kamcio944
Dołączył/a: kwiecień 2011
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jejku jakie nerwy ;_:
0
Zawsze Alves musi zgubić tą piłkę ehhh.
0
oooo nasza broń się szykuje :P
6
Suarez ugryź go!!!!!!
0
HHAHAHAHAHHAHA co za gówno ma w głowie ten sędzia xD
5
Co my dzisiaj gramy? Jakieś cuda niewidy pierwszy raz taka akcja i nawet Alves celnie podał. WOW
0
Messi oddaje za Neymara :P
0
Alba i te jego główki xD
0
Czerwo jak nic.
0
Jak "muwiłeś" to wiadomo, ze nikt nie słuchał.
0
Czemu za tego gola obwiniacie Lucho?
0
Jeszcze się mecz nie zaczął, a wy już wieszacie psy. Poczekajcie z tym do zakończenia meczu.
0
Bartra nawet się nie spocił xD
7
Pique mistrz kontry xD
0
Wydaje mi sie ze lepiej by bylo jak by dal Suarezowi widac ze ma chlopak cisnienie na bramke moze by to go odblokowalo.
0
Messi ma grac do konca jak on tylko stoi wtf?
0
Co Messie jeszcze robi na boisku jak tylko stoi?
1
Jeśli Meesiego coś boli to czemu on gra przecież rekordy się nie liczą tylko drużyna ehh to gadanie pierdół
0
I sense an incoming shit storm...
0
co ten pique ma w głowie to ja nie ogarniam
0
Czo ten Munir
0
Peeedrito!
0
Sergio śpi jak zwykle :P
2
Tak zjebac hymn naprawde?
1
Ile jeszcze tego cierpienia?
0
Rafinha xD
0
dobry realizator (facepalm)
0
Atletico prosi się o gola.
0
ale piły daje Fabs czemu tak późno nie 2 tygodnie wcześniej!
0
Jak patrze na to jak wtedy nasi zawodnicy się cieszyli ze zdobytych bramek to aż się człowiek uśmiecha, a teraz to jacyś tacy są smętni.