0

PEDRO MESSI BOJAN

Według mnie tak powinien wyglądać atak na przyszły sezon. Trójka maluchów robi popłoch xd

0

kamssone

tak jak my z fabregasem

0

Koszmar Palopa i Cassilasa to Messi, a koszmar Realu to 1/8 LM

0

diego662

wrzuce link ze stroną z której ja ściagałem, bo mi strasznie wolno wrzuca an przeklej.

To link:

http://www.exsite.pl/seriale/261309-szkola-barcy-lektor-pl-rs.html

0

diego662

od ktorego mam wrzucic??

0

a ja już mam wszystkie odcinki Szkoły Barcy :P

0

Według mnie Barca powinna ściągnąć Davida SIlve. on może grać zarówno na lewym ataku jak i rozgrywający. Na lewym ataku by się rotował z Pedro a w razie kontuzji Xaviego bądź Iniesty (tfu,tfu, tfu)by zastąpił ich. Przydałby się też jakiś zmiennik dla Alvesa według mnie najlepiej azpiculeta

0

Według mnie powinni sprowadzić Davida Silve oraz kogoś na prawą obronę np. Azpiculeta lub wróci Caceres z wypożyczenia. Na środek nie żaden Fabregas tylko powinni wziąść Thiago widać że to jest brylant i by się powoli ogrywał przy Xavim i Inieście.

0

barcabielsko

To chyba na MŚ w Niemczech w meczu Australia-Chorwacja sędzia pokazał dopiero za 3 trzecią żółtą kartką czerwona (o ile pamiętam to był Simunic czy jakoś tak)

0

Messssi gooooooool

0

i tym golem Bojan udowodnił że nie warto go sprzedawać

0

ależ BOJAN to zrobił

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

Blaugrana293

Dla mnie twój wzór jest najlepszy

0

PIQUE ON POWINIEN GRAĆ NA NAPADZIE!!!

0

Motta czerwona kartka ;d

0

0

barca4ever14

trochę wiary

0

cescfabregas10

Borek tak powiedział

0

DinaczCule

Oglądam na polsacie

0

eto'o zmienia się pozycjami z messim xD

NIezły jest borek

0

ale chociaż mógłby być lepszy niż ibra

0

no dobra eto'o marnował 100 ale chociaz biegal i walczyl a nie stał

0

nuter27

Z Realem na CN Ibra grał dobrze ale z Arsenalem ile musiał zmarnować żeby coś strzelić

0

Dobrze że chociaż Xerez potrafi strzelić

0

Tomek_Barca

Mógłbyś mi wysłać link?

0

nie na temat

Nie wie ktoś kiedy będzie 6 odcinek Szkoły Barcy do pobrania??

0

jak graja na czas

0

pep powinien zdjac keite i dac bojana

0

ufffffffff ;d

0

brawo valdes. i kto tu jest dzisiaj lepszy valdes czy casillas??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?