kamcio944
Dołączył/a: kwiecień 2011
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będę miał zwał przez tego Pinto!
0
ahhh jak mi brakowało tych wrzutek 0_0
0
Nie rozumiem przebiegł 30 m i nikt go nie atakował czemu tak spłaszczamy tą obronę.
0
"No nie Barça znowu gol z dupy.Gdyby nie błędy obrońców przeciwnika i sędziów to pewnie by byli w strefie spadkowej ,takie gunwo grać no nie wierze kur(-)wa kur*WA!!I nie wierze no kur.wa i ten lamowaty pedro, nienawidze chłopa.Już chyba bardziej na grę dla Hiszpani zasługuje wawrzyniak." Najpiękniejszy ból dupy jaki widziałem xD
0
I znowu to napisze kto otworzył akcje, oczywiście Fabregas. No nie wiem co on jeszcze musi robić aby grać w pomocy.
0
OLOLOLOLOOLOLOL
0
BRAWO
0
I kto podaje Fabregas no ja pierd. Co on robi na 9!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nie wiem czemu alves gra przeciez widac nawet szybkosciowo ze to nie to samo co wczesniej.
0
Juz czwarta strata roberto, lubie chłopaka ale pierwszy do zmiany w tym momencie!
0
Czemu Pinto nie wyszedł?????
0
Nie wiem co tu się dzieje jakaś ustawka na minusy.
0
Ten Montoya trupta trupta tymi nogami i w obrońce no krew zalewa człowieka!
0
Chyba muszę częściej się zapomnieć przy przeglądaniu kwejka, bo całkowicie mi mecz z głowy wyleciał odpalam, a tu brama na 3:0. Brawo! Chodź nie wiem w jakim stylu gramy ale jeśli takim jak przy ostatniej bramce to nic tylko się cieszyć.
0
Brawo i tak powinny wyglądać akcje zawsze, a nie jakieś długie piłki na Pedro.
0
Tylko u Alexisa widzę taką złość a reszta jakoś się nie przejmuje tym, że remisuje z trzecioligowcem.
0
huknął jak z armaty
0
Martino po meczu: Widziałem bardzo dobrą Barcelone ale zupa była za słona.
0
HAhah
0
Proszę cie busi już nic nie mów!
0
Nie mam pytań do tej gry, ZERO POMYSŁU!
0
Jak możemy w takiej sytuacji, tak łatwo tracić piłkę?
0
To zagranie pokazuje idealnie jak wygląda nasza gra dziś.
0
napastnika*
0
Jak pięknie w taj akcji było widać jak nam brakuje wysokiego środkowego zawodnika.
0
Kiedy Xavi i Iniesta wezmą się do gry w obronie bo oni grają pressingiem jak zawodnicy drużyny przeciwnej są na swojej połowie później jedna wielka dziura w środku pola!
0
Brawo!!!!!
0
Zagramy coś wreszcie!
0
Który to już raz dziś nasi źle przyjmują piłkę?
0
Grajmy tym prawym skrzydłem bo ewidentnie neymarowi nic nie wychodzi.