kamil_9
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
REJOWIEC
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PEDRO MESSI BOJAN
Według mnie tak powinien wyglądać atak na przyszły sezon. Trójka maluchów robi popłoch xd
0
kamssone
tak jak my z fabregasem
0
Koszmar Palopa i Cassilasa to Messi, a koszmar Realu to 1/8 LM
0
diego662
wrzuce link ze stroną z której ja ściagałem, bo mi strasznie wolno wrzuca an przeklej.
To link:
http://www.exsite.pl/seriale/261309-szkola-barcy-lektor-pl-rs.html
0
diego662
od ktorego mam wrzucic??
0
a ja już mam wszystkie odcinki Szkoły Barcy :P
0
Według mnie Barca powinna ściągnąć Davida SIlve. on może grać zarówno na lewym ataku jak i rozgrywający. Na lewym ataku by się rotował z Pedro a w razie kontuzji Xaviego bądź Iniesty (tfu,tfu, tfu)by zastąpił ich. Przydałby się też jakiś zmiennik dla Alvesa według mnie najlepiej azpiculeta
0
Według mnie powinni sprowadzić Davida Silve oraz kogoś na prawą obronę np. Azpiculeta lub wróci Caceres z wypożyczenia. Na środek nie żaden Fabregas tylko powinni wziąść Thiago widać że to jest brylant i by się powoli ogrywał przy Xavim i Inieście.
0
barcabielsko
To chyba na MŚ w Niemczech w meczu Australia-Chorwacja sędzia pokazał dopiero za 3 trzecią żółtą kartką czerwona (o ile pamiętam to był Simunic czy jakoś tak)
0
Messssi gooooooool
0
i tym golem Bojan udowodnił że nie warto go sprzedawać
0
ależ BOJAN to zrobił
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
Blaugrana293
Dla mnie twój wzór jest najlepszy
0
PIQUE ON POWINIEN GRAĆ NA NAPADZIE!!!
0
Motta czerwona kartka ;d
0
DinaczCule
http://www.soccer-live.pl/
0
barca4ever14
trochę wiary
0
cescfabregas10
Borek tak powiedział
0
DinaczCule
Oglądam na polsacie
0
eto'o zmienia się pozycjami z messim xD
NIezły jest borek
0
ale chociaż mógłby być lepszy niż ibra
0
no dobra eto'o marnował 100 ale chociaz biegal i walczyl a nie stał
0
nuter27
Z Realem na CN Ibra grał dobrze ale z Arsenalem ile musiał zmarnować żeby coś strzelić
0
Dobrze że chociaż Xerez potrafi strzelić
0
Tomek_Barca
Mógłbyś mi wysłać link?
0
nie na temat
Nie wie ktoś kiedy będzie 6 odcinek Szkoły Barcy do pobrania??
0
jak graja na czas
0
pep powinien zdjac keite i dac bojana
0
ufffffffff ;d
0
brawo valdes. i kto tu jest dzisiaj lepszy valdes czy casillas??