kamilkrycha
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@zodiak_10 za kazdym razem jak to widzę to mam polewke ale z innego powodu niz wiekszosc bo przeciez ma nos odsłonięty i moze swobodnie oddychac czego nie mozna powiedziec o tej z lewej strony
11
@msmsms super pomysł. A za te 3 tygodnie zorganizowane będą zawody skoku samobójców z mostu Łazienkowskiego
0
@APRA przytoczę ci przykład ze szpitala w mojej okolicy osoby mi znanej więc nie jest to ustyszane od kolegi kolegi.
Gościu 38 lat pojechał do szpitala z rozerwanym jelitem. Po operacji położyli go na sali z innym typem. Okazało się, że temu drugiemu wyszedł wynik pozytywny na Covid A że nie mieli gdzie tego z jelitem przenieść to odeslali go do domu. W domu mocno mu sie pogorszylo, wdalo mu się zakażenie. Zadzwonili po karetkę. Jego matka powiedziała tym z karetki że są na kwarantannie bo mieli kontakt z tym co miał covid więc zanim założyli te wszystkie skafandry to koleś zmarł. I teraz zaczyna sie najlepsze. Nikt nie chciał wydac mu aktu zgonu bo w szpitalu powiedzieli że tego nie zrobią bo został wypisany A karetka nie zdążyła jeszcze nic zrobic. Tak więc matka tego faceta zadzwoniła najpierw na policję potem oni odwołali ja do jakiegoś konsultanta który zajmuje się Covidem w naszej okolicy. I wydal on ten akt zgonu ale z racji ze jest on konsultantem covid wiec w akcie zgonu jest ze ten facet zmarl na covid;) Taka tam kolejna paranoja
0
Poleci ktoś jakąś gierkę do kupienia na PC? Myslalem nad odświeżoną Mafią albo RDR2 ale może wyszło coś ostatnio fajniekszego i nie wiem.
0
@bartekvisca luzik. W moim przypadku była krótka prezentacja i 3 dość proste pytania poniekąd związane z pracą.
0
@Bobo25 A byli tutaj tacy? Staram się przegladac la ramble systematycznie i nie zauważyłem takowych wpisów.
0
@chudymc nie warto, nie przetlumaczysz
0
@HERORICH2 zmechanizowanie człowieka będzie prawie na pewno ale rządzący tym światem nie doprowadzą do takiej samowolki jaką jest przedstawiona w tej grze. Już teraz jesteśmy na każdym kroku kontrolowani więc nie wydaje mi się aby dopuścili np. do ręki z wbudowaną bronią. Wydaje mi się że bardziej prawdopodobna wydaje się wizja świata przedstawiona w filmie "Surogaci" z Bruce Willisem. Choć patrząc na ta paranoje to coraz bardziej się przekonuje że zmierzamy raczej w kierunku wizji z filmu "Idiokracja".
1
@YeastMoss chyba nie zrozumiałeś mojego przesłania ale nie chce mi się po raz kolejny tłumaczyć mojego punktu widzenia.
Odniosę się tylko do nowości którą jako pierwszy mi przytoczyłeś. Sam zauważyłeś, że jako astmatyk powinienem obawiać się także grypy. W takim razie dlaczego wcześniej nie było takiej paniki? Przed laty również ludzie umierali na grypę i również szpitale były totalnie przepełnione osobami zarazonymi na grypę ale nikt nie robił takich szopek. O to głównie chodzi wszystkim którzy sprzeciwiają się tym wszystkim zakazom. Jest to kolejna choroba która pojawiła się na świecie ale przy żadnej z poprzednich nie było takiej paniki mimo, że wcale nie były one mniej groźne.
0
@Kwasiak98 wedle przepisów czerwa nie było ale mogli bez problemu dać mu zawieszenie za taki wjazd i to też powinni zrobić. Dla przykładu gdyby ktoś dał w mordę innemu zawodnikowi zaraz po zakończeniu meczu to wedle przepisów czerwa nie powinien dostać ale zawieszenie dostałby z miejsca.
0
@Slazmi nie wiem, zglupialem już. niby się odniosles do mojej wypowiedzi a jednak nie napisałeś ani trochę na temat z tego na co sie powolales.
kto zrobił inaczej? chociażby Niemcy. Oczywiście na pierwszy rzut oka jest to samo ale jednak nie;) Niemcy wyplacaja sowite rekompensaty tym którym zabrania się pracować. Mają gigantyczne rezerwy i mogą sobie na to pozwolić. W Polsce natomiast zakazuje się wszystkiego ale nie daje absolutnie niczego w zamian.
Co do nieśmiertelności też nie trafiłaś. Akurat doskonale rozumiem że ludzie umierają ale do cholery covid nie jest jedyną przyczyną śmierci na świecie. To czy umrę na Covid za tydzień czy ktoś we mnie wjedzie samochodem jutro czy dożyję 100 lat ma dla mnie niewielkie znaczenie bo nie mam na to absolutnie żadnego wpływu tak samo jak i ty nawet jak będziesz się stosował do wszystkich nawet najbardziej absurdalnych zakazów.
edit.
co do tej kwarantanny to piszesz o grypie czy covid? bo ja się zapytałem o to jak działał zakład pracy gdy ktoś miał grypę A Ty wylecuales z jakąś kwarantanna pisząc kompletnie nie na temat.
