3

@forest nikt nie wymazuje, ale ten związek był już toksyczny. Messi miał wpływ na taktykę, sprawy kadrowe, wybór trenera. To zbyt wiele, nawet jak na wybitnego gracza. Najbardziej irytiwał mnie brak podań do Griezzmana. Za focha na ten transfer (dla jasności, byłem przeciwnikiem tego transferu), grał na szkodę drużyny.

4

@mleczkoo jak zasługuje - komplementujmy, jak nawali - krytykujmy. W czym masz z tym problem? Grał dobrze, niech zbiera laurki.

0

@MarioVeB! Bez przesady. Oczywiście okładka kuriozalna, ale niedicenianie przeciwnika i brak szacunku to trochę żenada.

0

@Arczi57 tezy z d* py panie trenerze

1

@Voronko jakoś jestem o niego spokojny. To jeszcze nie to, e będzie z niego kocur.

6

@Marcinss10 chłopie.... Alcacer i Haland jednym tchem? Odstaw dopalacze...

0

Niestety Araujo poza golem zawalił pierwszą bramkę. Jest kocurem, ale ostatnio forma średnia jak na możliwości.

10

@sevs ciekawe jak sam wyglądasz? Może idź do okulisty. Facet wygląda NORMALNIE.

2

@Harnas2 problemem nie są pieniądze, a limit płac. Na ten sezon, to 97 mln, a na przyszły będzie około 400 mln. Dlatego to ma sens.

11

@Wychowanek rozumiem, że jesteś ekspertem od hiszpańskiego prawa pracy?

2

@antymadrista1 Newcastle da

3

@Michalak może na bramce?

2

@Lukdedomb kiedyś znafcy tak krzyczeli o Xavim, Alvesie... Nie znasz się na piłce kolego.

0

@Kacper1305 facepalm...

1

@RadHag to może go zwolnij ekspercie?

0

@Mik123us generalnie masz rację. Wg mnie mamy gracza na miejsce Busquetsa - Erica Garcie. Ma bdb podanie, ale na stopera zbyt wolny.

0

@LatajacyHolender kolejny znafca

1

@ramon59 nie marudź, Busquets gra dziś dobrze. Powinien mieć 2-3 asysty.

0

@tomek8756 ręka boli? Serio robisz z portalu sportowego bravo girl?

0

@dominikm kolejni eksperci medyczni się znaleźli...

4

Jak dla mnie w Juve nie wypalił i raczej bez sensu

0

@poskus na ostatnie minuty się przyda

0

@against_modern_football alle ty jesteś "mądry"

1

@Borneo kretynom spod znaku "wolnościowej" partii nie przegadasz

2

@MrCental problem w tym, że z Kumana taki trener, jak ze mnie baletnica

0

@varosso a co on pokazuje poza kopaniem się po czole?

0

@Przemas8411 to chyba inną Barcelonę oglądamy. Nico i Gavi obecnie deklasują FdJ

2

Czuję pismo nosem, że chcą wymiany za Frankiego De Jonga, który wobec eksplozji formy młodych, staje się zbędny. Druga opcja to Ronald, jeśli nie dogadają się z nową umową.

4

@jacek905 o ile zdrowie dopisze, bo to największy problem

0

@Coutinho007 a kiedy Planes był w zarządzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?