kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapracował sobie na to w pocie czoła : P
0
0
Rany,to pierwszy mecz od dłuższego czasu gdzie Atletico nie kładzie się plackiem przed Realem : D
0
Ja chcieć dogrywkę,bo mecz być emocjonujący : P
0
Co sobie Falcao zagrał :D
0
Biedny Leo,teraz wszystko jest przez niego : D
0
To ile oni by chcieli za niego?? 100 mln.Jaja sobie robią czy co?
0
A Thiago to co? Sprzedać też go chcą? Gundogan jak by przyszedł,byłoby super.Zagrał zajebiście z Realem,ale on by tu grzał ławę : (
0
Suarez=rasista.Nie dziękuję
0
Ja z napastników to był sprzedał tylko Pedro,ale cóż.Powodzenia David : )
0
Cóż to był za finał : ) Szkoda że Leo wtedy nie mógł zagrać : (
0
Antonella i dziewczyna Thiago,mniam : P
0
Na Blaugrana.pl piszą że Barca jest blisko porozumienia z Adriano!! :) Oby to była prawda
0
Może by go wypożyczyć??
0
Jeżeli tak,to szczęścia i powodzenia David.Dziękujemy za wszystko,trochę szkoda : (
0
To oczywiste że Mou to profesjonalista.Wystarczy popatrzeć na jego osiągnięcia,by stwierdzić że jest świetny w tym co robi,tylko te jego prowokacje i kontrowersyjne zachowania : (
0
Jak nie De Gea to on,to pewne.Musi do nas trafić : )
0
Co ten zarząd wyprawia : ((((
0
Cieszy postawa Alexisa : )
0
Trza zebrać kasę,i jazda : )
0
W ciągu całego roku się pilnują,to teraz kiedy im się należy mogą trochę pobalować : )
0
Ale nam robią sieczkę z mózgu :D
0
Nie to teraz to przeginają.Zaraz będzie news typu.Barca wysłucha ofert w sprawie Messiego :(
0
Giuly dziękujemy.Swoją drogą to nie wiem czy klub potrafi podziękować zawodnikom,bo takiego Abidala chcą po prostu wywalić : (
0
ładnie to wygląda,ale nierealne to jest :(
0
Miki_Messi2001
Wiesz,łaski nam nie robisz.To o tobie świadczy jakim jesteś "fanem" czy "kibicem"
0
Przesadzili,za 50 mln to Falcao by można było kupić już.Tak mi się wydaje.Neymar to za 25-30 max
0
Z drugiej strony to dobrze.Leo na wakacje niech się udaje,bo mu się należą i to takie mega : )
0
Co wy z tym rekordem.Najważniejsze zdrowie.Jak nie teraz to za rok pobije : )
0
Leo wracaj jak najszybciej.Brawo Bara,w 10 i jeszcze wygrali.Co z Leo,co mu jest? Skąd Orłowski wie że Adriano odejdzie po sezonie???