kamilos10
Dołączył/a: grudzień 2014
Wisła
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cycek bramka, brawo Neymar . :-)
0
Jest gol, pięknie, brawo mistrzu. Strzel jeszcze jedną bramkę, i będziesz miał 400 goli strzelonych dla Barcy. :-)
0
Naprzód Barca !!! Po zwycięstwo, i utrzymanie 4 punktowej przewagi nad realem.
0
Liczę, na Ciebie Ivan. Mam nadzieję że, w starciu z Sevillą dasz z siebie wszystko, i swoją dobrą grą na boisku, pomożesz nam w wygraniu tego meczu.
2
Czekają nas, piękne(mam nadzieję,że takie będą) i niezwykle emocjonujące starcia z Sevillą i PSG. Liczę na to że, po raz kolejny, uda nam się wygrać na stadionie Sevilli. Mam nadzieję też, że w końcu, zdobędziemy twierdzę PSG, czyli Parc des Princes, i zakończymy ich, passę meczów bez porażki na własnym stadionie.
0
Bardzo dobra wiadomość. Cieszy fakt, że Jordi, nasza mała rakieta na lewym skrzydle, będzie gotowy do gry w wyjazdowych, arcytrudnych meczach z Sevillą i PSG.
0
Liczę na to, że Leo jutro coś ustrzeli. I swoją grą, wydatnie pomoże nam w wywiezieniu kompletu punktów z stadionu Sevilli. :-)
3
Jest, kolejne zwycięstwo Barcy, i utrzymanie 4 punktowej przewagi w tabeli nad realem.
0
Skład dobry, liczę na wysokie i efektowne zwycięstwo Barcy . :-)
0
Jest kur.a bramka !!! Nareszcie, brawo Mathieu . :-)
0
Lżej, aż się robi na sercu, gdy się widzi uśmiechniętego Leo Messiego na treningu Barcy. Mam nadzieję, że kontuzja Messiego to już przeszłość, i Leo szybko wróci do swojej genialnej dyspozycji, jaką prezentował w meczu z City. :-)
4
Kolejny raz, statystyki udowadniają że, z Leo Messim, nikt nie jest w stanie konkurować. Messi, obecnie znajduje się, na poziomie nie osiągalnym dla żadnego innego gracza na świecie. Moim zdaniem, Messi jest najlepszym graczem w historii piłki nożnej. Swojego zdania nie zmienię, ponieważ nie wierzę że, w przyszłości będzie ktoś w stanie pobić, jego nieziemskie osiągnięcia i rekordy, które ustanowił w wieku zaledwie 27 lat, i które, nadal będzie ustanawiał grając, aż do zakończenia swej piłkarskiej kariery.
0
Nareszcie dobra wiadomość, spadł mi kamień z serca . :-) Mam nadzieję że, Leo szybko wróci do formy z przed kontuzji, i nadal będzie nas zachwycał swoją nieziemską grą.
0
Mam nadzieję że, Messi szybko wróci do pełnej sprawności, i nadal będzie nas zachwycał swoją nieziemską grą. Zdrowia mistrzu !!! Odpoczywaj i kuruj się.
1
Wielka szkoda ! Szczerze, liczyłem na to że, Xavi, nasza legenda zakończy karierę w Barcelonie. :-( Ale, niestety tak się nie stanie. Chciałbym, aby Xavi, swój ostatni sezon w Barcie, zakończył w potrójnej koronie. Potrójna korona, była by, pięknym i niesamowitym zwieńczeniem jego przebogatej w trofea kariery, spędzonej w naszym ukochanym klubie. :-)
0
Należy się, tylko cieszyć z faktu że, Barca potrafi być groźna i skuteczna przy stałych fragmentach gry. Czym nie jednokrotnie, zaskakiwała swoich rywali. Warto wspomnieć że, nie tylko poprawiliśmy naszą skuteczność w tym elemencie pod bramkom rywali, ale, na dodatek sami nie tracimy, goli po stałych fragmentach gry, co jeszcze do niedawna było naszą bolączką.
2
Całe szczęście, że Jordiemu nic poważnego się nie stało, i na mecze z Sewillą i PSG, będzie do dyspozycji trenera.
0
No nie, tylko nie o 16:00. :-( Będzie ciężko, bo Barca ewidentnie nie lubi grać o tej porze. Ale, niema co się wymawiać na godzinę, musimy zagrać na 100% i pokonać Valencię Na Camp Nou.
1
Niemożliwe !!! Mam nadzieję, że ta informacja to tylko plotka. A Xavi, nasza grająca legenda, Generał, dzięki któremu, święciliśmy największe sukcesy w historii klubu, zakończy karierę w Barcelonie.
0
Bardzo dobry wybór, nie ma to jak świętować wygraną w Pucharze Króla na własnym stadionie. :-)
0
Wygrana nad realem, dała nam spokój i 4 punktową przewagę. Ale nie możemy, osiąść na laurach i myśleć że liga została już rozstrzygnięta. Ponieważ, przed nami jeszcze wiele ciężkich meczy, i do każdego, kolejnego meczu powinniśmy podchodzić w pełni skoncentrowani, by nie dopuścić do utraty tak ciężko wypracowanej przewagi.
0
Zdecydowanie, na kolor czerwony zasłużyła nasza skuteczność. Nie możemy, tak bez sensownie marnować 100% sytuacji, bo to się kiedyś, może dla nas źle skończyć. Musimy jak najszybciej poprawić naszą skuteczność, by nie dawać przeciwnikowi szans na powrót do gry.
0
Bez wątpienia ! Manita nad realem na Camp Nou, z sezonu 2010/11 była najlepszym mecze jaki w życiu widziałem. Dodatkowo ta wygrana, została odniesiona, w dzień upamiętniający rocznicę stu jedenastolecia założenia klubu FC Barcelona !!! Nie zapomnę tego meczu do końca życia. Mam nadzieję, że jeszcze w życiu dane mi będzie zobaczyć tak piękne i niepowtarzalne widowisko w wykonaniu Barcy. :-)
0
Najważniejsze że, El Pistolero swoim golem dał nam zwycięstwo, i mamy 4 punkty przewagi nad realem w lidze. :-)
0
Piękna oprawa genialnego meczu. (mam nadzieję że taki będzie) I przy wsparciu naszego 12 gracza, czyli kibiców zmieciemy real na Camp Nou. :-)
0
Mam nadzieję że, piłkarze Barcy godnie uczczą jubileuszowy 250. mecz Luisa Enrique na ławce trenerskiej, i w dobrym stylu pokonają real na Camp Nou. :)
1
Szkoda że,kolejny raz trafiamy na PSG. Osobiście liczyłem na mecz Barca - Juve . Ale mówi się trudno, mam nadzieję że ogramy ich po raz kolejny, i zagramy 1/2 LM, mając dodatkową przewagę, w postaci rewanżu na własnym stadionie. Cieszę się z faktu że, real w końcu trafił na kogoś mocnego, a nie jak zwykle na jakiś amatorów. Liczę że Atletico,po raz kolejny w tym sezon skopie dupsko realowi :-)
1
Barca - Juve
real - Atletico
PSG - Bayern
Monaco - Porto
Fajnie by było, gdyby takie pary zostały wylosowane :-)
3
Wspaniale jest móc oglądać, i podziwiać grę najlepszego gracza w historii piłki nożnej. I na dodatek grającego w moim ukochanym klubie. :-) Messi uwielbiam Cię !!! I już nie mogę się doczekać niedzielnego El Clasico, by znów móc podziwiać twoją nieziemską grę, i kolejny triumf FC Barcelony. :-)
0
Miał nosa, skubany. :-)