kamil_9
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
REJOWIEC
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
prawie wyjał by Pinto 1:1 ;/
0
karny ;/
0
Pinto co on robi xD
0
18pikus99
a ja bym włączył do transakcji Cesca Toure Kake oraz Dudka
0
i pozostało nam tylko wzmocnić środek pola i można zaczynać sezon ;p
0
dobrze to Pep wymyślił Abidal na środek a na prawej stronie może grać Alves lub Adriano a na lewej Maxwell lub Adriano i jeszcze będzie mógł grać Abidal. A co do Bojana rzeczywiście zasługuje na wiele więcej minut
0
Pyrzo_Barca
Zgodzam się z tobą w 100%
0
Czy będzie gdzieś można pobrać cały mecz ??
0
najlepszego busi
0
Powodzenia Thierry w Ameryce.
Nie zapomnę twojego gola strzelonego realowi na Santiago Bernabeu (jeszcze za gry w Arsenalu)
0
gwozdziu94
czuję że na euro 2012 nikt za nim nie będzie biegał tylko ochroniarze poczekają aż sam zejdzie z boiska xD
0
SIMONZAOOO
a z Hondurasem ;p
0
czerwona dla Heitingi ;D
0
SIMONZAOOO
AllGoals.pl
0
"Rosell ma świadomość, że "poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko, ale jesteśmy Barçą, wygraliśmy ligę, możemy zdobyć kolejny tytuł w przyszłym miesiącu. "
Chyba roku ;p
0
ddaber
Ale Niemcy z Serbią przez większość meczu grali w 10. Jeszcze podolski karnego nie strzelił
0
Według mnie lepiej kupić Robinho. przydałby się nam jakiś 'czarodziej' jakim był kiedyś roni
0
i bardzo dobrze oby jeszcze mu się podczas mundialu kontuzja nie odnowiła wtedy Hiszpania ma szansę na mistrza
0
Villa GOL Widać że sobie radzi na skrzydle
0
Ja też jestem jak najbardziej za tym aby robinho przyszedł do nas ale tylko wtedy gdy będzie już pewne że Henry odchodzi
0
to może Manchester United ;d
0
mmeessii
chyba tak
0
"Trzy spotkania, które rozgrywane były na boiskach w RPA, przyniosły dzisiaj dużo emocji i goli. W sumie padło sześć bramek"
Padło 5 bramek xD
0
theadzio124
Według mnie też Gio Dos Santos prowadzi gałę jak roni. Widać się od kogo uczył ;p. Szkoda że barca go sprzedała ;/
0
No i dobrze że zostaje
0
ja znalazłem na necie ten mecz po polsku. Oto link:
http://allgoals.pl/la-liga-f55/114919-liga-bbva-2009-10-fc-barcelona-vs-real-valladolid-16-05-2010-a.html
0
MASTERBANAN
Według mnie skład bdb, jedynie ze składu wymieniłbym Joe Cola na Davida Silve ale wątpię by Valencia puściłaby silve mimo ze maja ogromne długi
0
Według mnie transfery na lato powinny być takie
villa
fabregas
i jakis prawy obrońca np. Azpiculeta
i jeszcze barca powinna do pierwszego składu włączyć thiago i może jakiegoś środkowego obrońce np. muniesa
a pożegnać powinniśmy:
ibra (w co wątpie)
keita (też wątpie by guardiola zrezygnował z "pupilka")
henry
marquez
0
Geble
To chodzi o tą 4 trenerów, która zdobyła 2 razy z rzędu mistrzostwa w pierwszym sezonie
0
CAMPEONES CAMPEONES OLEE OLEE OLEE