0

Będę miał zwał przez tego Pinto!

0

ahhh jak mi brakowało tych wrzutek 0_0

0

Nie rozumiem przebiegł 30 m i nikt go nie atakował czemu tak spłaszczamy tą obronę.

0

"No nie Barça znowu gol z dupy.Gdyby nie błędy obrońców przeciwnika i sędziów to pewnie by byli w strefie spadkowej ,takie gunwo grać no nie wierze kur(-)wa kur*WA!!I nie wierze no kur.wa i ten lamowaty pedro, nienawidze chłopa.Już chyba bardziej na grę dla Hiszpani zasługuje wawrzyniak." Najpiękniejszy ból dupy jaki widziałem xD

0

I znowu to napisze kto otworzył akcje, oczywiście Fabregas. No nie wiem co on jeszcze musi robić aby grać w pomocy.

0

OLOLOLOLOOLOLOL

0

BRAWO

0

I kto podaje Fabregas no ja pierd. Co on robi na 9!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Nie wiem czemu alves gra przeciez widac nawet szybkosciowo ze to nie to samo co wczesniej.

0

Juz czwarta strata roberto, lubie chłopaka ale pierwszy do zmiany w tym momencie!

0

Czemu Pinto nie wyszedł?????

0

Nie wiem co tu się dzieje jakaś ustawka na minusy.

0

Ten Montoya trupta trupta tymi nogami i w obrońce no krew zalewa człowieka!

0

Chyba muszę częściej się zapomnieć przy przeglądaniu kwejka, bo całkowicie mi mecz z głowy wyleciał odpalam, a tu brama na 3:0. Brawo! Chodź nie wiem w jakim stylu gramy ale jeśli takim jak przy ostatniej bramce to nic tylko się cieszyć.

0

Brawo i tak powinny wyglądać akcje zawsze, a nie jakieś długie piłki na Pedro.

0

Tylko u Alexisa widzę taką złość a reszta jakoś się nie przejmuje tym, że remisuje z trzecioligowcem.

0

huknął jak z armaty

0

Martino po meczu: Widziałem bardzo dobrą Barcelone ale zupa była za słona.

0

HAhah

0

Proszę cie busi już nic nie mów!

0

Nie mam pytań do tej gry, ZERO POMYSŁU!

0

Jak możemy w takiej sytuacji, tak łatwo tracić piłkę?

0

To zagranie pokazuje idealnie jak wygląda nasza gra dziś.

0

napastnika*

0

Jak pięknie w taj akcji było widać jak nam brakuje wysokiego środkowego zawodnika.

0

Kiedy Xavi i Iniesta wezmą się do gry w obronie bo oni grają pressingiem jak zawodnicy drużyny przeciwnej są na swojej połowie później jedna wielka dziura w środku pola!

0

Brawo!!!!!

0

Zagramy coś wreszcie!

0

Który to już raz dziś nasi źle przyjmują piłkę?

0

Grajmy tym prawym skrzydłem bo ewidentnie neymarowi nic nie wychodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?