0

Jejku jakie nerwy ;_:

0

Zawsze Alves musi zgubić tą piłkę ehhh.

0

oooo nasza broń się szykuje :P

6

Suarez ugryź go!!!!!!

0

HHAHAHAHAHHAHA co za gówno ma w głowie ten sędzia xD

5

Co my dzisiaj gramy? Jakieś cuda niewidy pierwszy raz taka akcja i nawet Alves celnie podał. WOW

0

Messi oddaje za Neymara :P

0

Alba i te jego główki xD

0

Czerwo jak nic.

0

Jak "muwiłeś" to wiadomo, ze nikt nie słuchał.

0

Czemu za tego gola obwiniacie Lucho?

0

Jeszcze się mecz nie zaczął, a wy już wieszacie psy. Poczekajcie z tym do zakończenia meczu.

0

Bartra nawet się nie spocił xD

7

Pique mistrz kontry xD

0

Wydaje mi sie ze lepiej by bylo jak by dal Suarezowi widac ze ma chlopak cisnienie na bramke moze by to go odblokowalo.

0

Messi ma grac do konca jak on tylko stoi wtf?

0

Co Messie jeszcze robi na boisku jak tylko stoi?

1

Jeśli Meesiego coś boli to czemu on gra przecież rekordy się nie liczą tylko drużyna ehh to gadanie pierdół

0

I sense an incoming shit storm...

0

co ten pique ma w głowie to ja nie ogarniam

0

Czo ten Munir

0

Peeedrito!

0

Sergio śpi jak zwykle :P

2

Tak zjebac hymn naprawde?

1

Ile jeszcze tego cierpienia?

0

Rafinha xD

0

dobry realizator (facepalm)

0

Atletico prosi się o gola.

0

ale piły daje Fabs czemu tak późno nie 2 tygodnie wcześniej!

0

Jak patrze na to jak wtedy nasi zawodnicy się cieszyli ze zdobytych bramek to aż się człowiek uśmiecha, a teraz to jacyś tacy są smętni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?