kamcio944
Dołączył/a: kwiecień 2011
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To nie Podpromie :P
5
To Martino krzyczy? LOL
0
O kurwa Alves 0_0
0
Ok Fabregas na boisko to napewno ten mecz w dupe
0
Strzelają jak by nic dziś nie jedli.
2
Neymar mistrz jesli chodzi o zdobywanie karnych dla MessiegoxD
0
Co zrobił Adriano bo nie ogarniam?
0
Teraz Gramy!
0
Co jak co ale to Neymar nam teraz ciągnie grę.
0
A Messi ma beke xD
0
I oto chodzi jedni, że nie było karnego na CR7, a drudzy, że sędzia podarował karnego Barcelonie i to będzie coś pięknego do czytania:)
0
Teraz przez co najmniej 2 tygodnie będzie gadanie o karnych ^^ Trzeba kupić zapas popcornu xD
0
co to bylo
0
ehh bramka z niczego szkoda
0
JAK
0
Boże co ona gada jak można babe wziąć do prowadzenia studia piłkarskiego
0
To było zabawne xDXD
0
JEST JEST JEST
]
\
0
KURWA
0
Co ten gosc pieprzy jakis partacz!
0
I znowu ta skuteczność czemu tak ciężko im te 100 wykorzystywać!
0
Brawo juz nam 2 bramki zabrali
0
Meesi wrocil po pileke pod wlasne pole karne niesamowite
0
co jest z nimi tak latwo tracimy te pilke ze to smiech
0
no nie ptrafia utrzymac tej pilki do cholery gramy gorzej jak 11vs11
0
czemu oni tak prosto traca pilke no po co i teraz zolta dla masche ehhh
0
KROOOOOOLLLLLLLLLL
0
Powraca Król!
0
Dołożyć jeszcze 2 i lamusy dupa cicho :P
0
Fuck Yeah