1

@Big Lebowski szeroka kadra może być największą wadą. U nas gra w pierwszym składzie. Ale oczywiście bawią mnie te komentarze z pewnością siebie graniczącą z głupotą.

0

@Coutinho007 chipsy to sheet jeśli chodzi o skład, ale zachwalanie syfu z biedry na oleju palmowym, to niezbyt bystra rzecz

2

@monsterrize sam się odklej, bo jeśli nie widzisz związku w oczywistych zależnościach, to zbyt dobrze nie świadczy o twych cechach poznawczych (delikatniej napisać się nie dało)

0

@4Fabregas4 obudź się i zaakceptuj rzeczywistość.

0

@Vold94 sam masz ból dupy. Nie ma go w klubie i nie ma co roztrząsać. Skład wystarcza na top 3 la liga, brakuje trenera.

0

@PlsNotAtletico Ten Haag ma ponoć oferty z United i Newcastle. Po co mu Barca?

0

@jacek905 ten burdel poskłada tylko Conte

1

@marchisio10 z mistrzostwem? Sulcesem będzie miejsce do ligi mistrzów.

2

@ryba84 rozumiem, że chciałeś opierać grę kolejne lata na piłkarskim emerycie? Zespół ma problem mentalny i taktyczny. Obecność Leo nie zmieni wiele. Potrzebny trener i psycholog.

3

@creativeopinion obaj jesteście zbyt radykalni. Mecz był względnie wyrównany, a Barcelona powinna 2 bramki wsadzić. Według mnie brak strategii pod rywala + strach zawodników. Potrzebny nowy trener i odbudowa mentalu.

0

@Pawlusek tu ma rację. Piłkarsko nie są słabsi. Oni w przeciwieństwie do nas mają trenera.

1

@goma mimo wszystko w normalnych okolicznościach Sevilla to mniejszy rozmiar kapelusza

0

@MarianekFCB typowy tekst gimbazy. Jak to jest być nieudacznikiem i leczyć kompleksy krytykując każdego? Gość jest fenomenem, ale zdaniem takiego trutnia jak ty - nie ma talentu :) wiesz więcej o piłce niż sporo trenerów i ekspertów.

2

@MarianekFCB idź stąd ćwoku :)

0

@Krycha1899 zgadzam się - widać progres

0

@Midast myślisz, że to inny typ niż Pedri. A na jakiej podstawie? Jest inny, albo podobny, ale rozumiem, że znasz go prywatnie i piszesz, bo chyba nie wypisujesz głupich urojeń?

0

Między wierszami komunikat o trzech meczach próby dla Koemana

0

@karci0 Sławek Peszko

36

Messi - rozdział zamknięty

1

@VamosRakieta City przypomina Barcę z sezonu 11/12. Niby dominuje, ale konkretów brak.

14

No i git. Oby była pociecha.

0

@PIOTR76BARCA Odrobinę obiektywizmu. Nie widzę powodu z jakiego mielibyśmy nie wyjść z grupy CL.

5

Starałem się go bronić, ale noe da się. Ćwiąkała chyba ma rację, Koeman robi wszystko, by go zwolnić.

0

@RR nie do końca. Udowodnił to w reprezentacji. To raczej w klubie nie ma wysyarczającego otoczenia.

0

@wolny99991 co to gran derbi?

0

@Mateonvious bo redakcja jest zbyt zajęta podziwianiem gry p$g (wszak mam wrażenie, że dla redakcji Messi>Barca) i nie mają czasu na takie pierdolety :)

4

Dlatego powinni zrobić z klubu spółkę

2

@Mati93 polsat pokazuje jak tego nie robić... lepiej otoczkę wokół meczy robi nawet tvp. Mam nadzieję, że CL wróci w końcu do C+. Oni deklasują konkurencję.

0

@Nowy1103 sam tu piszesz. Jesteś "ślepy i głuchy"?

2

@van Baster nie płacz już. Polską ligę to by Barca B wygrała...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?