

Na Blaugrana.pl piszą że Barca jest blisko porozumienia z Adriano!! :) Oby to była prawda

0

Może by go wypożyczyć??

0

Jeżeli tak,to szczęścia i powodzenia David.Dziękujemy za wszystko,trochę szkoda : (

0

To oczywiste że Mou to profesjonalista.Wystarczy popatrzeć na jego osiągnięcia,by stwierdzić że jest świetny w tym co robi,tylko te jego prowokacje i kontrowersyjne zachowania : (

0

Jak nie De Gea to on,to pewne.Musi do nas trafić : )

0

Co ten zarząd wyprawia : ((((

0

Cieszy postawa Alexisa : )

0

Trza zebrać kasę,i jazda : )

0

W ciągu całego roku się pilnują,to teraz kiedy im się należy mogą trochę pobalować : )

0

Ale nam robią sieczkę z mózgu :D

0

Nie to teraz to przeginają.Zaraz będzie news typu.Barca wysłucha ofert w sprawie Messiego :(

0

Giuly dziękujemy.Swoją drogą to nie wiem czy klub potrafi podziękować zawodnikom,bo takiego Abidala chcą po prostu wywalić : (

0

ładnie to wygląda,ale nierealne to jest :(

0

Miki_Messi2001
Wiesz,łaski nam nie robisz.To o tobie świadczy jakim jesteś "fanem" czy "kibicem"

0

Przesadzili,za 50 mln to Falcao by można było kupić już.Tak mi się wydaje.Neymar to za 25-30 max

0

Z drugiej strony to dobrze.Leo na wakacje niech się udaje,bo mu się należą i to takie mega : )

0

Co wy z tym rekordem.Najważniejsze zdrowie.Jak nie teraz to za rok pobije : )

0

Leo wracaj jak najszybciej.Brawo Bara,w 10 i jeszcze wygrali.Co z Leo,co mu jest? Skąd Orłowski wie że Adriano odejdzie po sezonie???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?