4

Ten komentarz i"eksperci" polsatu to dno dna. Dziekanowski: "gdzie jest Dest?". Jeśli "ekspert" nie przygotował się kto ma kontuzje.. Mało tego, nie potrafi przeczytać nazwiska Umtiti i Coutinho, to ja nie mam pytań...

0

@cyron1 nie chcę być wredny, ale ostatnio La Liga też d... nie urywa.

1

@formentera2017 mów co chcesz, ale linia pomocy wymaga wzmocnień. Nie ma tam kim rotować.

0

@patrickjacob nie masz co pisać, poziom odwiedzających tą stronę to dno..

0

@my__sp4ce nie oglądałem całej połowy, ale kilka akcji było bdb, zwłaszcza wyjścia spod presingu. Oglądamy ten sam mecz?

0

@korn234 a ja pamiętam. Jak ja lubię czytać tu komentarze. Tydzień temu same ultrazachwyty, a dziś żenada. Chorągiewki na wietrze same, zamiast kibiców tutaj.

0

@mildan1704 to chyba inny mecz oglądam. Barcelona nie wymiata, ale widać, że jest znacznie lepsza..

0

@bady48 na jakim ty świecie żyjesz?

1

@Kibel idź oibicować P$G, tam będziesz miał swój bajeczny atak.

2

@konraden a ty co w życiu osiągnąłeś?

5

@bulecznikX z tym Paryżem to się nie zapędzaj, bo trochę pompujesz balonik. Bardzo fajny mecz, ale poczekajmy. Zeszły sezon też zaczął się pięknie.

2

Przypominam, że wielu z was nazywało Memphisa "szrotem" podczas jego transferu. Pokazuje to jedno - poziom komentowania na tej stronie to kpina.

4

@RAFI9 Nie wiem co daje takim przegrywom jak ty wyśmiewanie gracza. Nie przyszedł tu jako legenda i trzeba przyznać, że się stara. To, że talentu mu nieco brakuje nie powoduje, by te pseudośmieszne żarty pisać.

3

@LatajacyHolender może nie 10 lat, ale od 6 lat. Ale co do zasady racja. Odejście Leo było potrzebne.

3

@DJ1992 akurat po odejściu Ronaldo to ja sukcesów zbyt wielu nie pamiętam. Wtedy dość blado grała Barca. Przełomem była dopiero pierwsza kadencja Laporty...

0

@Mezocyklon87 omfg. Co robisz na stronie klubu, który od początku swego istnienia jest lewicowy? Co robisz na stronie związanej z Katalonią - jednego z niewielu regionów, którego nacjonalizm jest LEWICOWY? Idź teraz ślinić się nad korwinem, godek, sochą i innymi błaznami.

0

@FC_BARCA_Fan A ja myślałem, że w tym kraju edukacja podstawowa jest obowiązkowa.

0

@Wilk To się nie spotykaj. Drażni wielowersowy tekst bez kropek i przecinków. Nie wiem co ma zwrócenie uwagi na ekstremalne kaleczenie języka do leczenia ego.

0

@Lucassito w Wielkiej Brytanii jest ogromna wyszczepialność, dlatego mogą zdejmować ograniczenia. W Polsce z tymi imbecylami antyszczepionkowymi daleko nam do tego poziomu.

3

@Lucassito Yyyy... a o co chodzi? Kto będzie grał przyzwoicie? I po przyzwoitej grze wymienić trenera? Gdzie tu choć skrawek logiki?

3

@Drogba1 A jak nie nauczyli cie interpunkcji, to nie pisz. Nie da się tego czytać.

1

@ViscaElBarca2104 zupełnie jak Leo.... .... oh wait.

0

@endriuuu2 jest roczne wypożyczenie z opcją wykupu za 10 mln, póki co nie mamy żadnych praw. Być może za rok..

5

Jak słuchałem redaktorów tej strony na podcastach (przestałem, bo nie dało się tego słuchać), miałem wrażenie takiej "słownej masturbacji" nad Messim. Ciągły zachwyt i wręcz krytyka swoich klientów, a więc odwiedzających tą stronę, którzy atakowali Leo za brak ikry w najważniejszych meczach. Niestety mimo odejścia Leo, nadal widzę tą "Masturbację". Oczywiście doceniam Messiego za magię, talent i wszystko co zrobił, ale tylko ślepiec nie widzi tego, że po serii przegranych turniejów w kadrze i klubie, siadła mu psychika i jak w meczu nie szło - to opuszczał wzrok i tyle z tej magii. Aby zbudować coś nowego, wszyscy z tej ery muszą odejść. Leo był dla nas zbawieniem, później w ważnych momentach stawał się balastem.

2

@endriuuu2 jak chcesz sprzedać wypożyczonego gracza?

3

@slayer Jeśli mam do wyboru lepszy PR czy mniejszą ruinę finansową, to wybieram opcję nr 2. Niech sobie wypominają, podniesiemy się.

1

@Midast Puig - dobre. On się nadaje do tarcia chrzanu, nie do profesjonalnej piłki.

0

@yoli masz rację, ale 90% gimbazy na tej stronie tego nie rozumie.

1

@ElKamil nie posisusiaj się z tym wstydem. Zrobił wiele to fakt, ale poszedł do delikatnie mówiąc nielubianego klubu w Barcelonie. Jak dla mnie to ogromna rysa na jego wizerunku.

0

@HavertzKai też zastanawiam się kto będzie łatać dziury w psg. No ale cóż, nie mój problem. Obyśmy ich Wyeliminowali w CL.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?