1

To nie Podpromie :P

5

To Martino krzyczy? LOL

0

O kurwa Alves 0_0

0

Ok Fabregas na boisko to napewno ten mecz w dupe

0

Strzelają jak by nic dziś nie jedli.

2

Neymar mistrz jesli chodzi o zdobywanie karnych dla MessiegoxD

0

Co zrobił Adriano bo nie ogarniam?

0

Teraz Gramy!

0

Co jak co ale to Neymar nam teraz ciągnie grę.

0

A Messi ma beke xD

0

I oto chodzi jedni, że nie było karnego na CR7, a drudzy, że sędzia podarował karnego Barcelonie i to będzie coś pięknego do czytania:)

0

Teraz przez co najmniej 2 tygodnie będzie gadanie o karnych ^^ Trzeba kupić zapas popcornu xD

0

co to bylo

0

ehh bramka z niczego szkoda

0

JAK

0

Boże co ona gada jak można babe wziąć do prowadzenia studia piłkarskiego

0

To było zabawne xDXD

0

JEST JEST JEST
]

\

0

KURWA

0

Co ten gosc pieprzy jakis partacz!

0

I znowu ta skuteczność czemu tak ciężko im te 100 wykorzystywać!

0

Brawo juz nam 2 bramki zabrali

0

Meesi wrocil po pileke pod wlasne pole karne niesamowite

0

co jest z nimi tak latwo tracimy te pilke ze to smiech

0

no nie ptrafia utrzymac tej pilki do cholery gramy gorzej jak 11vs11

0

czemu oni tak prosto traca pilke no po co i teraz zolta dla masche ehhh

0

KROOOOOOLLLLLLLLLL

0

Powraca Król!

0

Dołożyć jeszcze 2 i lamusy dupa cicho :P

0

Fuck Yeah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?