0

pedro goool

0

dobrze że maxwel nie dostał za ten faul czerwonej

0

Tylko Real gra z czarnymi opaskami na ramieniu. zauważyliście?

0

karny powinien dla nas byc

0

strasznie zagęścili środek pola

0

das boot

Ale to trener mówi jak mają grać itd.

Spójrz na np. Argentynę jaki mają skład a ledwo się zakwalifikowali do MŚ wszystko dzięki trenerowi

0

ajjjjjjjj

0

mmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeessssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiii gggggggggggggggggggggggggggoooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

0

gol messi

0

prawie i by Bojan przejął

0

Pedro dziś nic nie gra

0

Meeeeessi Meeeeessi Meeeeessi Meeeeessi

0

Logo UNICEF-u zobowiązuje xD, ale czuje że będzie pogrom ze 4:0

0

ale fuks dobrze że spalony

0

ciekawe ile % ma Barca w posiadaniu piłki ;d

0

Ale Barca ich ciśnie

0

ibra kolejna stówa zmarnowana

0

ależ pudło xD

0

W 100% zgadzam się z tymi ocenami

0

W 100% zgadzam się z tymi ocenami

0

nmzc ;d

0

nie w temacie.

Czy ktoś wie kiedy będzie szkoła barcy do pobrania

0

FlyEmirates specu. Klasyczny hattrick to 3 gole podczas jednej połowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?