0
@Slazmi gdy w twoim zakładzie pracy był ktoś chory na grypę to zamykali cały zakład? nie i właśnie o to się rozchodzi.
Zrobili paranoidalną panikę z choroby, która niewiele się różni od grypy i nakładają zakazy i ograniczenia nie dając absolutnie żadnej formy rekompensaty. Nikt kto ma własną działalność albo właśnie traci pracę bo ograniczenia dotykają branżę w której pracuje nie będzie się bał jakiejś odmiany grypy tylko tego że nie będzie miał za co żyć. Gdyby rząd wprowadził stan wyjątkowy i dawał rekompensaty za to że nie mogą pracowac(Z resztą tak właśnie jest w każdym normalnym państwie w którym nakładają zakazy) to zapewniam Cię że każdy by siedział w tym domu i stosował się do tych zaleceń.
2
@MesQueUnClub96 ok ale zauwaz ze ter stegen negocjuje wlasnie nowy kontrakt, Lenglet podobno też
4
@Encore skoro się boją to niech zostaną w domach A nie wymagają żeby zabraniac pracować innym. To że niedługo ludzie nie będą mieli za co żyć już nikogo nie obchodzi?
7
@MaTt_BarcaFan co najsmieszniejsze ci 80 latkowie też się nie boją ;) Akurat moja branża nie ucierpiała chyba w ogóle ale doskonale rozumiem ludzi którym zabrania się pracować przez jakąś grypę. To jest totalna paranoja
2
@Rudi35 A kto powiedział że nie noszę maski tam gdzie trzeba? dla świętego spokoju żeby nie dostać zaraz 500zl od psiarni to noszę ale ani trochę nie zgadzam się z tą wszechobecną paniką A gdy pracuję na powietrzu to już mam wywalone
11
@Encore mam 31lat, od małoletnich lat mam stwierdzoną astmę oskrzelową (niby zaleczoną ale jednak) i nie boję się tego wirusa. Uważam to za kolejną odmianę grypy które są z nami od zawsze A panika jest taka jakby to była chociażby inwazja zombie. Ludzie opanujcie się.
0
@Colon i to jest ładna dziewczyna a nie się jarają jakąś Ester czy jak jej tam
1
@bartekvisca właśnie sobie przypomniałem dlaczego nie oglądam takich programów. Koles gadal dluzszy czas a jak zaczal mowic ktos inny w dodatku poruszył ciekawy temat to sie wcina w jego slowo i nie daje się wypowiedzieć. Gardzę takimi ludźmi.
0
@Rewolucja123 i to że się cofal to jest plus przy napastniku który jest wystawiony na 9? Rozumiem stosować presing ale nie się cofać pod 30 metr A później brakuje kogokolwiek z przodu. Wczoraj szlak mnie trafiał jak widziałem że do kontry zabiera się najwolniejszy na boisku Busi A i tak nie miał do kogo podać bo reszta się temu przygladala.
1
@justfootball ee tam. a już myślałem że ja w dupe klepnal A tutaj nic takiego:(
2
@Yosemite nie do końca się zgodzę. Racja że gra bardziej fizyczna i bardziej zdyscyplinowana zasługuje na pochwałę ale ciągłe zaczepki, nieczyste zagrania i prowokacje skutecznie sprawiają że nikt takiego stylu nie lubi. Oczywiście poza kibicami danej drużyny
0
Czytając la ramblowe komentarze jestem chyba jednym z nielicznych których ten wynik nie dziwi. Przecież obecnie Getafe jest naprawdę mocne i od kilku sezonów utrzymuje się w czołówce la ligi. Mecze z nimi to totalne katorgi dla wszystkich drużyn A tutaj widzę płacze jakby Barca przegrała u siebie z jakimś beniaminkiem. Naprawdę po takich przejściach jak te z Bayernem i sporej rewolucji w składzie liczyliscie że wygrają oni wszystkie mecze?
Racja nie zagrali najlepiej ale akurat z tym rywalem można było się tego spodziewać. Tak więc ochłońcie trochę i czekamy z niecierpliwością na mecz z Realem gdzie wydaje mi sie, że gra będzie wyglądała zupełnie inaczej.
0
@msmsms co poszło? kolano?
0
@lukas10 ja tam widzę Messiego po prawej stronie
0
@Croocers pierwsze dwa są kozackie to dla równowagi musieli trzeci spiep....
1
@mroofkoi4t jeśli to prawda to trener daje mu szansę aby się wykazał. Tyle Griez płakał w mediach to niech teraz pokaże ile jest wart. Jednak jeśli kolejny raz zawiedzie to dla mnie powinien zostać zeslany na ławkę aby posiedział kilka meczów i niech pomyśli także nad sobą
2
@kibicsportu zaraz sie okaze ze Barca dostanie od Getafe i nastroje się mocno zmienią
1
@MermesMWH a dam tobie herbika;) bo widze ze kolega wyzej ma jakis swoich fanow ze dostal wiecej za dokladnie ten sam post
0
ciekawi mnie jak ustawi zespół z takim składem tzn czy Griez będzie na tej prawej stronie czy pod nieobecność Cou ustawi go jako tą 10 A na prawej Dembele. Zawodników mamy wszechstronnych i chyba każdego z napastnikow mógłby różnie ustawić w ataku