kamil_9
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
REJOWIEC
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pedro goool
0
dobrze że maxwel nie dostał za ten faul czerwonej
0
Tylko Real gra z czarnymi opaskami na ramieniu. zauważyliście?
0
karny powinien dla nas byc
0
strasznie zagęścili środek pola
0
das boot
Ale to trener mówi jak mają grać itd.
Spójrz na np. Argentynę jaki mają skład a ledwo się zakwalifikowali do MŚ wszystko dzięki trenerowi
0
ajjjjjjjj
0
mmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeessssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiii gggggggggggggggggggggggggggoooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
0
gol messi
0
prawie i by Bojan przejął
0
Pedro dziś nic nie gra
0
Meeeeessi Meeeeessi Meeeeessi Meeeeessi
0
Logo UNICEF-u zobowiązuje xD, ale czuje że będzie pogrom ze 4:0
0
ale fuks dobrze że spalony
0
ciekawe ile % ma Barca w posiadaniu piłki ;d
0
Ale Barca ich ciśnie
0
ibra kolejna stówa zmarnowana
0
ależ pudło xD
0
W 100% zgadzam się z tymi ocenami
0
W 100% zgadzam się z tymi ocenami
0
nmzc ;d
0
Macie 3 Odcinek
http://hotfile.com/dl/33232769/d6c5394/tvmain-sb.e03-xvid.avi.html
0
nie w temacie.
Czy ktoś wie kiedy będzie szkoła barcy do pobrania
0
FlyEmirates specu. Klasyczny hattrick to 3 gole podczas jednej połowy